Audi A4 2008

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:Glede lege ... Včeraj je bila cesta kot drsalnica. S Corso me je dvakrat skoraj obrnilo, na rajs je šlo itak takoj. Z A4 sva z modelom kamot 100ko šibala čez ovinke, avto ni niti malo zanašalo, še esp se ni vžgal. Pa ni bil quattro model.
Bravo. Z avtom, katerega ne poznaš, goniš po spolzki cesti, ki je kot drsalnica.
Malo poglej eno sosednjo temo, si isti kot tisti mulo, le da si ti tokrat imel srečo.
bruh.press
stupid-1.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Ma nekaj je blo govora kak se drzi ceste... mogoce se bo kdo po ogledu poskusal peljat po planici navzgor.

+ zavajanje potrosnikov
wink-1.gif
Kak glup american oz. cefur bi dejansko verjel, da je to mozno. ( A3 sportback 1.6 FSI)
 
Nazadnje urejeno:

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Ok, bi mi lahko kdo povedal kaj je grdega na tem;





Če že provociramo. Sem videl gršega cabria;



Res pa da nobenega od njiju še v živo, tako da težko sodim.
evil.gif
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Audi ima grdo bočno linijo, sploh nad zadnjim kolesom, pokrov prtljažnika, ki ga sploh ni (sama črna plastika), vrata se začnejo takoj za koncem blatnika in končajo nekje sredi avtomobila, zadnji varnostni loki so krneki, mene spominja stari punto cabrio.





A ta zadek je grši? Ne se hecat no.



bmw1_cabrio_04.jpg
 
Nazadnje urejeno:

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
A ta zadek je grši? Ne se hecat no.

bmw1_cabrio_04.jpg

Verjameš ali ne...meni je. Posebej tista čudna linija okoli luči in stik luči-prtljažnik.

Sicer pa je to stvar okusa...
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
No, meni je recimo prejsnja trojka dosti bolj vsecna kot nova.
wink-1.gif


Ne vem, niso mi vsec te Chrisove futuristike sploh pa pr 6 in 7 klasi. Samo nekterim je pa pac noro vsec in prav je tak.
smirk-1.gif




Sicer jaz itak nisem "normalen" Slovenec, ker sem navdusen nad italjani...
grin1.gif




V eni drugi temi pac ljudem ni jasno, da ce bi kdaj vrgel 30 jurjev za avto, mi mora bit tud oblikovno full dober, med ostalim seveda... Ce gledam samo uporabnost, pa je 5 let star berlingo dost. Sicer se meni to zdi prevec, zato pa vozim starejso gajbo, ki je cist ok.
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
A ta zadek je grši? Ne se hecat no.

bmw1_cabrio_04.jpg

Verjameš ali ne...meni je. Posebej tista čudna linija okoli luči in stik luči-prtljažnik.

Sicer pa je to stvar okusa...

Roko na srce, meni osebno sta oba cabrio "malčka", tako BMW 1, kot A3 - grda.
Pomoje je največji problem, ker imata prekratko medosno razdaljo, da bi dobila tisto eleganco, kot jo imajo večji modeli.
Poleg tega, mi BMW zadaj ni všeč, Audi zgleda pa, kot en "hatchback cabrio", ko je brez strehe so pa tisti zadnji loki povsem odveč, prav kazijo bočno linijo.
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Ravno počutje v avtu je najbolj pomembno in v temu so najboljši pri Mercedesu kjer je že pregovorno najvišja stopnja udobja ker te avto res umiri in tudi vse je tako razporejeno da je kar se da najbolj priročno in funkcionalno! Predvsem za primer naj dam novo C-klaso.....koliko od vas ve da je imel Mercedes celotno študijo glede na to s kako silo je najbolje idealno pritisniti na nek gumb v notranjosti in so to prilagodili povprečni sili s katero voznik pritisne na stikalo......da so sedeže oblikovali vrhunski strokovnjaki ki so več let izpopolnjevali položaj sedenja za volanom in najmanjši pritisk na hrbet voznika.....da je dokazano da omogoča najbolj zdravo sedenje za volanom....da je novi Mercedes C res sinonim za popolnost, da kaj takega nima nobena druga znamka!

Konec koncev to lepo dokazujejo prodajne številke ker se prodaja kot vroče žemljice......bolje od nove BMW 3 in tudi bolje kot se je kdajkoli prodajal kateri BMW ali Audi!!!!

Pa še tisto za kar se lahko BMW feni pojeste je to da vem da vas zelo boli ko so Mercedesi občutno dražji od BMW-jev in se tako dobro prodajajo! Sej vem da ste si pri 15-ih zaželeli imeti BMW M3....potem ko ste pa naredili izpit so bile pa dve možnosti: ali ste bolj bogi z denarjem in ste si privoščili staro gajbo od BMW-ja (vaših let....torej kak 18 let star model) in se z njo vozili dokler je delala.....potem pa do konca življenja skoz stara zgonjena jajca kupujete! Ali pa druga opcija ko ste dobili BMW malo novejši ali celo nov in se vozili z njem! Ko pa ste enkrat zaslužili več denarja oz. imeli v življenju priložnost da z svojim zaslužkom kupite avto in ste gledali na vse (imidž, varnost, ekonomičnost, udobje, zmogljivosti, ceno, izgled...) takrat pa ste za svoj denar želeli kvaliteto in kot dobro situirani in dobro razmišljujoči si potem nikoli ne kupiš (ko že gre za izbiro BMW ali M-B) nove 3 ali 5 ker ga ima vsak čapac in vsak kmet, diler ali S.P. ali pa očkov sinček.......ker kupiš ali novega C ali kaj drugega! Pa mi nihče ne upa zdej pošteno povedat da je novi C mogoče karkoli od naštetega! Lastniki so večinoma dobro situirani ljudje, neobremenjeni z znamkami, poslovneži, izobraženci in navsezadnje res verjetno ljudje srednjih let (ker vsak pa tut nima pri 23-ih za novega C z vso opremo), tko da od tukaj potem tudi zakaj jim pol razni zavistneži prtegnejo zravn da to je pa za starčke.....seveda k si je pa on kupu staro karjolo ala E46 BMW3 in je zdej pameten kok je to pičkohvatn avto....ampak dans tut pičoke vejo kaj je star sekret kot je E46!!! Ja za Mecko je treba zaslužt......pa ni sam za starejše.....novi C in CLS so kot nalašč za mlade in uspešne ljudi.....OK verjetno je res da CL in SL sta ekskluziva zase ;D sicer pa sm po eni raziskavi gledu in so nekako najstarejši povprečni kupci predvsem vozniki Volvotov in Cadillacov.....verjetno je tudi to vzrok predvsem velike nedinamičnosti slednjih znamk in nezaitneresiranosti v kakovosten zadnji pogon in pa še kaj več kot le bedno oblikovanje!!!!

Aja da mal o temi povem:

Tale tanovi A4 je hud........dans sm pa vidu S5 take temno sive barve,,,,,mmmmm ker aparat.....meu bi ga že sam zato ker je tok huuuuuuuuuddddd pa me briga če je kater avto hitrejši!!!!

Itak se pa ve da med Nemci po hitrosti po ravnem rulajo AMG-ji in po ovinkih Porscheji!!!!


Seveda pa vem da je BMW fun to drive....sploh mulci k majo izpit nekaj dni radi to povdarjajo kako vsemogočen je E36 M3 in kaj dela M5 hahahahahhahah


Al pa teli VW feni k povejo kok je Passat huuuuuudddd.....ma dej nehi ga srat iz kje si že.....aha iz okolice Polhovega Gradca in si S.P. mizar.....zakon že vem od kod ti ideja maherska....buahahahhahah ja VW je avto obrtnikov!

Spoštujem pa tiste ki se navdušujejo nad dragimi Lexusi, Infinitiji, Toyotami, Hondami, Mazdami....Subaruji.....majo neko stvar ki je ostali nimajo....kvaliteta brez primere!!!

AJA ŠE TO: da nebo kdo rekel da nisem nič od naštetega vozil.....se zelo moti.....cela paleta Audijev, BMWjev, in Meck ter Japanezerjev sem vozil in še nekaj Italijanov, Švedov in Franzoczov.....tko da pšššššššttttt

LP,

Swifthead

P.S. sej zdej vem da bo spet neki pametnjakovič izbrisal sporočilo in naredil uslugo človeštvu......
pa da bom spet v banovcih za 20 dni pa da bo še podaljšana razlika med dvema postoma......beeeeeedaaaaa

hahahhahahaha s tem se vid kdo nas nadzoruje, kmal pa bo spet kot je blo na Sux-u!!!!

Mejte jajca enkrat Moderatorji in Admini......mejte jih no
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ja, A4 cabrio je lep primer klasičnega oblikovanja, brezčasno eleganten je. Tako, kot recimo 80 cabrio, ko vidim kak ohranjen primerek, se vedno za njim obrnem.
Tile novodobno CC-ji so si pa vsi preveč podobni.

Zadnjič sem si v salonu ogledoval novo BMW 3 cabrio, pa moram reči, da me v živo ne prepriča tako, kot na slikah.
Tam okrog zadnjega stebrička mi nekaj ne štima..., tak neskladen se mi zdi, odprt je pa krasen.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Tokrat ne bom popravljal posta, ker je predolg in se mi ga ne da. Še en tak post in doletela te bo usoda, kot si jo sam zapisal, le razlike med posti ti ne bom povečal, ker imaš najvišjo možno. Zgleda, da imaš hude probleme z dojemanjem pravil in internetnega bontona. Da o številu klicajev ne bom pisal, ker sem te na to opozoril N-krat.

Ostale pozivam, naj bodo strpni in ne padajo na take finte.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Sedeži so vrhunski v novi C klasi? A se ti hecaš, mene so totalno razočarali in to pri modelu avantgarde. Aja, tudi zadnja klop s prekratkim sedalnim delom je bolj za vzhodnjake, ki merijo max. 160cm. Toliko o ergonimijo, kjer vemo kdo kraljuje od Nemške trojice...

Mercedesi se odlično prodajajo ja, po zelo visokih cenah, ampak samo po ceniku, o popustih, ki jih praktično pod 10% ni, pa ne veš nič, ane?

Strokovnjak.
rolleyes-1.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Al pa teli VW feni k povejo kok je Passat huuuuuudddd.....ma dej nehi ga srat iz kje si že.....aha iz okolice Polhovega Gradca in si S.P. mizar.....zakon že vem od kod ti ideja maherska....buahahahhahah ja VW je avto obrtnikov!

Akrapovič nima VW-ja
confused-1.gif
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Jaz nimam tako zelo slabe plače, pa se mi zdi Audi A4 v primerjavi s konkurenčnimi modeli vseeno predrag. Zelo je lep, za tak denar naj ga pa kar imajo.
Samo je pa zanimivo... 35.000 EUR za novega C bi pa dal
wink-1.gif
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Sedeži so vrhunski v novi C klasi? A se ti hecaš, mene so totalno razočarali in to pri modelu avantgarde. Aja, tudi zadnja klop s prekratkim sedalnim delom je bolj za vzhodnjake, ki merijo max. 160cm. Toliko o ergonimijo, kjer vemo kdo kraljuje od Nemške trojice...

Mercedesi se odlično prodajajo ja, po zelo visokih cenah, ampak samo po ceniku, o popustih, ki jih praktično pod 10% ni, pa ne veš nič, ane?

Strokovnjak.
rolleyes-1.gif

no folk ne padajte na te fore......tegale Yugeca ker se ve kaj on favorizira!!! o teh popustih k ti govoriš so prazne blodnje....tudi jst poznam enega trgovca iz BMW in on vozi drugače Le Mans blue novo serijo 4 pa ni tako pristranski kot ti.......veš če bi ti upal povedat koliko popusta imajo šele pri BMW-ju!

To k si pa prijavu da kralj ergonomije pri nemški trojici da se ve kdo je ti sam to povem.....NI BMW ker povej ti men kako dobro ergonomijo imajo novi BMW-ji.....vsi.-......nben še Oplu ne seže do gležnjev! Priznam da če mene kaj navdušuje pri BMWjih so to BMWji kot so E34, E39, E31 in E38......pa še kak starejši! Ja ti modeli so bili lepi, tipični bavarci in tudi ergonomijo so imeli.....ampak tanovi so pa polom! Sej ne rečem....ravno tako nekako mi te nove armaturke pr Mecki niso tok všeč kokr recmo pri odhajajoči E klasi in SL-u ter še kakem modelu....ampak vseeno so ergonomijo bolje pošlihtal kot BMW!!!! Je pa tut res da je Audi še tok bolj napredoval in res so nekak po lepoti tako zunanji kot v notranjosti VRHUNSKI in predvsem ERGONOMIČNI!!!! Delajo tisto kar je včasih imel BMW....torej za volanom si se počutil kot v kokpitu,,,,,vse je bilo proti vozniku obrnjeno in nekako ½utesnjeno½, pravi drivers car......no tega BMW nekak nima več ker te njihove armaturke so bolj kot neki japonski veleizumi iz 70.-ih ko so vsi poskušal ponavljat za namišljenimi vesoljskimi ladjami.....torej ščižš!!!

Pa pravš da se v novi C-klasi sedi slabše spredaj in zadaj kot pri seriji 3????? a si ti normalen....a si ti sploh sedel v C-klasi???? Pa sej to vsak ve da je serija 3 najmanj prostoren avto v svoji klasi in to je stalnica že skoz....oni nikakor niso v prednosti proti nobenem v potniškem prostoru! Dej Yugec res nehi, sej vem ker lolek si ti......ti si un k je prou veseu če se lahk v salonu vsede v BMW in filozofira kako naj naj avto je to! Ampak resnici na ljubo pri BMW-ju še nikoli niso imeli nekega prvaka v nečem ne samo proti Mercedesu ampak tut proti Audiju ne!!!

Zdej pa lahk tut nehaš mi sploh odgovarjat, ker pol bom zarad tebe spet jst kaznovan....crashandburnt me pa itak že tok sovraž da sploh ne gleda več kdo je kriv, ampak sam da mene kaznuje!
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Sem dal zvezdice, ker si v pozitivem kontekstu omenil E34
zmaga.gif


Početim se ko Vseved.Press
grin1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.