Ambasada gavioli

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Mi je je škoda ? Seveda. Ampak to kar trenutno stoji doli..je samo pogorišče, nekoč uspešne scene...za moje pojme je šlo na dol že po letu 2000.

Sam sem hodil med leti1996 in 1999 (2000 pa zaključil). Še enkrat sem jo obiskal lani ba AVBju...ampak žal ni bilo več to to..samo še senca.
 

vanmarkus

Fizikalc
15. mar 2010
1.280
1
36
tam spodaj
ahahah (sarkastični smeh) še ena čefurijada? skratka ambasada eden top klubov v evropi sigurno top v slo
se zna spremeniti v še eden od mnogih čefurtriprstijasamkralj klub? žalost
se čuje malo smešno, ampak zavod za kulturo bi se moral malo vmešati v to
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Ambasada propada že leta, kdor je hodil v zlatih letih in je šel zopet kaj pogledat v zadnjih 5 letih, je videl razliko v ozvočenju, lučeh, dotrajanosti opreme itd.
AG je preteklost, obiskovalci smo se postarali, mladina pada na Justina Bieberja, tako da ni več dovolj velike ciljne publike, ki bi upravičila potrebno investicijo v obnovo, če bi hoteli AG vrniti nazaj na nivo, kjer je bila.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Jurij pravi:
Ambasada propada že leta, kdor je hodil v zlatih letih in je šel zopet kaj pogledat v zadnjih 5 letih, je videl razliko v ozvočenju, lučeh, dotrajanosti opreme itd.
AG je preteklost, obiskovalci smo se postarali, mladina pada na Justina Bieberja, tako da ni več dovolj velike ciljne publike, ki bi upravičila potrebno investicijo v obnovo, če bi hoteli AG vrniti nazaj na nivo, kjer je bila.
Pa tudi konkurenca je naredila svoje.
Pred 10-timi leti je bila Ambasada, pa Lipa, pa Casablanca, kaj dosti več pa ne, zdej se je pa tej klubov razpaslo še pa još. DJ je že vsat tatret mulc.
Ambasada bi bila lahko še vedno zakon, ob dobri organizaciji. Prostor je enkraten, ozvočenje se hitro zrihta, sam folk je treba znat privlečt,
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Joj nekateri pa ste kreteni. Če bi bil obisk zadovoljiv bi sigurno ambasada obstala.
Točno tako.
Samo folk pa ne bo prišel, če daš vstopniono čez 30€, malo pivo po 4€......not pa enga drugo al pa tretjerazrednega DJ-ja.
Pa policijo na vseh vpadnicah v Izolo, ki lovi tiste, ki so preveč popili, pa so jih redarji ob sedmih sterali iz parkplaca, kjer bi se v nedeljo lahko še mal spočili in streznili.
Al pa da se še redarji v nedeljo zjutraj ob pol šestih tam po industrijski coni vozijo in kar iz avta slikajo (najbrž tud potem pošljejo kazen) vsem tistim, ki so na pločniku parkirali, kot da to ob tem času to tam koga moti.
 

vanmarkus

Fizikalc
15. mar 2010
1.280
1
36
tam spodaj
kvaliteta se je poslabšala ni dvoma, ampak keteri klub pa je danes na nivoju v slo? kateri je še vedno top?
pač ambasada, ozvočenje se je spremenilo, kar je logično ne more bit isto 15 let
zdej če na slabše ali boljše je precej subjektivno po moje slabše, ampak ne zaradi kvalitete zvočnikov, osvetlitev je boljša kot je bila
fora je v tem, da zdej tam hodi vsak in vsak dj lahko špila, da bi jih pa klical drugo razredni to pa ne saj so na main floor-u vedno znani če pa komu niso všeč je pa drugo

skratka meni je žal, da bi se spremenila v čefurjado, ko pa ima še vedno z boljšo organizacijo velik potencijal
in status je pač status
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Glej scena je zjebana totalno...narediš party z DJem za 200€ ki ti vrti MTVhite in imaš klub poln....daš DJa za 5k€+ in ti pride 100 folka :S

Meni je ambasade res škoda, ampak da nebo pomote...ambasade pred l. 2000
zmaga.gif
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik WhiteCell pravi:
Glej scena je zjebana totalno...narediš party z DJem za 200€ ki ti vrti MTVhite in imaš klub poln....daš DJa za 5k€+ in ti pride 100 folka :S

sam tega je zadnje čase res vedno več, hebomast
bonk.gif
 

aviator

Fizikalc
20. avg 2007
6.200
0
36
Kransterdam
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Joj nekateri pa ste kreteni. Če bi bil obisk zadovoljiv bi sigurno ambasada obstala.
Točno tako.
Samo folk pa ne bo prišel, če daš vstopniono čez 30€, malo pivo po 4€......not pa enga drugo al pa tretjerazrednega DJ-ja.
Pa policijo na vseh vpadnicah v Izolo, ki lovi tiste, ki so preveč popili, pa so jih redarji ob sedmih sterali iz parkplaca, kjer bi se v nedeljo lahko še mal spočili in streznili.
Al pa da se še redarji v nedeljo zjutraj ob pol šestih tam po industrijski coni vozijo in kar iz avta slikajo (najbrž tud potem pošljejo kazen) vsem tistim, ki so na pločniku parkirali, kot da to ob tem času to tam koga moti.



me zanima kdo si ti, ker meni se to ne dogaja ko hodim dol
bonk.gif


sicer pa od kar ima FTV se v ambasadi dela dobro, dve leti nazaj je ambasada šla močno navzdol ko so jo imeli hrvatje na čez