Android auto - izkusnje?

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Dokler ne bo Google Assistant za slovenščino ... ne morejo narediti Android Auto (AA bo namreč vse bolj integriran v njihovega bota). To je glavni razlog. Da pa naredijo bota, pa rabijo (vsaj) slovensko sintezo govora, pa kakšne pogodbe z založniki informacij ...
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Sem dobil preko posodobitve nov AA, graficno bolj privlacen in malo bolj pregleden ter funkcionalen. Vsecno
 

blackbird042

Pripravnik
13. mar 2019
38
9
8
Pri meni še vedno ni ne duha ne sluha o novem interface-u. Niti ni opcije v nastavitvah, da bi to vklopil kot imajo nekateri. Pa sem na zadnji verziji.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Potem pa lepo počakaj. Posodobitve so zelo komplicirana zadeva. Precej bolj kot mnogi mislijo. Skoraj prepričan sem, da bo kmalu še tisti Driving Assistant.
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Kaj moram naredit da ni dela YT na zadnji verziji AA? Mi nekaj omenja aktivacijo/posodobitev YT.
 

blackbird042

Pripravnik
13. mar 2019
38
9
8
Da ne bo pomote. Slovenija še vedno ni uradno podprta za Android Auto.
Če ga greš AA iskat v Google Play ga le ta (še vedno) ne najde. Direktno preko link-a pa sedaj (ko sem na Android 10) napiše Installed, prej je pa Not supported (Android 9).

Jaz sem po upgrade-u na Android 10 še vedno imel AA ikono med programi. Potem pa sem AA namenoma odstranil (ker je bil instaliran ročno prek APK-ja). Play mi je takoj ponudil nadgradnjo na AA 4.5. Ni pa več ikone med programi. Seveda je AA v avtu še vedno deloval kot je treba. Včeraj pa sem dobil še upgrade na 4.6 preko Play-a
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Imam verzijo 4.1..

Tezi za update, posledicno ne deluje v avtu. Poskusil updatat pa ne gre. Poskusil prekk tunela (Nemcija) pa tudi ni na voljo za vaso drzavo.

A bi bilo najbolje staro dol in novejso verzijo gor, ali je potrebno se vedno preko tunela to pocet, ali se da to ze direkt iz linka dol potegnit (misljeno je iz ne Google playa).

A to je potem pri vsakem updatu izziv, al kako.