Audi A5 vs. BMW3 coupe

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
ksz

Pa kaj se A5 res tako slabo pelje skozi ovinke?
confused-1.gif

Ne slabo, ampak slabše. Sicer se pa lahko sam enkrat prepričaš, ane
confused-1.gif


Nenazadnje pa tudi vsi testi še zmeraj potrjujejo prednost pri "Freude am fahren".
grims-1.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
Ce audi nebi mel ledic, bi bil dost manj atraktiven. Vis majo radi bling bling efekt
smile-1.gif
. Me zanima kdo bo kupo naprimer A4 brez xnenon paketa (lecice....).
 

amper

Pripravnik
2. avg 2007
84
0
6
Lepi kraji :)
Piše vam kloshar ... Ta teden bom bolj odsoten, ker sem pozabil polnilec od laptopa doma
bonk.gif


Zanimiva debata se je razvila, ni kaj. Jasno je, da se bo treba vsesti v oba avtomobila in zadevi sprobat ... Čeprav mene muči ravno tista cenena notranjost v BMWju, ne vem, da pri tako dragem avtu ne dobiš praktično nič osnovne opreme, se mi zdi malo off, res je pa, da tudi Audi ni biser z opremo. Sploh pri kakšnem A3, A4.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Kaj od serijske opreme pa ima Audi več?
confused-1.gif


O ceneni notranjosti pa ne bi razglabljal, preden ne bi pogledal oba avtomobila, ter potipal uporabljenih materialov v notranjosti. Svetujem, da tudi ti storiš isto.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Citat:
Uporabnik amper pravi:
Ne vem, meni je bil A5 notri pravi biser, v novi 3jki coupe pa še nisem sedil, se mi pa vsaj glede na slike zdi bolj bogi.
no jaz sem že sedel v njem in ni prav nič bogi, no pojdi v salon pa se usedi pa boš videl
wink-1.gif

v A5 pa še nisem imel možnosti sedeti tako, da ne morem primerjati izdelavo vozil oz. notranjih materialov
 
Nazadnje urejeno:

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Kaj od serijske opreme pa ima Audi več?
confused-1.gif


O ceneni notranjosti pa ne bi razglabljal, preden ne bi pogledal oba avtomobila, ter potipal uporabljenih materialov v notranjosti. Svetujem, da tudi ti storiš isto.

En in drugi sta mi resna kandidata za naslednji avto, sedel v obeh pa ti lahko rečem da je A5 noter dosti lepši. 3 Coupe je sramota da se prodaja tudi brez sredinskega ekrana, ker ima notranjost kot E36 compact. Kar se tiče vožnje se strinjam da je 3 coupe boljši za peljat zaradi zadnjega pogona (je pa zato pozimi manj uporaben), kvaliteti zaupam obema, ker do sedaj ne s Audijem in ne z BMWjem nisem imel nobenih težav. A5 je sedaj res nekaj posebnega zaradi LED kot je ze nekdo napisal, ampak problem pri Audiju je to da dajo enako na vse ostale modele. Sem bil na Porsche salonu in imajo novega A4, poleg pa A5. Spredaj sta skoraj identična pri ugasnjenih LED lučeh, s prizganimi se malo bolj ločita, ampak kmalu več LED luči ne bodo nič posebnega, ko bo vsaki drugi avto na cesti A4.
 
Nazadnje urejeno:

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Je lepš k oba kupeja...

Če kupe ni lep pa nevsakdanji nima kaj bit coup.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Lepa je ful.. Res je.. Samo ne vem, nekaj mi manjka na Lexu, ena malenkost..

Mi je pa E92 bolj zlobna, agresivna.. trenutno lepsa.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Bolj zlobna? Z M-kitom, kateri bo kmalu v TUŠu na policah.

Jaz nisem prilepil IS-F. Zloben je M5, trojke pa zgledajo malce defektne...kot zloben otrok s priokusom downovga sindroma.
hysterical-1.gif


Sicer pa....beri USA BMW forume, zgleda, da bodoravno oni vse Nissan GT-R-e pokupil.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
Audijeve ledice so ze
smile-1.gif
Kr nekaj golfov in A3 sem videl z njimi. Mislim, da bo to hit letosnjega poletja
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Jaz jih mam tudi sam so v krogu in nikoli ne svetjo....

Nadomeščajo pa dodatek, katerega nespoti na Slo cestah res ne znajo uporabljat.
uf-1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
100x raje tole...

01.jpg


Se strinjam. Sedaj vidim, da imam tudi jaz na mojem zelooo dobre letne gume. Če jih ima Lexus TP T1R, potem so ziher dobre.
evil.gif
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Lepota je zmeraj bila stvar okusa, nekaterim je minimalizem BMWjevi armaturk lepša, drugi imajo raje kakšne nakičane armaturke s tisoč in enim gumbom in barvno mavrico.

Men osebno izgleda serija 3 brez navigacije veliko lepša v notranjosti, saj ima armaturka tako veliko lepšo linijo, je pa sredinski ekran zelo priročen v primeru, da imaš v avtu PDC senzorje, bluetooth, ter seveda bolj pregleden pri mp3 datotekah,...
 

crest

Pripravnik
14. sep 2007
30
0
6
Notri je A5 lepši - vsaj meni.
182689-IMG_0169.JPG
 

Priponke

  • 182689-IMG_0169.JPG
    182689-IMG_0169.JPG
    49,5 KB · Ogledi: 138