Ban

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Prijavil sem druge, ki so počeli enako kot jaz.

Morebiti pa sem pri tem zanemaril dvojna merila foruma.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik philips pravi:
Nobena sprememba še ni bila sprejeta pozitivno, pa čeprav je šlo na boljše.

Mislim, da nas je kar precej pozdravilo Notranjčevo obvestilo o strogem kaznovanju spamanja s 50+ let staro politiko...
wink-1.gif


@all: kvaliteta foruma gre navzdol predvsem zaradi parih drkatorjev, ki se naserjejo po vsaki temi in potem normalni ljudje uidejo ven. Takih, kot je recimo OP, res ni za pogrešat.
grin1.gif
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
mene pa zanima v čem je finta se skrivat za raznimi proxyi in ostalimi skrivaškimi zadevami?...se bojite samega sebe ali ste res taki kriminalci ?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No, to pa nam boš ti povedal, ki imaš rekord v trajnem banu in se, neverjetno, spet vrneš, ko sploh ne bi smel biti tukaj.

images.jpg
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Maš kaj proti?

Drugač pa povej za proxy,,,ga uporabljaš? Ker vem da nekateri se sploh ne upajo na net brez njega ....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.939
5.472
113
Sej ti ga ne rabis...ce bos grozil z uro na zelezniski...etak vemo kam te pridt iskat z moj-moj jopicem
smile-1.gif
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Sj men se ne gre da bi se skrival...sam zanima me zakaj se drugi tako radi skrivajo...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.939
5.472
113
Ne vem....ne bom nc reku...me bo Mr. Nadmocni s5 banu ker sem politiko prvleku v temo
smile-1.gif
)
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik cvinga pravi:
Sj men se ne gre da bi se skrival...sam zanima me zakaj se drugi tako radi skrivajo...

No saj, za enkrat se zadržuješ..če boš pa imel izpade kot na enem drugem forumu( pa ne samo na enem) se pa kar poberi.
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Dejstvo ostaja da se skrivači zelo radi oziroma kr absolutno zmerom zgovarjajo na informacijsko pooblaščenko glede varstva podatkov...

Inditeto pisca navsezadnje sploh ni tako težko odkrit vendar nisi nič naredil ko pa mora it vse po protokolu policije in sodne odločbe...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.