Android Auto

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Nobene prekinitve ali težave v 2 letih in prvič slišim za kakršnokoli prekinjanje. Absolutno zadovoljstvo na moji strani.

Mogoče obstaja kakšna "slaba" kombinacija avta in telefona. Od zunaj dvomim, da karkoli dovolj moti 5ghz wifi signal.
To naj bi bilo pri vseh teh brezžičnih. Veliko sem bral o tem, tudi kolega ima (pa vprašanje, če nima ravno AA Wireless on). Prvi zadetek.
Meni se to dogaja vedno na povsem enakih lokacijah (pač na Carsifi), zato to ni kabel ali kaj drugega. Praktično v metre in skoraj vsakič. Zagotovo radijske motnje.
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
Mi pa ni jasno kako imaš to rešeno;
v avtu imam SIM režo v kateri je SIM z ustvarjeno dostopno točko na katero povežem ta telefon, ki v osnovi nima svoje SIM....v reži je SIM 2 ki ob klicu prikaže mojo primarno številko....

Ko dobim klic gre na moj telefon , ki je prek blututa povezan na sistem....

zato sem spraševal, ali bi to funkcioniralo, da imam telefon priključen in pozabljen v predalu pa da bi AA vseeno deloval brez vsakičnega povezovanja....

telefon se itak polni med vožnjo, ko je avto ugasnjen pa po mojem tudi ne sprazni baterije, saj nima porabnikov...
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
  • Všeč mi je
Reactions: Robert in hermann

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
v avtu imam SIM režo v kateri je SIM z ustvarjeno dostopno točko na katero povežem ta telefon, ki v osnovi nima svoje SIM....v reži je SIM 2 ki ob klicu prikaže mojo primarno številko....

Ko dobim klic gre na moj telefon , ki je prek blututa povezan na sistem....

zato sem spraševal, ali bi to funkcioniralo, da imam telefon priključen in pozabljen v predalu pa da bi AA vseeno deloval brez vsakičnega povezovanja....

telefon se itak polni med vožnjo, ko je avto ugasnjen pa po mojem tudi ne sprazni baterije, saj nima porabnikov...
jaz mislim, da bi moralo delat. telefon z AA dobi net povezavo s sim2. Torej bi moralo delat.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Imam AAw in mi tolkrat prekinja, da mi gre že malo na k...
največji problem je kabel (original). Za pol mm se premakne pa že zgubi povezavo. Sem razdrl, stisnil konektor, zalepil z vročim lepilom cel kabel gor... v teoriji buletproof, v praksi pa je pomagalo 2 dni...
Sem podkajlal kable in sedaj dela bp. Tudo 3h v eno... Sem nazaj zadovoljen uporabnik:))
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl in luciano