Audi A4 2008

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:Glede lege ... Včeraj je bila cesta kot drsalnica. S Corso me je dvakrat skoraj obrnilo, na rajs je šlo itak takoj. Z A4 sva z modelom kamot 100ko šibala čez ovinke, avto ni niti malo zanašalo, še esp se ni vžgal. Pa ni bil quattro model.
Bravo. Z avtom, katerega ne poznaš, goniš po spolzki cesti, ki je kot drsalnica.
Malo poglej eno sosednjo temo, si isti kot tisti mulo, le da si ti tokrat imel srečo.
bruh.press
stupid-1.gif

Jaz sem razumel da ga je lastnik peljal.

Tam pa ko pljuvaš po kabrijo A3; katerega convertibla vozis?

Kaj če bi tebi nekdo reko da je grd? Ja itak boš reko da se ti j€be komu je všeč, ampak
a se more vsaka audi tema spremenit v kreganico? Nevem, tam ko je tema o mazdi,
je niti ne odprem, ker vem da so tam kanaljeri, ki pač jo kujejo v oblake; če jim paše,
kulj, samo če pa tudebatiramo A"x" feni, nevem zakaj je treba take pripombe, ti z nakupom
čeha tut nisi pokazal posebenga okusa, tvoj kabrio je že vrjetno spomenitk, pa ti noben nič
ne reče, medtem ko se recimo drugi na semaforu smejijo tvojo bajsiki ne pa tvojemu avtu...
(je težja od tebe ne?)

Nevem no, večino nekaj na nekom moti, žal je isto tudi pri avtih, ampak nevem zakaj je treba
pljuvat po avtih, katerih si sam nemoraš niti privoščit, vbistvu niti ne poznas nikogar ki si ga lasti,
govoriš na podlagi konceptov, slik, v živo pa še ga videl nisi.

Malo nesramno. Meni je v osnovi vseeno, ker vem da si kekec in mi pogovora nisi
vreden, pol foruma se ti smeji ampak vseeno se malo zamisli, kak bi se počutil,
če bi nekdo pljuval po tvojem avtu ti bi si ga pa težko kupil.

In enostavno nimaš logike da pljuvaš po 40k€+ avtih...

Ok, se zajebavamo z dačije in thalije, ker sta mogoče smešna, ampak nekdo si ga je težko kupil.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:Tam pa ko pljuvaš po kabrijo A3; katerega convertibla vozis?



Kaj če bi tebi nekdo reko da je grd? Ja itak boš reko da se ti j€be komu je všeč, ampak

a se more vsaka audi tema spremenit v kreganico? Nevem, tam ko je tema o mazdi,

je niti ne odprem, ker vem da so tam kanaljeri, ki pač jo kujejo v oblake; če jim paše,

kulj, samo če pa tudebatiramo A"x" feni, nevem zakaj je treba take pripombe, ti z nakupom

čeha tut nisi pokazal posebenga okusa, tvoj kabrio je že vrjetno spomenitk, pa ti noben nič

ne reče, medtem ko se recimo drugi na semaforu smejijo tvojo bajsiki ne pa tvojemu avtu...

(je težja od tebe ne?)



Nevem no, večino nekaj na nekom moti, žal je isto tudi pri avtih, ampak nevem zakaj je treba

pljuvat po avtih, katerih si sam nemoraš niti privoščit, vbistvu niti ne poznas nikogar ki si ga lasti,

govoriš na podlagi konceptov, slik, v živo pa še ga videl nisi.



Malo nesramno. Meni je v osnovi vseeno, ker vem da si kekec in mi pogovora nisi

vreden, pol foruma se ti smeji ampak vseeno se malo zamisli, kak bi se počutil,

če bi nekdo pljuval po tvojem avtu ti bi si ga pa težko kupil.



In enostavno nimaš logike da pljuvaš po 40k€+ avtih...



Ok, se zajebavamo z dačije in thalije, ker sta mogoče smešna, ampak nekdo si ga je težko kupil.


Vse kar ti lahko napišem nazaj je le to, da si očitno še pijan in pa da se ti bo cel Alter smejal, ker še tudi brati ne znaš
stupid-1.gif
.

No, prosim za link, kje sem jaz po A3 Cabrio pljuval?
tongue-1.gif




PS: O tem koliko si lahko jaz privoščim vem najbolj sam. In če bi hotel zmetat 40k EUR za en kabrio, da bi bil IN, potem jih grem lahko zmetat danes.

PS1: O tem kaj pa sam vozim je pa brez smisla debatirat. Dejstvo je le, da sem zraven avta dobil vikend hobi
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:

opa bogat si..a bi mamino stanovanje/bajto prodal?
evil.gif


Kaj pa če sem že?
evil.gif




Hebat ga, eni pač nimamo mamic, da bi jim stanovanje talali, a ne malcomX?
evil.gif




Aja, pa če se ti zdi 40k EUR, da si bogat, pa tudi...
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Ker je cela drzava zakreditirana, ima 40k€ gotovine relativno malo, tak da pomoje si bogat ja
wink-1.gif

Sploh tak, ki da 40k€ gotovine za avto ima denar.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Bravo bravo, še enkrat si dokazal, da ne veš o čem govoriš...
aplauz.gif




stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.