AR 156 SportWagon 1.9 JTD '05

mlinar

Pripravnik
21. jan 2008
103
4
18
Torej, motor je preverjen, oblika imo še zmerja fenomenalna, oprema zadostna, kako pa je kaj z varnostjo, prostornostjo, kvaliteto izdelave, karoserijo, kje so šibke točke, "prirojene napake", etc?

lpm
zmaga.gif
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
....vozilo višjega cenovnega razreda
smile-1.gif

v kompletu pride še kakšen podpis pohonte najstnice
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Avto je super. Edino moraš se zavedat, da avto NI varen. Na EuroNcapu se je zelo slabo obnesla....
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
hysterical-1.gif


Glej vidim ga, tam pri tromostovju ko ga na blokado vrže
hysterical-1.gif


@on topic

sicer nisem vozil dizla, ampak neko podhranjeno zadevo, mislim da je bla 1.6,
meni so sicer že vedno ble alfe hercig, pa tut tej nič ne fali, ti ala klimatroniki so super,
cajgerji majo vsak svojo "luknjo", meni notranjost sede ful. Pa tut vožnja je bla udobna kok
se spomnim, je pa od tega res nekaj časa nazaj... Kak je pa z dizli pa res nebi vedo.

147 2.0 sem tut peljal, žalost od pospeškov za 150 konjev al kolko jih že premore,
nepremičnina, mam občutek da te 1.4 16v clio raznese na semaforu. Zaj kok ti ta informacija sploh služi...
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mlinar

Pripravnik
21. jan 2008
103
4
18
sej varnost me malo skrbi, ker sem gledal ene crash test posnetke in zadeve res ne zgleda obetavno.. a pol tud novejše modele 156 niso izboljšali na to temo?
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
V vsakem primeru si bolj varen kot v kakem kliotu... Če ti je avto všeč, ga vzami, poišči primernega in ga kupi.

Mislis da so pred 3mi leti delali ne-varen avto, povrhu vsega pa še je bil drag kot žafran?

sej je varnost velik faktor, ne rečem, samo kaj ma avtu srednjega (visokega) ranga za falit pri varnosti?

Glej s te strani, če ti tovornjak uleti bočno 80 na uro, je vseeno al si v alfi, audiju, bmwju, ni spasa, odvisno
od trenutne sreče, eni so z jugeci preživeli kotalenje po bregu, drugi so umrli v raznih "pancerjih" v normalni
povprečno hudi prometni, ki je pač zaradi nesrečnih okoliščin bila z smrtnim iziidom.

Z tem avtom pomoje nimas kaj falit.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Kupi ga nimaš kej zgrešit....JTD mašine so prva klasa.
Čeprav ima oznako SW ni nevem kako prostorna, ampak to vzameš v zakup saj je avto kot celota super
zmaga.gif
 

torcida_st

Pripravnik
6. okt 2007
509
0
16
JTD mašina je zakon avto je bil pa takrat zagotovo najlepši karavan v svojem razredu pa še sedaj je
razen kakšne 159ke!
 

torcida_st

Pripravnik
6. okt 2007
509
0
16
Avto je bil evropski avto leta in ni bil zatonj!
Zbrali so ga ljudje ki se bolj spoznajo na avte kot kakšni samoklicani strokovnjaki!
 

doberman

Pripravnik
8. dec 2007
79
0
6
Avto je super, SW je bolj okras, šibka točka so pa "roke" pa kšn čriček več v kabini. Sam vozim lancio 2.4 jtd ki je
na isti osnovi z malo bolj limuzinskim vzmetenjem. Cene delov in samo vzdrževanje pa je lahko rečem poceni.
Samo za info: Servis na 120.000 me je koštal 450 eur na pooblaščencu s tem da želiš 1.9 motor bo še manj.

Za več informacij pa poglej na: forum.alfa-klub.com je dosti napisanega.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ravno na to sem hotel opozoriti - roke, to je edino, kar jih j*be, pa kak čriček v armaturi, drugače pa zelo zanesljivi avti. Sploh pa te, faceliftane, so pravi cuker
srce-1.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Pri alfi je predvsem malo prostora za noge zadaj. Sploh ce je kaksen vecji voznik in sopotnik lahko zadaj samo majhni otroci sedijo. Prtljaznik je tako tako. Ni tipicno "karavanski", ampak to verjetno ze ves. Uglavnem mene je razocarala zadnja klop (prostor za noge)

LP