Ban

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

ajax2

Zelenc'
2. feb 2014
4
0
1
Nič, bom malo tipični alterjevec, dokler se ne odklenem in spet lahko sledim svojemu branju.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.148
953
113
Emona / Carnium
Se mi zdi, da je potrebno upoštevati kontekst (resnost teme) in skozenj razumeti strogost kazni. Any cold beers in the fridge?
smile-1.gif
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Torej si 2x zavestno izpolnjeval pogoje za čistilno akcijo. Zdaj pa nehaj buzerirat z alterji. Naslednji ban bo IP ban.
 

stolec

Zelenc'
2. feb 2014
1
0
1
Kje si zdaj politiko videl?

2x sem odgovoril Matey-u (no enkrat, enkrat pa sem dopolnil, saj se vidi).

Če je nezaželeno, zakaj ni moderator takoj povedal, namesto da je vprašal po več?
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Ban sem ti dodelil preko telefona. Edini dostop do civilizacije v mojem primeru. Za razlog pisat pa ni bilo več dovolj batt. noter. Po moje ga pa tako ne potrebuješ.
 

strelko3

Zelenc'
3. feb 2014
1
0
1
Sem prvi, ki je to videl, mimogrede.

Tam pa piše:
Citat:

Od zdaj naprej, tisti, ki bo pripeljal bele/rdece/komuniste/levo, desno politiko - v temo, ki temu ni namenjena dobi ban brez opozorila, ker kar pa zadnje case delate pa ni normalno, skoraj vsako temo zaserjete
- pripeljal bele/rdece/komuniste
nisem
- levo, desno politiko?
nisem

Avtor teme je vprašal, čemu mediji delajo paniko in jaz sem odgovoril. Na temo. Nič mimo.

Torej, pravila pravijo: Moderator mora izklučitev vedno utemeljiti.

Čakam.
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tole si spregledal v pravilih:

Citat:
Ustvarjanje novih uporabniških računov v primeru, ko je uporabniku onemogočeno sodelovanje ni dovoljeno. V primeru neupoštevanja tega pravila si pridržujemo pravico podaljšanja izključitve in/ali stalno izključitev novo-ustvarjenega uporabniškega računa.
 

reko2

Zelenc'
3. feb 2014
4
0
1
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Tole si spregledal v pravilih:

Citat:
Ustvarjanje novih uporabniških računov v primeru, ko je uporabniku onemogočeno sodelovanje ni dovoljeno. V primeru neupoštevanja tega pravila si pridržujemo pravico podaljšanja izključitve in/ali stalno izključitev novo-ustvarjenega uporabniškega računa.
Saj pritožba ni čez tole.

Mojster spreminjanja teme.
wink-1.gif


... in izogibanja.
 
Nazadnje urejeno:

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Mislim da morajo modi dodati pravilo. Norčevanje iz resne teme (rdeči alarm,...) in iz ljudi,...

Dodatni člen, ki mora biti v pravilih: Administrator ima v vsakem trenutkum, brez utemeljitve, pravico banati uporabnika če se mu zdi da krši pravila in etiko foruma.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.