Amazonski pragozd gori

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kakšno vsebino? Kaj pa je tako pomebnega in pametnega povedala? Ima kakšno pametno rešitev ali samo joka kako so drugi krivi za njeno ukradeno otroštvo? Kuzla blesava, za ukradeno otroštvo se naj na starše obrne.
Pisarite kar hočete, dejstvo je, da je spodbudila neko svetovno gibanje, ki bo morda prisililo politike, da bodo hitreje napravili kak korak za boljše okolje.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.133
113
V glavnem...zmanipulirana bleferka brez šole.
71757005_386055262341176_1704033716411564032_n.jpg
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Danes je pač 16stara....jutri bo mela premajhno nogo za čevlje v katere je stopila...
... utegne biti nekaj na tem ...
 
  • Jezen sem
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Po podatkih organizatorjev je bila udeležba v drugih mestih sledeča: v Novi Gorici se je zbralo 300 ljudi, v Novem mestu 200, Ilirski Bistrici 500, Velenju 250. Celju 350, Ormožu 400, Ivanjkovcih 250, Krškem 150, Brežicah 150, na Ptuju pa 200.

Se prav vsi ti yo bli "Greta"....frej šole na petek :) sej paše ko tako lepo sonček sije....me zanima če bi se jim dalo protestirat tud na mrzel deževen ponedeljek :D
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
Pisarite kar hočete, dejstvo je, da je spodbudila neko svetovno gibanje, ki bo morda prisililo politike, da bodo hitreje napravili kak korak za boljše okolje.


Edino v kar lahko ta mula prisili politike je, da nam bodo večinski običajni raji v imenu podnebnih sprememb naložili nove davke, višje davke, razne omejitve in prepovedi ter nas tako v imenu ekologije v sedelovanju s kapitalom in gospodarstvom preusmerili v nakup kakor bolj ekoloških izdelkov (kot že mnogokrat doslej)... in na ta račun bodo bogati še bolj bogateli, ki si bodo še vedno lahko privoščili vse kar je nam prepovedano ali nedosegljivo in tej eliti se je po novem pridružila tudi Greta, industrija pa bo naprej cvetela ter enako ali še bolj svinjala naš planet. Greti moram priznati, da je to vrhunsko speljala, šprica šolo in hkrati že služi, ljudje na katerih račun bo živela ji pa še ploskate. Raztura!
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Po podatkih organizatorjev je bila udeležba v drugih mestih sledeča: v Novi Gorici se je zbralo 300 ljudi, v Novem mestu 200, Ilirski Bistrici 500, Velenju 250. Celju 350, Ormožu 400, Ivanjkovcih 250, Krškem 150, Brežicah 150, na Ptuju pa 200.

Se prav vsi ti yo bli "Greta"....frej šole na petek :) sej paše ko tako lepo sonček sije....me zanima če bi se jim dalo protestirat tud na mrzel deževen ponedeljek :D
In to po šoli...


Destroy my pussy...potem jo bo pa kdo poslili, ker je napisala, da jo lahko, bo pa ceu aufsbix in tožarjenje in in in....
Več jih je imelo enak transparent

So tile sploh pismeni ?
Ker me spominja za tiste, ki si dajejo tatuje s azijskimi pismenkama, ki pomenijo nič pametnega.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Z Greto upravlja Luisa Marie Neubauer.
Njo direktno financira organizacija One, ki jo je ustanovil Bono, financira pa jo Bill&Melinda Gates fundation, Open Society(Soros), Bank of America, Google..

V google.com , Marie Neubauer greta -> images.

V ZDA je odplula z jahto malizia 2 by Gitana Team, glavni (edini?) sponzor/financer Rothschild.


Kaj pomeni ime jahte v IT https://translate.google.com/#view=home&op=translate&sl=auto&tl=en&text=Malizia


btw, kako se lahko nekdo kar spontano udeleži zasedanja svetovne politike in da potem ti tam pustijo še govoriti ??
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Pustimo Greto, Trumpa, leve in desne na strani ce je to sploh možno na alterju.... naj mi rajši nekdo pove kaj je narobe če hočejo ljudje čistejši zrak, vodo ipd? Ne razumem vas paranoike ki v vsem vidite zaroto proti vaši agendi četudi je generalno gledano dobra za vse? Ni vse proti vam
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Z Greto upravlja Luisa Marie Neubauer.
Njo direktno financira organizacija One, ki jo je ustanovil Bono, financira pa jo Bill&Melinda Gates fundation, Open Society(Soros), Bank of America, Google..

V google.com , Marie Neubauer greta -> images.

V ZDA je odplula z jahto malizia 2 by Gitana Team, glavni (edini?) sponzor/financer Rothschild.


Kaj pomeni ime jahte v IT https://translate.google.com/#view=home&op=translate&sl=auto&tl=en&text=Malizia


btw, kako se lahko nekdo kar spontano udeleži zasedanja svetovne politike in da potem ti tam pustijo še govoriti ??
"Kakšen moški pa si, da ne uporabljaš Malizie?!"...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Ok deal...ampak zakaj potem to želijo dosečt z "trojanskim konjem"...zakaj ne zmorejo bit transparentni? Le kaj je vzakulisju... Hmm