Avto kamera

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Pri prejsnjem avtu sem imel probleme s tem... da je akumulator oslabel in potem ni deloval iStop in iEloop ... Pa so mi dvakrat menjali akumulatorj pod garancijo... potem, ko sem nabavil tako skatlico in nastavil, da se po stirih urah kamera ugasne, je bilo pa OK... Sedaj pri novem pa sem ze spomladi, ko sem menjal avto, to vgradil...
 
Nazadnje urejeno:

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.285
2.273
113
Pri prejsnjem avtu sem imel probleme s tem... da je akumulator oslabel in potem ni deloval iStop in iEloop ... Pa so mi dvakrat menjali akumulatorj pod garancijo... potem, ko sem nabavil tako skatlico in nastavil, da se po stirih urah kamera ugasne, je bilo pa OK... Sedaj pri novem pa sem ze spomladi, ko sem menjal avto, to vgradil...
Elektrika.
Mal huda je, da gre akku po 4 urah - je varnostni izklop. Kamera ima napajanje USB - 5V 0.5A ?
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Jest: ta parking mode ti snema medtem ko je avto parkiran? Kako pa se sproži, najbrž ne snema ves čas? Si s tem načinom že "ujel" kakšnega nepridiprava?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
Posnetek shrani udarec (G senzor) ali pa senzor gibanja. Če ima oboje in če oboje približno dela. Ker na eni moji kameri vsaj ena zadeva ne dela.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
Kaj pa na tole pravite?
Po slikah ponoci se mi zdi ok, vgrajen gps...
Junsun 4K Ultra HD WiFi Car Dash Cam 2160P 60fps ADAS Dvr with 1080P Sony Sensor Rear Camera Night Vision GPS Dual Lens Dashcam
https://s.click.aliexpress.com/e/b359In76
Ni mi všeč ker se lepi na sipo.
Zadeva je precej frisna, glede na to da so šele dva tedna posnetki na yt. Pa se to imajo samo 100 ali 200 ogledov. Je pa ugodno za vse kar ponuja. Edino zanima me kakšna bo nočna slika na tisti kameri ki ti jo bo kitajc poslal.
 

B81

22. jul 2007
34.475
8.953
113
Ne vem, sem narocil in porocam, ko pride. Fino je da ima gps in zadnjo kamero.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Elektrika.
Mal huda je, da gre akku po 4 urah - je varnostni izklop. Kamera ima napajanje USB - 5V 0.5A ?


Kje sem pa napisal, da gre akkumpo 4 urah... napisal sem samo, da imam s to skatlico nastavljeno, da se po 4 urah prekine napajanje... V prejsnjem sem imel kamero direktno prikljuceno in je stalno pila energijo iz akumulatorja... In tudi akumulator ni crknil... le kapaciteta je toliko padla, da doloceni sistemi niso vec delovali.... vzigal je pa normalno...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Jest: ta parking mode ti snema medtem ko je avto parkiran? Kako pa se sproži, najbrž ne snema ves čas? Si s tem načinom že "ujel" kakšnega nepridiprava?

Sprozi se lahko, ko zazna gibanje v vidnem polju... samo to sem izklopil, ker je potem vedno snemalo, tudi ce sem imel na najnizjo obcutljivost.... pac vsak avto, ki se je pripeljal mimo po parkingu, pesec, ki je sel mimo,.... je sprozil snemanje... in je bila kartica prehitro polna oz. je prejitro rotiralo posnetke... Sedaj imam nastavljeno, da se sprozi le, ko zazna gibanje... torej ce bi kdo butnil v avto...

Zaenkrat se nisem imel tovrstnih problemov... tako da tudi ni ujelo nobenega nepripridava... Itak bi moral bit od spredaj, ker imam samo prednjo kamero...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ni mi všeč ker se lepi na sipo.


Meni je ravno to vsec, da se nalepi na sipo... da ni tistega grdega, glomaznega nosilca na vakuum, ki zacne scasoma odpadati... ;) Na sipi je nalepljen samo nosilec v katerega se potem se vstavi kamero... Vsaj pri moji je tako...

25809910-3BC3-4DAB-BE5C-64AE43AA6E3A.jpeg