Ban

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

strelkob

Zelenc'
4. feb 2014
3
0
1
Citat:
Uporabnik Alijen pravi:
Dodatni člen, ki mora biti v pravilih: Administrator ima v vsakem trenutkum, brez utemeljitve, pravico banati uporabnika če se mu zdi da krši pravila in etiko foruma.
To ni dodatno, ampak je že ves čas.
No, razen samovolje modov.

Problem je le, da ga niso izvajali, pa se jim je nabralo dela za čez glavo. Pa zdaj malo v paniki naključno streljajo.

PS: Če ciljaš name, jaz se nisem iz nobenega norčeval.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik strelkob pravi:
No, razen samovolje modov.
Problem je le, da ga niso izvajali, pa se jim je nabralo dela za čez glavo. Pa zdaj malo v paniki naključno streljajo.

Res je,mogoče ne bi bilo slabo,da bi tudi kakšen Mod dobil kakšno vzgojno.Kje pa piše da ima Mod vedno prav?
Mogoče so postali malo preveč Alter.
Recimo v temi Pametni mobilniki in tablice na dotik moderator nima pojma kaj se dogaja potem se pa kar naenkrat zbudi in pač zato da se ve kdo je MOD potala nekaj banov.
Citat:
Uporabnik strelko pravi:
Mimogrede, v pravilih tudi piše: Moderator mora izklučitev vedno utemeljiti.
Ja to bi tudi jaz rad slišal.Nikjer nisem dobil nobene obrazložitve.
Če bi Mod malo spremljal temo bi lahko že prej ukrepal in sploh ne bi prišlo do konfliktov.Ker pa na žalost začne spremljat debato nekje na sredini sploh nima pojma kdo je glavni krivec.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
KSZ... Modi bi morali biti nevtralni. Pri nas pa se odkrito postavlhajo na eno stran in s tem provocirajo oz. izzivajo uporabnike nasprotne strani. Ko so le-ti izzvani in vrnejo v istem tonu potem je seveda osebna zamera in kazen. Ali ko poide moč argumentov se poslužijo argumenta moči...
Modi bi morali za izražanje svojih stališč uporabljati navadnega uporabnika ali se vzdržati neplodnih diskusij. Lepo recimo to počne CDB ki se izogiba neplodnim diskusijam. Za razliko od ID, Pediatra...
 

gerg65

Zelenc'
5. feb 2014
8
0
1
Zanimivo, za enak prekršek je nekdo drug dobil 7 krat krajši ban.

Tisti, ki je začel s politiko pa sploh nič.

No ja, zdaj vsaj potrjeno vemo, da je dvoličnost uradna politika na forumu.
 

gerg65

Zelenc'
5. feb 2014
8
0
1
Kamele0n, "vlekel" politiko (in to dvakrat v temo), banan za en dan.

Tisti, ki je Zanuškarja not povlekel in nasploh se "norčeval" iz vremenske situacije, pa nič. msenjur.

PS: Na maile tudi ne odgovarjajo.

Kot je bilo jasno že od začetka: so kot policisti (ali vlada). Nič ne delajo, ko jih rabiš jih ni, potem pa imajo vsake toliko "akcijo", kjer samo narod zajebavajo. (da kvoto izpolnijo...)
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Citat:
Uporabnik gerg65 pravi:
Zanimivo, za enak prekršek je nekdo drug dobil 7 krat krajši ban.

Tisti, ki je začel s politiko pa sploh nič.

No ja, zdaj vsaj potrjeno vemo, da je dvoličnost uradna politika na forumu.

Ne jokaj. Ti si ta svoj 7x daljši ban že zdavnaj upravičil z jokanjem kako si banan in s kreiranjem XYZ alterjev.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Alijen pravi:
Mislim da morajo modi dodati pravilo. Norčevanje iz resne teme (rdeči alarm,...) in iz ljudi,...

Dodatni člen, ki mora biti v pravilih: Administrator ima v vsakem trenutkum, brez utemeljitve, pravico banati uporabnika če se mu zdi da krši pravila in etiko foruma.

In še en slo forum bo propadel...
 

Snaga1

Pripravnik
3. sep 2012
257
0
16
Ah, Alter drsi strmo navzdol že leta, ostali so samo še uporabniki, ki se obmetavajo z zmerljivkami zaradi političnega ali verskega prepričanja, plodne debate so prej izjema kot pravilo. Obrat trenda ne bo lahek, upam da je sploh še možen. Če se je začelo čistiti žolčne off-topic debate, lahko to samo pozdravimo, ampak ta tema daje slutiti koliko upanja lahko polagamo v to...
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Nobena sprememba še ni bila sprejeta pozitivno, pa čeprav je šlo na boljše.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.595
2.440
113
Dokler bodo eni moderatorji bolj papeški od papeža....

Citat:
Ali je tebi bolj pomemben en ris ali človeško življenje?
Ali veš kje sta risa imela ogrado?
A si mogoče v zadnjih treh dneh pogledal kakšno novico, kako se drevje lomi in kako zelo je nevarno gibanje po gozdu?

Da pa na koncu primerjaš še risa in otroka si pa res pokazal, svoj čut do živali, ker do ljudi ga očitno nimaš.

Bolj kot spoznavam ljudi, ljubše so mi živali!
evil.gif


Že za kaj takega, če te trofi ravno takrat ko pride iz cerkve ali nevem od kje te lahko bana. Če se mu zdi ponevem kakšnih normah napačno razmišljanje. Kaj pa če sem p***** zoolofil :p
 

wergen

Zelenc'
7. feb 2014
1
0
1
Citat:
Uporabnik philips pravi:
Citat:
Uporabnik gerg65 pravi:
Zanimivo, za enak prekršek je nekdo drug dobil 7 krat krajši ban.

Tisti, ki je začel s politiko pa sploh nič.

No ja, zdaj vsaj potrjeno vemo, da je dvoličnost uradna politika na forumu.

Ne jokaj. Ti si ta svoj 7x daljši ban že zdavnaj upravičil z jokanjem kako si banan in s kreiranjem XYZ alterjev.
Ban je bil zaradi grehov, ki jih bom storil v prihodnosti?
shocked-1.gif


OK, zmenjeno.

Da povzamem:
- banan si lahko za prihodnje grehe (kristalna krogla obvezna oprema muderatorjev)
- on-topic? ban
- odgovarjaš na vprašanja? ban
- nič žalitev? ban
- na splošno ne serješ? ban?

Se bom držal novonaučenega in se opravičim, da sem rabil tako dolgo.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Uporabil sem sedanjih in preteklik. O prihodnosti ni bilo govora. Če ne verjameš, preberi še enkrat. Po potrebi lahko greš tudi v bližnjo OŠ po dodatno pomoč.

Sicer pa je zelo očitno, da ali se norčuješ ali pa da si neumen. Karkoli že si, za tebe na alterju ni prostora. To, da si ustvaril že skoraj preko 10 alterjev v času bananja in z njimi buzeriral na sto in en način, je bila samo še kaplja čez rob. Beri: tvoj originalni nick je dobil permanentni ban.

Že to, da do alterja dostopaš preko TOR omrežja in da se skrivaš za mailinator emaili pove veliko o tebi. Tebi se bodo lahko zahvalili tudi ostali uporabniki TOR omrežja, saj sem blokiral vseh 1000+ TOR exit nodov. Po potrebi bom seznam tudi lastnoročno dnevno obnavljal.

Hvala za razumevanje.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.943
5.474
113
Za razliko od nekaterih sem sposoben sprejet kazen....

Se mi ne podre svet ce sem banan X dni/ur/itd

Maste sreco da nisem tudi sam moderator
smile-1.gif
Bi blo bolj pestro dogajanje tu gor...

Sploh sweet je una kazen...post/3h
smile-1.gif
Nekomu ki mu alter ni zgolj razvedrilo...ampak lajf...ga dost bolj strafnes...

My 50cents
smile-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.595
2.440
113
Najslabše je, če eden npr. čisto hipotetično čepi skos samo v podforumu od bele tehnike, potem pa dobi obvestilo iz zaresnega dela foruma.

Zgrožen prebere samo tisti post in bana npr. mene. Ostalo celo temo pa še prebere ne.
cry12bpy.gif


Čisto hipotetični primer. Kadar moderator nima stika s forumom.
cry12bpy.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.