Audi A6 - 2020 naprej

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Razmišljam da bi še malo zategnil, konec koncev na tem nimam neke kilometrine, da počakam še 2-3 leta in vzamem nekaj od trojice, ker to kar je zdaj mi ne diši. Čeprav je znanec nabavil trenutno petico, kr nabasano. Lepa. Sem se pa zaklel da BMW ne bom nikoli imel in zdaj veš kako je iti preko sebe :evil:
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.880
1.331
113
Razmišljam da bi še malo zategnil, konec koncev na tem nimam neke kilometrine, da počakam še 2-3 leta in vzamem nekaj od trojice, ker to kar je zdaj mi ne diši. Čeprav je znanec nabavil trenutno petico, kr nabasano. Lepa. Sem se pa zaklel da BMW ne bom nikoli imel in zdaj veš kako je iti preko sebe :evil:
Bolje pomoje ne bo. Vse gre v smeri sijočega materiala, non animal origin, LED nadomešča krom tako notri kot zunaj (by Lešnik) in seveda digitaliazcije in ekranov. Ta novi električni Mercedes so itak sami ekrani, ostali konvencionalni modeli sledijo temu trendu.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
EQ serije me itak ne zanimajo, nova E klasa pa sem videl da je blink blink. Kar se tega tiče je aktualna petica še kar konzervativna in mi je to všeč. Trenutno me bolj žuli to, da če prodam svojega in kupim leto staro E klaso FL da moram doplačati 25k, preskoka nekega pa ni skratka me ne gane. Kakorkoli obrnem se mi nikamor ne mudi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.427
5.452
113
Kam gre bmw, poglej novo sedmico. Isti klinac je vse. Kič se temu reče. 300 let je rabil, da je z vso silo spet nazaj.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.880
1.331
113
EQ serije me itak ne zanimajo, nova E klasa pa sem videl da je blink blink. Kar se tega tiče je aktualna petica še kar konzervativna in mi je to všeč. Trenutno me bolj žuli to, da če prodam svojega in kupim leto staro E klaso FL da moram doplačati 25k, preskoka nekega pa ni skratka me ne gane. Kakorkoli obrnem se mi nikamor ne mudi.

Kot pravi Jabe. Flageshipe gledaj pa ti bo jasno kam gre vse skupaj.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Novi E - ne vem, kdo od starejsih bo se znal to vozit. Avto bo imel digitalne zdracnike, kamero za Webex, da bos lahko imel video konferenco v avtu, aplikacije (design podoben Applu) za Netlix, Facebook, ipd.

Potem si bos lahko nastavil opravila; npr., ce je zunaj manj kot 5 stopinj prizgi gretje sedezev, ipd. Ali pa, ko se pripeljes pred garazo, odpri levo okno, da das ven kartico in odpres garazi…

Burmester bo imel 4D zvocnike (zvocniki bodo tudi v sedezu in vzglavniku), pa LED ti bo lahko utripal kot igra muzika, ipd.

Zunaj mi pa ni vsec. Ce ni AMG je full prevec klasicen. Cela zunanjos mi malo prevec potegne na Kitajski market.

Imel bo dvoje vrste kljuk; potopne kljuke, kot jih ima EQS bodo za doplacilo.
Za

Zadnje luci so nekaj posebnega; 3D, zadnja luc ima 3D zvezdo… kaj pa vem. Pa full bodo cudne barve. Tista siva, ki je taka, kot bi nekdo pozabil avto pobarvat. Pa neka cudno svetlo morda - zelena…

Notri imas dve opcije - Hyperscreen je za doplacilo.

Spredaj mi je cudna povezava med masko in luci…

Notri je med novim C in EQE, nekaj vmes.

Verjamem pa, da se ga bom s casom navadil. Tako na prvo zogo mi pa ni bil nekaj prevec vsec.

Pa notri je kar precej utesnje. Desno nogo ne naslonis nekaj na komot na sredinski tunel. Pa pa infotejment cisto nov, nadgradnja tega, kar imata C in S in bo omogocal vecje update v prihodnosti.

Pa Mercedes-Pay bos imel (pride tudi v C in S), da lahko placas bencin in parking iz avta, na prstni vtis.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
Novi E - ne vem, kdo od starejsih bo se znal to vozit. Avto bo imel digitalne zdracnike, kamero za Webex, da bos lahko imel video konferenco v avtu, aplikacije (design podoben Applu) za Netlix, Facebook, ipd.

Potem si bos lahko nastavil opravila; npr., ce je zunaj manj kot 5 stopinj prizgi gretje sedezev, ipd. Ali pa, ko se pripeljes pred garazo, odpri levo okno, da das ven kartico in odpres garazi…

Burmester bo imel 4D zvocnike (zvocniki bodo tudi v sedezu in vzglavniku), pa LED ti bo lahko utripal kot igra muzika, ipd.

Zunaj mi pa ni vsec. Ce ni AMG je full prevec klasicen. Cela zunanjos mi malo prevec potegne na Kitajski market.

Imel bo dvoje vrste kljuk; potopne kljuke, kot jih ima EQS bodo za doplacilo.
Za

Zadnje luci so nekaj posebnega; 3D, zadnja luc ima 3D zvezdo… kaj pa vem. Pa full bodo cudne barve. Tista siva, ki je taka, kot bi nekdo pozabil avto pobarvat. Pa neka cudno svetlo morda - zelena…

Notri imas dve opcije - Hyperscreen je za doplacilo.

Spredaj mi je cudna povezava med masko in luci…

Notri je med novim C in EQE, nekaj vmes.

Verjamem pa, da se ga bom s casom navadil. Tako na prvo zogo mi pa ni bil nekaj prevec vsec.

Pa notri je kar precej utesnje. Desno nogo ne naslonis nekaj na komot na sredinski tunel. Pa pa infotejment cisto nov, nadgradnja tega, kar imata C in S in bo omogocal vecje update v prihodnosti.

Pa Mercedes-Pay bos imel (pride tudi v C in S), da lahko placas bencin in parking iz avta, na prstni vtis.
Vemo kdo ne bo tega vozil. Tisti, ki se zdaj vozijo v 15 let starih uvoženih E-jih in delajo za minimalca. Nočem nobenega podcenjevati, ampak je to običajno publika, ki ne ve kaj je "webex" ali "MS Teams" in podobno ter jim že materni jezik dela težave pri pisanju, angleščina pa ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Vemo kdo ne bo tega vozil. Tisti, ki se zdaj vozijo v 15 let starih uvoženih E-jih in delajo za minimalca. Nočem nobenega podcenjevati, ampak je to običajno publika, ki ne ve kaj je "webex" ali "MS Teams" in podobno ter jim že materni jezik dela težave pri pisanju, angleščina pa ...

Tudi jaz vsako jutro, ko peljem malo v vrtec opazujem gospo/gospodično (tam zgodnja 40-eta), ki se pelje mimo v novem (zadnjem) Porsche Cayennom in ima telefon na ušesu. Verjamem da ne ve za obstoj Bluetootha :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in Hanzi

sad

Guru
24. avg 2007
20.534
9.221
113
Hehe, sem ziher da tudi Rollsa pusti zadaj v tem.
Vsemu marketinškemu sranju pa le ni treba verjeti. ;)
Poleg tega bi človek pričakoval, da bo to S klasa (sploh v Maybach različici). Čudna so pota Mercedesova. Kupiš flagship, potem ti pa povedo, da je glasnejši kot pa avto za srednjega menežerja.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.480
9.203
113
imam zlahnitka, ki je imel takrat novga bmw 5 dobro opremljenega, po 2 al 3 letih uporabe ga vprašam če fura na radarski tempomat, ker je skoz na AC... me je vprašal , kaj je to. Boli njega K za opremo, samo da ima :D oziroma sploh ni vedel kaj je kupil.
In tako bo pač pri starejših ki ne vedo, ki jih niti ne zanima. Samo šuške na plan.

Jaz sem bom že pozanimal kaj bom kupil, ko bom iskal 3 leta staro zgonjeno premijo.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.359
379
83
A4 za manj kot 30k€ praktično za tabo mečejo. 4 krogci vsteti v ceno.
You wish. Pozimi mi je crknil avto in sem se oglasil v salonu, ravno zaradi reklame a4 za 30k. Cakalna doba je bila pol leta, nekje jan / feb je bilo to. Dvomim, da se je do danes kaj bistveno spremenilo?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.480
9.203
113
tele kaj zdaj mečejo v hrbet imajo vejretno na zalogi, ali pa je zgolj to, da te dobijo v salon, tam pa udri po siromaku