Covid-19 Aplikacija za sledenje

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.291
1.061
113
ajde, a je v odloku predpisano s katero aplikacijo je dovoljeno skeniranje covid qr kod ali si lahko trgovci svoje dodatne funkcije implementirajo?
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
815
113
Ne bi hotel biti partibrejker, ampak ...

To ni tista aplikacija za sledenje!

Gre za vzporedno aplikacijo, kjer se ne čaka, da se BTja sparita, ampak se aktivno pofočkaš ob vstopu v lokal. Lokalni predpisi so zahtevali fočkanje, ampak oblika ni bila predpisana. List papirja je bil takisto dober.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
kje bi lahko videl povprečno št pozitivnih na dan za celo odbdobje? oz še boljše, skupno število vseh pozitivnih?
na sledilniku ne najdem te opcije.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
Ne bi hotel biti partibrejker, ampak ...

To ni tista aplikacija za sledenje!

Gre za vzporedno aplikacijo, kjer se ne čaka, da se BTja sparita, ampak se aktivno pofočkaš ob vstopu v lokal. Lokalni predpisi so zahtevali fočkanje, ampak oblika ni bila predpisana. List papirja je bil takisto dober.
Torej govorimo o aplikaciji, ki pregleduje QR kodo pri vstopu v lokal.
Itak, da je to neka druga aplikacija, ker naša nič ne beleži, nič ne shranjuje, nič ne obdeluje podatkov, podatkov nikamor ne pošilja, deluje offline.... če verjameš.

Še vedno pa ostaja skrivnost, kako se offline posodablja, kako poklukar gleda, kolikokrat je bila koda uporabljena, pa zakaj ima Krek moćne serverje za podporo offline aplikaciji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.299
3.408
113
Aplikacija Luca.
Da se prijaviš če greš v lokal.
In tega ni bilo nikjer pri nas.
Lahko pa si list papirja izpolnil.
In to je Nemška posebnost.

In ja saj so samo mirsi je polovili, nič takega.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
In noben se ne boni.
OPS! A ja, balkanci.
OPS! Ne tudi oni se ne bunijo!
Vsi pridno upoštevajo ukrepe, skoraj vsi so cepljeni, nosijo maske zunaj, noben se ne buni, okužbe pa rekordne.
Ali ukrepi kaj pomagajo proti širjenju virusa al pomagajo zgolj vzpostavljanju strahovlade, digitalne diktature, kršenju človekovih pravic....

Romunija pa v zelenem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in jendomen

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Vsi pridno upoštevajo ukrepe, skoraj vsi so cepljeni, nosijo maske zunaj, noben se ne buni, okužbe pa rekordne.
Ali ukrepi kaj pomagajo proti širjenju virusa al pomagajo zgolj vzpostavljanju strahovlade, digitalne diktature, kršenju človekovih pravic....

Romunija pa v zelenem.
Romunija ni v zelenem, kmalu bo enako rdeca kot ostala evropa. Kako je pa s krvnim davkom v Romuniji/Bolgariji?
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Vsi pridno upoštevajo ukrepe, skoraj vsi so cepljeni, nosijo maske zunaj, noben se ne buni, okužbe pa rekordne.
Ali ukrepi kaj pomagajo proti širjenju virusa al pomagajo zgolj vzpostavljanju strahovlade, digitalne diktature, kršenju človekovih pravic....

Romunija pa v zelenem.
Zato ker ste neumni, sem izracunal zadnjic st okuzenih od 13. marca, ko je prisel virus uradno k nam, nas je ze preko 2.5 mio. Perebivalcev imamo pa 2.1mio. Pocasi bo rabla vlada nekaj novega pogruntat!
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.318
9.688
113
kod Džej-Zija
Boš ti to pojasnil, kako si izračunal, hkrati pa upošteval še večkratne okužbe in okužbe cepljenih. Nije žvaka za seljaka, ali kombinatorika in verjetnost za @zaseko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Od 13. 3. Leta 2020 imqmo vsak dan toliko in toliko tisoc okuzenih. Statistike ti ne bo tezko pogooglat kot strasnemu intelektualcu. Smo ze blizu 2.5 mio okuzenih s covidom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
Romunija ni v zelenem, kmalu bo enako rdeca kot ostala evropa. Kako je pa s krvnim davkom v Romuniji/Bolgariji?
Khmm, ne vem kako je v romuniji, vem pa da je precepljena nizozemska z dobrim zdravstvenim sistemom vozila svoje kovidne bolnike v sosednjo državo, ker niso mogli vseh podelat.