Banka za d.o.o.

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Ne, point je to, da po forumih razlaga, kako so zanič, da bi pa to nadrejen opozorila, KAR BI MORDA PRIVEDLO DO IZBOLJŠANJA, to pa ne gre.
Ji pa dam kapo dol, da je zaprla in šla drugam. Tukaj je že boljša od 99% ostalih, ki le lajajo, naredijo pa ne nič.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Osebno so mi te avtentifikacije preko telefonov nadležne, ampak meni deluje tako avtentifikacija za računalnik kot app na telefonu brez problemov - v bistvu čisto enako tudi pri DH. Imam pa nastavljen dostop z geslom.

Na NKBM govoriš za d.o.o.? Nimaš HID Approve app? Saj deluje dokler deluje, dokler ni android update-a.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ups oprosti, za osebnega govorim, sem mislil, da ni razlike - včasih je ni bilo dokler sem bil še s firmo tam.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.309
5.340
113
Ne, point je to, da po forumih razlaga, kako so zanič, da bi pa to nadrejen opozorila, KAR BI MORDA PRIVEDLO DO IZBOLJŠANJA, to pa ne gre.
Ji pa dam kapo dol, da je zaprla in šla drugam. Tukaj je že boljša od 99% ostalih, ki le lajajo, naredijo pa ne nič.

Ko zapreš račun, je tam obrazec, kjer piše zakaj. Tam sem vse napisala. In ko je ženska za mano šla popravljati, da zapiram račun, ker zapiram sp, sem jo tudi opozorila, da to ni razlog in je popravila nazaj. Kaj je počela, ko sem jaz šla - - > ne, to pa mene ne zanima več. In to ni napaka, ki je opravičljiva! Jaz sem čim sem odkorakala iz poslovalnice z njimi zaključila in nisem na nobeni privat misiji, da bi bilo za druge bolje, pa če sploh ne vidijo, da bi bilo kaj narobe oziroma jih nič ne moti. Za koga, za Pbutca in vse ki ste vseckali spodaj, ko je v bistvu problem, da sem jaz zoprna in nesposobna?

Kot povsod pac dobiš kar plačaš in ne pričakujem enako kvalitetne storitve kot pri konkurenci ki mi računa več, ampak meni se na stara leta ne da več s polovicarstvom na vsakem koraku ukvarjati. To je ves point. Vse to je vedno samo odgovor na to, ko nekateri zagovarjajo da je DH enako dobra kot konkurenca za manj denarja. Kar pa ni res. To je tudi point prvega mojega posta na prejšnji strani, ki je tole začel...
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in sad

tomi

Guru
1. sep 2007
17.955
9.095
113
39
MB
tud meni se zdi čisto dovolj zgovorno, da pač neham nekomu dajat denar.