Amazonski pragozd gori

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.459
113
Kje jo najdejo :D
Greta Time.jpg
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Kje jo najdejo :D
... na pločniku, ko je "protestirala", ko je špricala šolo :sprasujemse: ... v UN je rekla, da so "UN-stopable" :norec: ... naš "šareni" pa je ploskal , sodeč po eni sliki, cmerar pa nič zraven :zardelalter: ... na Nova24.si pa neki pravijo o alkoholizmu in podobnosti....Ima nekaj povezave zgleda, saj sodeč po sliki, ki jo je pripopal prej 123 (ni res, da ni podobna staršem ), je to razsuta familija AAA (nič čudnega za skandinavce ) in mati ima zgleda novega tipa (na sredini ) in ni šla s hčerjo na jadrnico kot fotr :zardelalter: ... idealna tarča za "grooming" kot na prejšnji tvoji pripopani sliki, katerega sporočilo frišno pridošli tomato ne šteka :bonk: ...
-----------------------------
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.459
113
Naslovnica je lahko fotomontaža ....slika pa deluje da ni :D
S5 ocenjevanje embalaže namesto sporočilnosti?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Spajky

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
ne razumem kaj hočeš povedat in zakaj Greto primerjat s Hitlerjem. Če že satira, zakaj ponarejati sliko še z naslovnico svetovno znanega časopisa, da bi ponaredek dobil kredibilnost.
Sploh ni smešno.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.339
9.074
113
ja, rod brezdelnežev. Vseeno pa zdravi aktivizem pozdravljam, kaj pa to je, je pa težko definirat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
To se zajebavaš softi? Punca ma aspergerjev sindrom in je izredno labilna za take stvari. Ona dejansko trpi in ta zadnji nastop to konkretno pokaže, nič ne igra.

Starši bi ravno njo moral ščitit proti taki paranoji, jo pa še izkoriščata... nagnusno in to je vseeno klimatske spremembe mambojambo gor ali dol.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in Matey

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
To ste vpili tudi takrat ko je stranka SD nosila plakate ob cesti....čez dva tedna pa fajonka na video posnektu k vabi šiptarje na volitve :fredi:
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
To se zajebavaš softi? Punca ma aspergerjev sindrom in je izredno labilna za take stvari. Ona dejansko trpi in ta zadnji nastop to konkretno pokaže, nič ne igra.

Starši bi ravno njo moral ščitit proti taki paranoji, jo pa še izkoriščata... nagnusno in to je vseeno klimatske spremembe mambojambo gor ali dol.

men je punca dramatično povedala resnico.
kok je stara ne vem. če je otrok, šolar..potem imajo starši malce čudno vzgojo, prioritete. ampak ej, njihov problem. če kršita zakone države, spet njihov problem. nisem se spuščal v njo, njene bolezni, občutke, psiho..v besede sem se

dejstvo pa je, da smo na poti v katastrofo in izumrtje. kot zahodna civilizacija verjetno ni več povratka, kot človek se pa da še kaj narediti, podaljšati rok trajanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ozze in bizi

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.976
5.702
113
blizu močvirne prestolnice
Tukaj se vidi dvoličnost antifa, veganov, ekofašistov in ostalih levih butcev. Kitajska je ena največjih onesnaževalcev pa so tiho, Kitajska je največja kršiteljica človekovih pravic na okupiranih območjih, pa so tiho. Da ne rečem kako podpirajo nesposobne temnopolte vlade in islam. Kje je kakšen rom pom pom, ko največja islamska država onesnažuje okolje z kurjenem pragozda?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in sixpower