Audi A4 2008

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
E točno, imidž furaš z R8

Nikoli
ne-ne-1.gif


Imiž furaš z RR in bentlijem.

Glede na to da je letel vse skupaj na Audi paleto modelov, ne treba bedarij pisat..
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Vsekakor vsaka znamka predstavlja določen imiđ ...
wink-1.gif


Folk, vem, da zvenim ko swifty, pač prizadeto pretirano favoriziranje le ene znamke, a ni tako. Vi primerjate starejše modele s trenutno povsem svežim audijem. In če tako primerjamo, je audi povsem primerljiv s trenutno bmw 5ko. Kakšna 5ka prihaja, pa ne vem.
cool-1.gif
Ker avto s xenonkami, litkami in lepo barvo izgleda bomba. Ne vem, zakaj se eni tako trudite blatiti dobro in ne priznavate tega.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik Hoci pravi:
dokler se not ne usedeš pa vidš tisto nagravžno ročno k se skor stropa dotika

11181020711261702390-44-0-22-1.jpg


za el. park bremzo še niso slišal?

Tocno tako postavljena "strleča" ročna je "zaščitni znak" japonskega interior designa ze nekaj let. Meni osebno je vsec, pa tudi direkno v roko pade.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
mi lahko nekdo razloži, ko se nasproti pelje Audi, kako veš kateri moel je ker so spredaj vsi enaki?
uf-1.gif

Razen krave Q7 in R8 so mi vsi enaki.

Tako da tisti "revež" se pelje proti tebi z A8, ti pa vidiš A3
13.gif
. Šele ko je skoraj pri tebi vidiš pomoto.
Osebno so mi sicer všeč, samo pravi nemec ima zvezdo na nosu!
nahrung002.gif
, posebej C. Kdo je boljši ne bom razpredal.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik sole pravi:
mi lahko nekdo razloži, ko se nasproti pelje Audi, kako veš kateri moel je ker so spredaj vsi enaki?
uf-1.gif

Razen krave Q7 in R8 so mi vsi enaki.

Tako da tisti "revež" se pelje proti tebi z A8, ti pa vidiš A3
13.gif
. Šele ko je skoraj pri tebi vidiš pomoto.
Osebno so mi sicer všeč, samo pravi nemec ima zvezdo na nosu!
nahrung002.gif
, posebej C. Kdo je boljši ne bom razpredal.

Pol pa nimaš "očesa" za avto.

In zakaj je nekdo z A3 revež?
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik sole pravi:
mi lahko nekdo razloži, ko se nasproti pelje Audi, kako veš kateri moel je ker so spredaj vsi enaki?
uf-1.gif

Razen krave Q7 in R8 so mi vsi enaki.

Tako da tisti "revež" se pelje proti tebi z A8, ti pa vidiš A3
13.gif
. Šele ko je skoraj pri tebi vidiš pomoto.
Osebno so mi sicer všeč, samo pravi nemec ima zvezdo na nosu!
nahrung002.gif
, posebej C. Kdo je boljši ne bom razpredal.

Pol pa nimaš "očesa" za avto.

In zakaj je nekdo z A3 revež?

revež sem mislil za lastnike A3.

Saj sem "revež" tudi sa, saj nimam denarja nit starega A2, ampak kaj čemo.
priden.gif
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
Citat:
Uporabnik sole pravi:
mi lahko nekdo razloži, ko se nasproti pelje Audi, kako veš kateri moel je ker so spredaj vsi enaki?
uf-1.gif

Razen krave Q7 in R8 so mi vsi enaki.

Tako da tisti "revež" se pelje proti tebi z A8, ti pa vidiš A3
13.gif
. Šele ko je skoraj pri tebi vidiš pomoto.
Osebno so mi sicer všeč, samo pravi nemec ima zvezdo na nosu!
nahrung002.gif
, posebej C. Kdo je boljši ne bom razpredal.





novi C je na prvi pogled res lep, ampak ko se spravis za volan mi gre na jok ko vidim uporabljene materijale.sramota za MB da se spusti na raven kakega Opla.Tudi dizajn je noter prevec "oglat"
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Argumenti?

A4, ki je od BMW serije 3 daljši za točno 18 cm, v notranjosti pa nudi isto prostora, le prtljažnega prostora ima za 20l več.

Sicer pa je Audi težji, ima sprednji pogon, slabše okreten, ter porabi več goriva...

O tem pa, da se lahko primerja s "petico" pa samo
aplauz.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.669
1.587
113
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Vsekakor vsaka znamka predstavlja določen imiđ ...
wink-1.gif


Folk, vem, da zvenim ko swifty, pač prizadeto pretirano favoriziranje le ene znamke, a ni tako. Vi primerjate starejše modele s trenutno povsem svežim audijem. In če tako primerjamo, je audi povsem primerljiv s trenutno bmw 5ko. Kakšna 5ka prihaja, pa ne vem.
cool-1.gif
Ker avto s xenonkami, litkami in lepo barvo izgleda bomba. Ne vem, zakaj se eni tako trudite blatiti dobro in ne priznavate tega.

zdaj pa nehaj že enkrat klanfe srat. od kot ti ideja, da če je nekaj mesecev novejši od c klase, da je boljši? v čem? in kaj ima teh nekaj mesecev tu zraven? se je v tem času zgodilo kaj revolucionarnega? ne se ni
direktna konkurenca mercedez c, bmw 3 in zadnje čase tudi lexus, nikoli ne hodijo ven istočasno, ob bok pa se vseeno postavljajo drug ob drugega, ravno zato ker v takem kratkem času se nima kaj za zgodit. zdaj ker je a4 nov model, pa se kr naenkrat primerja z bmw5? jaaaaooooo
uf-1.gif

In ja, si slišat isto kot mercedezhead, serješ klanfe na podlagi prevoženih 4 km in občudovanja armaturke, v bmw ali mercedeza pa se še vsedel nisi, pa serješ tu nekaj o superiornosti pa kaj jaz vem kaj. Malo si jajčka sprazni da ti bo lažje, pol pa objektivno poglej na stvar
smirk-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.606
255
113
jah jest tud nisem glih pristaš audijev, saj so res kot en volkswagen! skoz isti design, zanašajo se pa res samo na image, tko kot golf! in ljudje k kupijo audija, res sploh ne pogledajo drugih, mogoče boljših, cenejših! no, men je edino rs4 všeč, in tega bi imel, vse ostalo... imam raje japonce!

Lexus pa pridobiva tud v sloveniji privržence! mene je že dobu! ga mam raj k enga MB, BMW, Audi! in ima tud boljši image, pri tistih k imajo mal širši spekter avtomobilov, in ne gledajo le nemških ljudskih vozil...
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Hehe, jaz razmišljam kot običajen potencialni kupec, vi pa kot ekstra strokovnjaki in to v končni fazi ne gre skupaj. Mene en drek briga, kateri bati so na motorju, kako deluje turbina ... Ampak kako se v avtu človek počuti, kako mu je vizualno všeč in kakšne vozne sposobnosti ima. Peljal sem se in v Benđoli 5ki in v novem C-ju. Pa me noben ni prepričal tako kot sedaj tale audi.
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:

No sej, važno, da vi veste nekaj, kar nihče drug.




Očitno veš ti nekaj več kot mi, da je A4 primerljiv z BMW 5. In da 140 hp lima na zice
hysterical-1.gif




Vse to kar vidiš v A4... je cenejsa izvedba tega kar ostali vozijo ze 3 leta v A6.



BTW: BMW 5 je prišo ven 2 al kolko leti pozneje kot Audi A8... to pomeni da je BMW 5 primerljiv z A8 ?
 
Nazadnje urejeno:

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
100€ drazji kot prejsnji model :D... In kako se razlikujeta po opremljenosti ?

Verjemi da izpod 33k € lahko samo sanjas o kakem spodobno opremljenem A4.



Osebno mi lep za popizdit, ampak prevec prevec precenjen, sicer pa kdo ima denar mu je to vseeno.

PS. Audi se je lepo zakorenino v čefurska srca.
smile-1.gif




PS2: Tak A4, ki je na slikah ni 100€ drazji od prejsnjega modela :D
 
Nazadnje urejeno:

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Sem malo pogledal cene na mobile.de:



Slabsi model kot na sliki zgoraj:

Audi A4 2.0 TDI DPF Ambition,Navi Xenon — EUR 43.650



LED luci navadni modeli nimajo,tak, da tisti cefuri, ki jim je to vsec, bodo to mogli dokupit v lidlu.

Zadnce case vidim, da je LED fenomem zelo pogost, sploh pri "Bratwurst" grupi. No more rice
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.