Bangkok/Tajska

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
880
94
28
Midva sva šla direkt iz Trata s potniško ladjo (po spominu 2-3 ure). Po mojem sva bla v siam beach.
Jedla nonstop super morsko hrano.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
ksz... od 5.1. do 18.1. bom na Tajskem in sicer 5.1. priletim v BK okoli poldneva in 18. imam let domov ob 2 popoldne.

Vmes pa moram zadeve splanirati in bi mi prav prišel kak nasvet. Grem na "solo trip", rad bi se zabaval in uzival tudi v naravnih lepotah (eksoticne plaze, ipd.). Z Azijo nimam veliko izkusenj, razen enega potovanja na Japonsko.

Prvih in zadnjih par dni bom v BK, vmes pa imam dober teden za potovanje okoli. Kaj "moram" videti in doživeti ter kako poskrbeti za prevoz/prenočišča?

Hvala vnaprej
nahrung002.gif
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Ne bit v BKK, takoj si rezerviraj notranji let npr.ariasia in na enega izmed otokov. Koh samui, phuket, kohpangan in take stvari.

Pa namesto zadnjih dnevov v BKK, pejd raj v Pattayo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.422
9.166
113
pa večinoma mlade tajke/otroke natepavat, epsko..ali pa ladyboje...za piko na i,pa še te lekarnar "posili".
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
seveda pojdi sam, kaj boš goloba vlačil zraven v benetke, hehe
en kolega je šel naprej za 14 dni, kmalu pa ponovno za dober mesec, nevem kaj ga je tam tako očaralo, morda lepote pokrajine, nevem...

lp
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.422
9.166
113
A si ti že videl mlado tajko, ki se prodaja v živo. Tudi, če jih ima realno 25 zgleda kot da jih ima 12 do 14. Beri male in drugačne.

Tako da odf.ukaj nazaj v luknjo.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Več mladih tajk sem vidu in nobena ki jih je imela 25 ni zgledala kot 12 let. Ti kr neki govoriš.

PA kr o enih lekarnarjih pa kr neki.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
Več mladih tajk sem vidu in nobena ki jih je imela 25 ni zgledala kot 12 let. Ti kr neki govoriš.

PA kr o enih lekarnarjih pa kr neki.
Eno neumesno vprašanje. Kako pa veš, da tiste za katere misliš da so bile stare 25 niso bile recimo 45? Si jih vprašal po starosti?
Jaz sem bil že xx krat v BKK in večih azijskih mestih in če sem odkrit, je resnično težko ugotoviti njihovo starost. Če ste kaj hodili po Patpongu ste videli "šolarke" in prijateljice noči, katerim jaz ne bi dal več kot 12 let. Če so bile dejansko toliko stare...hmm ne vem.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
ksz
Torej, kako naj bi izgledal okvir mojega potovanja. Po parih dneh Bangkoka, vzamem letalsko karto za nekam (Phuket ali kaj drugega?), potem se potepam okoli po otokih (s trajekti, charterji, ...?) potem pa nazaj let za Pattayo (kjer preživim zadnji par dni pred odhodom domov) ali kupim povratno karto za Bangkok že na začetku?
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
ksz
Torej, kako naj bi izgledal okvir mojega potovanja. Po parih dneh Bangkoka, vzamem letalsko karto za nekam (Phuket ali kaj drugega?), potem se potepam okoli po otokih (s trajekti, charterji, ...?) potem pa nazaj let za Pattayo (kjer preživim zadnji par dni pred odhodom domov) ali kupim povratno karto za Bangkok že na začetku?

Vse interne lete rezerviraj cca 2 meseca vnaprej, bo najceneje (ali pa last minute ampak tvegaš da ne bo ravno vsak let imel prostih sedežev). Če imaš čas lahko izbereš tudi (nočni) avtobus. Če se boš potepal po otokih okoli Lante, Phi Phi-ja potem leti do Krabija ali Trata. Nazaj lahko npr. letiš iz Phuketa, kjer si "ogledaš" Patong in ti ni treba v Pattayo
smile-1.gif
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
Nevem zakaj se mi zdi, da greste dedci sami na tajsko, kaj ste vase boljse polovice pustili doma, hehe
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik dejvi pravi:
Nevem zakaj se mi zdi, da greste dedci sami na tajsko, kaj ste vase boljse polovice pustili doma, hehe

Ne, boljša polovica je šla z menoj. Pa otroci tudi. Ampak ne vedno
evil.gif
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Zvečer si pač sam šel na Ping Pong
evil.gif

Narobe si razumel. Nekajkrat sem bil sam (moška družba), velikokrat pa z družino. Sicer so pa mene in punco oba vabili da si pogledava Ping Pong (ali karkoli drugega Out of p...y)