Ban

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Krivice se dogajajo povsod. Zmotiti se je človeško. Ampak da se potem izživljaš nad forumum, ker si bil (po njegovem) krivično banan, pa tudi pove marsikaj.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.600
2.442
113
Pisal sem hipotetično.
tongue-1.gif
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Sam sem bil mod na določenih fajn obiskanih forumih in vam povem da je včasih težko biti objektiven, včasih je celo težko razločiti kaj je za izbris / ban in kaj ne.
+ tega je težko striktno moderirat včasih toleriraš na eni strani več, na drugi strani manj.

Nekdo, ki namerno sili v težave si je pa sam kriv in potem nima kaj za jokcat.

Ne držim z admini in moderatorji ker nimam koristi od tega ampak samo opisujem svoje izkušnje.

Pa verjetno se boste vsi strinjali da je nekaterim nekdo bolj simpatičen kot drugi
smile-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Philips je gvoril da se je motiti človeško. Res je, se strinjam. Ampak še težje se je verjetno potem opravičiti...
Če naredim vzporednico s "Srpski poslovni riječnik" recimo za besedico "oprostite" pravi "...ova riječ na srpskom ne postoji..." Verjetno tudi na Alterju ne...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.944
5.474
113
Nevem...ce bi bil sam Mod...ne vem zakaj bi se komu opraviceval
sprasujem se.gif


Vem da bi bil samo bolj aktiven v predopozorilih...tko z modro barvo kot je bil pediater vcasih
smile-1.gif


Banal me je miljonkrat...pa se sem ga izzival...pa greva vseeno na pir od casa do casa
smile-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Če sem kriv, NP. Če pa sem samo kolateralna žrtev ali pa še to ne... ej, lahko bi požrl tisti ponos in napisal ej sem zaj... sorry.
Še bolj me pa moti vzvišenost in talanje banov zato ker se čuti užaljenega...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.944
5.474
113
Lej sej vcasih v stari policiji si bil dostx kolateralna skoda....ce sta se dva tepla pa si firbcal zraven medtem ko je kibla prletela si sel pac se ti zraven
smile-1.gif


Je bla pa policija 10x bolj ucinkovita...

Ne vem...men je alter razvedrilo...ne lajf
smile-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Najslabše je, če eden npr. čisto hipotetično čepi skos samo v podforumu od bele tehnike, potem pa dobi obvestilo iz zaresnega dela foruma.

Zgrožen prebere samo tisti post in bana npr. mene. Ostalo celo temo pa še prebere ne.
cry12bpy.gif


Čisto hipotetični primer. Kadar moderator nima stika s forumom.
cry12bpy.gif
Točno to.
In potem kot dokaz svoje moči zapre najbolj obiskano temo na forumu
bonk.gif

Namesto,da bi že prej opravljal svoje delo in do tega sploh ne bi prišlo.
Ko mu to poveš je užaljen in kot dokaz svoje moči dobiš ban
bonk.gif
 

hfrrztg45

Zelenc'
9. feb 2014
1
0
1
Citat:
Uporabnik philips pravi:
Uporabil sem sedanjih in preteklik. O prihodnosti ni bilo govora. Če ne verjameš, preberi še enkrat.
Brez skrbi, sem prebral.

Evo, še enkrat: "Ti si ta svoj 7x daljši ban že zdavnaj upravičil z jokanjem kako si banan in s kreiranjem XYZ alterjev."

Ban je opravičen z dogodki, ki so se zgodili po njem. (in ki se sicer sploh ne bi)
Lep "pre-crime". (čeprav bolj točno "entrapment")


Citat:
z njimi buzeriral na sto in en način
Sto? Prej deset sporočil (za katere si spet pozabil napisati, kako in katero pravilo kršijo).


PS: Pa kontakte, katere ne berete, lahko nehate oglaševati.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Citat:
Uporabnik hfrrztg45 pravi:
Citat:
z njimi buzeriral na sto in en način
Sto? Prej deset sporočil (za katere si spet pozabil napisati, kako in katero pravilo kršijo).

Tista sporočila niso ravno bila konstruktivna in na mestu. Prej obrano. Kaj pa na zlorabo gumba "Opozori moderatorja" si pa pozabil?

Samo par primerov tvojih opozoril, ki si jih sprožil (v vsaki vrstici svojo)
Citat:
Sporočilo lahko vidite tukaj: https://www.alter.si/tabla/showthreaded.php?Number=1951018 Opomba: nič ne serje
Sporočilo lahko vidite tukaj: https://www.alter.si/tabla/showthreaded.php?Number=1950754 Opomba: nič ne žali
Sporočilo lahko vidite tukaj: https://www.alter.si/tabla/showthreaded.php?Number=1949678 Opomba: on topic je
Sporočilo lahko vidite tukaj: https://www.alter.si/tabla/showthreaded.php?Number=1950711 Opomba: odgovarja na vprašanja

Prej boš nehal jokat, boljše bo za tebe.

PS: če ne bi imel takšnih izpadov v obdobju ko si bil banan, do tega ne bi prišlo. Kriv si pa čisto sam. Toliko o tvojem "pre-crime".
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Tega pa ne bi vedel. Samo na prvo žogo bi rekel da ni.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.