Barkafe je zanič

Tsunamii

Pripravnik
9. avg 2019
73
7
8
248205451_558601362097733_2683849025189685441_n.jpg

Frend prinesel ta paket Bialeti. In Rdeča je super! Ostale še sprobam. Zdaj moram pa samo še poiskati v Trtsu trgovino :D Tukaj v Slo ne najdem nič.
 

Tsunamii

Pripravnik
9. avg 2019
73
7
8
Uu super. Hvala vsem. JAz sem ( zal ) tesko znajdem v tem IT googlu oz sploh iskanju cez mejo. Niti ne najdem teh akcij čez mejo, ko so v letakih ( IT ).
Alora pičim ob prvi priliki. Tnx.
 
Uu super. Hvala vsem. JAz sem ( zal ) tesko znajdem v tem IT googlu oz sploh iskanju cez mejo. Niti ne najdem teh akcij čez mejo, ko so v letakih ( IT ).
Alora pičim ob prvi priliki. Tnx.


ni panike..maš avtocesto all the time. odvisno kje greš gor, pelješ se proti Vrtojbi, tam greš v Ita (zna biti kaka kontrola) in se pelješ še ene 20 minut..prvi izvoz (po enih 10 minutah vožnje) maš Gradiška d isonzo, naslednji i je Vilese, ne morš falit. Tabla za odcep je postavljena 1 km predno se odcep začne, sam odcep je nekoliko čudn (začne se z neprekinjeno črto, kasneje je mejitev 50 na uro....)pridš v krožišče ali prvi ali drugi izvoz te peljeta do tiare šopinga

itak maš tudi table za ikeo, ki se drži tega trgovskega centra. Tako da če ti je lažje se orientiraš po oz. za Ikeo.
 
Uu super. Hvala vsem. JAz sem ( zal ) tesko znajdem v tem IT googlu oz sploh iskanju cez mejo. Niti ne najdem teh akcij čez mejo, ko so v letakih ( IT ).
Alora pičim ob prvi priliki. Tnx.


letaki niso problem....gledaš trgovino v posamezno provinco (npr jaz iščem kot provinca di gorizia ker rabm za to območje) oz za točno določeno mesto (npr Villesse). Lahk pa gledaš kataloge tud na spletnih straneh trgovin (npr tigota)

evo nekaj strani (sam sem recimo iskal katalog za coop, gorizia)