Covid-19 Aplikacija za sledenje

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.782
-212
113
Že težave z 13.7
Čudno.
Zofija Mazej Kukovič , ki si je aplikacijo naložila že 10 dni preden je bila na voljo v trgovini, ni nič rekla, da bi imela kakšne težave.
 
  • Haha
Reactions: Cash

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.782
-212
113
Saj je lepo razložila :rolleyes:

Pač prvi link na to temo. Včasih gledam, kako se lotevajo naši politiki zadev, pa mi pride na misel una: z ritjo poderejo, kar z rokami naredijo...
Ja saj ji verjamemo, da je mislila da app že dela - pri drugih.
Toliko neumna, da bi mislila, da aplikacija dela tudi pri njej, tudi če jo ni naložila pa tudi ni.

Se je kot zvesta SDS-ovka čutila dolžna, da vzpodbudi (in da vzgled) uporabnike, da si aplikacijo namestijo, da bo vlada lahko vohunila za njimi.
Seveda pa nad tem, da bi kdo vohunil za njo pa ni navdušena, in si no ni niti poskušala naložit.

Bi bila pa zanimiva njeno pojasnilo, kaj je vzrok, da si jo ni poskusila naložit, če je že mislila da app dela .
Ker če bi si jo poizkusila naložit, bi videla da takrat še ni obstajala.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash
2. okt 2007
3.596
2.037
113
Imamo kakšne informacije, če je, glede na velik število novookuženih, komu aplikacija "zapiskala" oz. pomagala epidemiologom.
Se spomni novinarske 2-3 meseca nazaj, ko je Beovička razlagala, samo aplikacijo še rabimo, pa smo rešeni :bonk:
 

B81

22. jul 2007
34.511
8.957
113
Seveda je sklepala, da bo okuzen clovek kliknil na "pozitiven", ne da bo zahinavil pa ko vas jebe...
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.782
-212
113
Imamo kakšne informacije, če je, glede na velik število novookuženih, komu aplikacija "zapiskala" oz. pomagala epidemiologom.
Se spomni novinarske 2-3 meseca nazaj, ko je Beovička razlagala, samo aplikacijo še rabimo, pa smo rešeni :bonk:
Tistih informacij ti ne boš dobil, ker niso za tvoja ušesa.
Saj bo Krek kmalu povedal, da bi brez aplikacije imeli 90.000 mrtvih.
Počakaj še par meseecev, pa bo Beovička razlagala, da bi bili rešeni, če bi bila aplikacija obvezna za vse, in ko bo, počakaj še par mesecev, ko bo rekla, da smo rešeni, če bi v aplikacijo vključili še lokacijo.... in tako naprej, počasi se bo zanka zategovala.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Znano je da so levičarji mahjeni na kitajca huawei na katerega ne moreš naložit aplokacije uz googla playa.
 

B81

22. jul 2007
34.511
8.957
113
Screenshot_20200905_135027_com.android.vending.jpg
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
V Huawei galery je še ni.

In je tudi nikoli ne bo...

Zadeva temelji na specifični implementaciji, ki je del Google Play Services. Telefoni brez tega žal ne morajo uporabljati te aplikacije.

Preden doktorirate glede Huawei telefonov... samo novi telefoni nimajo Googlovih storitev, stari jih seveda imajo. Recimo P30 jih še ima, P40 pa več ne. Se pa da to tudi naknadno namestiti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Saj meni je to jasno, zato je tudi prodaja P40 slabša.

Me je prav zanimalo kaj je vse v Galery in tako na prvo oko je kar večina potrebnega, za konkretno app pa mi dol visi (itak imam Honor).
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Enkrat sem že spraševal koliko lastnikov je tega kitajca v Sloveniji kateri je neuporaben glede te aplikacije.
In tako naprimer za Mirsada odpade vsakršna bojazen da bi ga Janša kontroliral za katerimi vogali se potika med dopingom za svoje nakladanje na Alterju.
Samo kitajca mora imeti v roki in je rešen vsega hudega.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Ej twitko. Brez Kitajcev bi ti pa tvoj vođa bolj težko twitala. Tud tist telefon k ga tvoje ročice in ročice velikega vođe uporabljajo ni brez kitajskih kosov. Kajpato?