Android auto - izkusnje?

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
odpiram staro temo-novejše nisem našel

imam težavo-pred časom sem v službi (imamo tuj IP) na telefon naložil Android Auto-zadeva je delala brez problema.
Prejšnji teden mi je na dopustu telefon zaštekal in sem naredil povrnitev tovarniških nastavitev. Od takrat naprej mi ne uspe usposobiti Android auta.
aplikacijo sicer lahko naložim na telefon, jo odprem, sprejmem pogoje, nato pa po obvestilu da bo Android Auto naložil dodatne aplikacije vrže ven rdeč zaslon "install cancelled" in lahko zadevo samo zaprem.
 
22. jul 2007
12.768
1.299
113
123
Verjetno je problem z geolokacijo, probaj si naložit kakšen VPN program recimo klik in poročaj če je še vedno težava.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik stilo pravi:
Imam v Octaviji, Iphone 5s se je povezal brez težav, moj Lg G3 pa ni delal dokler ga nisem nadgradil na marshmallow, pa še sedaj mi dela samo Android auto, Mirrorlink pa ne. V obeh primerih se je telefon pošteno segrel. Glede uporabnosti težko komentiram, sem parkrat uporabil Google maps, to je pa tudi vse ...

MirrorLink je itak neuporabna stvar, ki je praktično nič ne podpira. Za Apple je Carplay, Za Androide je AndroidAuto, in to je to.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Meni je tudi nekaj "sral", potem sem ga pa priklopil na avto. Ko je "zavohal" avtoradio, je šlo vse brez težav skozi in od takrat deluje bp, tudi po vmesnih updatih. Telefon je Samsung.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Google maps zdaj že redno uporabljam 1 leto. Testirano na Nexus 6p in Huwei P10, na obeh dela BP. Kar mi gre blazno na živce je pohabljen telefonski del. Na ekranu imaš na voljo samo zadnje klice, ostalo upravljaš z glasom, kar je v sloveniji neuporabno. Ni imenika, ni tipkovnice. Maps dela vrhunsko. Edino za ročni vnos destinacije mora avto stat na miru !? Med vožnjo dela samo vnos z glasom, kar je v 99% neuporabno.
Še en ogromen FAIL od googla je, da se prodajajo avtomobili s to funkcijo v Sloveniji, v appstore pa aplikacija za nas ni na voljo. Saj sicer ni problem namestit APK, ampak ko pride nova verzija ven, stara kmalu za tem več ne dela. Blazno super ko se ti to zgodi v tujini, ko nimaš mobilnega interneta.

Sem pa se zadnje čase malo poigral tudi z Apple Carplay. Telefonski del je super, apple mape in navigacija pa bolj tako tako. Je pa zanimivo da na iPhone 7 dela lepo tekoče, na 6 pa opazno počasneje.
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
Citat:
Uporabnik Slick pravi:
Meni je tudi nekaj "sral", potem sem ga pa priklopil na avto. Ko je "zavohal" avtoradio, je šlo vse brez težav skozi in od takrat deluje bp, tudi po vmesnih updatih. Telefon je Samsung.

hvala za nasvet-zadeva deluje. potrebno je bio povezati telefon in avto, potem pa je aplikacija spustila na naslednje korake. zadeva deluje
467716-post_slo.gif
 
5. apr 2015
1.332
690
113
Men pa napiše na ekranu avtomobila, da aplikacija ni mogoča med vožnjo
frown-1.gif
Ima kdo kakšno idejo/nasvet, kako to odpravit?

hvala in lp
 

helltom

Pripravnik
17. maj 2013
67
1
8
Imam ga v Rifterju, zadeva deluje na mirror link, malo je nerodno, ker je treba vsako posodobitev app na novo naložiti na cegu.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.568
684
113
toti Maribor
Kaj ima Google kaki pameten razlog, da ga za nas slovence ni možno dobiti na Google Play. Sam ne vidim razloga. Sicer se dobi na alternativah kot je APKPure