Amazonski pragozd gori

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.032
5.733
113
blizu močvirne prestolnice
Pustimo Greto, Trumpa, leve in desne na strani ce je to sploh možno na alterju.... naj mi rajši nekdo pove kaj je narobe če hočejo ljudje čistejši zrak, vodo ipd? Ne razumem vas paranoike ki v vsem vidite zaroto proti vaši agendi četudi je generalno gledano dobra za vse? Ni vse proti vam
Nič ni narobe. Samo zakaj moramo mi zopet vse to plačevati? Naj tulijo v Afriki, Aziji, Ameriki, Rusiji. Evropa je kar OK glede tega. To je pač nov nateg davkoplačevalcev.



1569635560517.png
 
Nazadnje urejeno:

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Pustimo Greto, Trumpa, leve in desne na strani ce je to sploh možno na alterju.... naj mi rajši nekdo pove kaj je narobe če hočejo ljudje čistejši zrak, vodo ipd? Ne razumem vas paranoike ki v vsem vidite zaroto proti vaši agendi četudi je generalno gledano dobra za vse? Ni vse proti vam

1. Izkoriscanje napumpanih otrok
2. Ekofasizem nima resitve za probleme, po njihovo bi morali ziveti v jamah
3. Svedski Greti bi lahko nekdo povedal, da bo s segrevanjem Svedska mnogo lepsa za zivljenje
4. Naj gre tulit in racune izstavljat najvecjim onesnazevalcem
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Pustimo Greto, Trumpa, leve in desne na strani ce je to sploh možno na alterju.... naj mi rajši nekdo pove kaj je narobe če hočejo ljudje čistejši zrak, vodo ipd? Ne razumem vas paranoike ki v vsem vidite zaroto proti vaši agendi četudi je generalno gledano dobra za vse? Ni vse proti vam
Jaz bi tudi rad podrl supermanekenko, ampak je ta želja enako učinkovita kot želja po čistem zraku.
To bo rezultiralo samo v več davkih in debilnih prepovedih (slamice, palčke za ušesa..).

Medtem pa so največji onesnaževalci itak azijci, ne vidim, da bi tisto napumpano dete tam kaj predavalo?
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Sej sem reku da pustimo Greto in njene sledilce na strani, tudi meni gre na krščen duš in iz vesolja se vidi da je samo lutka....ampak eni se tako krcevito trudijo razlozit da je globalno segrevanje hoax in da je v ozadju nekaj drugega in to je to kar meni ni jasno. In kaj, prepovedali bojo plasticne slamice, a boste preziveli al ste 3 let stari da ne znate normalno pit? Novi davki? Vsako jebeno leto dajo nove davke na nekaj novega pa se ne pritozujete preveč pa protestirate tud ne. Res so ljudje v pi-zdi ker se je iz tega spet nardilo ideolosko vojno levih proti desnim namesto da bi vsaj pri eni taki pomembni strani stali skupaj. Bolani ste
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Nič ni narobe. Samo zakaj moramo mi zopet vse to plačevati? Naj tulijo v Afriki, Aziji, Ameriki, Rusiji. Evropa je kar OK glede tega. To je pač nov nateg davkoplačevalcev.



Poglej priponko 28856

Aha...in zahodne firme majo svoje proizvodnje kje? Ne pravim da je osveščenost povrpečnega cloveka tam na istem nivoju kot tu, samo ni vsega kriv en Pajeeb ki vrze plasticno vrecko v morje ker ga boli kur-ac.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.484
3.122
113
Trump je izstopil iz Pariškega podnebnega sporazuma. S tem je izginilo 100 milijard letno ameriškega denarja za zblojene lobotomirane ekofašiste. In sedaj so ekofašisti izumili Greto da bodo države financirale njihove blodnje v višini 100 milijard letno....z novimi davki.
Naj grejo na kitajsko lajat...dokler ne bodo dobili šus v lobanjo na štadionu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Sej sem reku da pustimo Greto in njene sledilce na strani, tudi meni gre na krščen duš in iz vesolja se vidi da je samo lutka....ampak eni se tako krcevito trudijo razlozit da je globalno segrevanje hoax in da je v ozadju nekaj drugega in to je to kar meni ni jasno. In kaj, prepovedali bojo plasticne slamice, a boste preziveli al ste 3 let stari da ne znate normalno pit? Novi davki? Vsako jebeno leto dajo nove davke na nekaj novega pa se ne pritozujete preveč pa protestirate tud ne. Res so ljudje v pi-zdi ker se je iz tega spet nardilo ideolosko vojno levih proti desnim namesto da bi vsaj pri eni taki pomembni strani stali skupaj. Bolani ste
No tudi sam se nekje zavedaš, da se slamic pri nas skoraj ne uporablja, sploh pa ne pristanejo v morju.
Zakaj bi jih torej prepovedali?
Zakaj se ukvarjamo s slamicami, ki so morda 0.01% onesnaževanja in zakaj pri nas, kjer itak ne onesnažujemo?

Bolan je folk, ki se problema loteva tam, kjer ga ni. Kot tisti pijanec iz starega vica, ki je raje iskal izgubljene ključe pod lučjo, kot pa tam, kjer jih je izgubil.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Pod tako oblastjo, ki nesposobne opremi z malo svinca 7,62. Pri nas pa je vodstvo podjetij, kjer ima drzava prste vmes, enako greznici - najvecji d.rek je na vrhu.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
...ampak zakaj potem to želijo dosečt z "trojanskim konjem"... Hmm
Ker treba vse "zapakirat v celofan", da ovce lažje kupijo oslarije ...
...Naj tulijo v Afriki, Aziji, Ameriki, Rusiji. Evropa je kar OK glede tega. To je pač nov nateg davkoplačevalcev.
Pa kaj drugega neki ... pa ne morejo reveži davkov plačevat vendar :evil: .. lahko pa oni ki niso reveži, bogati itak ne bodo ...
...enako greznici - najvecji d.rek je na vrhu.
Da, riba smrdi pri glavi :zardelalter:

Sem si ogledal ona 2 YT-čka .... govor one Suzuki (ali Kawasaki) 1/4 stoletja nazaj v UN ima celo še nekaj smisla, kar se tiče onesnaževanja okolja, ki nas in ostalo življe potem zastruplja, ampak GretoZaver s svojimi GigaTonami Co2 in ukradeno prihodnostjo je pa too much ... Pa oni prvi so takrat precej več ploskali kot zadnji, pa vsaj ni floskala o strupenem plinu Co2, zaradi katerega bi morali prepovedat vse gazirane pijače, pivo, vretje mošta za vino, gasilne aparati na isti osnovi in na grozo naših alterskih pivoljubov, tudi slednje :evil: ...

Imam občutek, da Co2 histeriki paničarijo, ker čedalje več folka spoznava (
internet), da je to en Hoax v resnici. Vsaj tisti, ki znajo razmišljat s svojo glavo ... najstniki in mlajši težko, ker jim možgani plavajo v hormonski župci :zavijazocmi:

Komur se da gledat : polurni YT-ček : Nobel Laureate Smashes the Global Warming Hoax http://alturl.com/6z42b ...
... pa so GW hoax-u nadeli novo ime CC ...:nigladek:
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.938
2.415
113
Lublana
Obišči stran
Sej sem reku da pustimo Greto in njene sledilce na strani, tudi meni gre na krščen duš in iz vesolja se vidi da je samo lutka....ampak eni se tako krcevito trudijo razlozit da je globalno segrevanje hoax in da je v ozadju nekaj drugega in to je to kar meni ni jasno. In kaj, prepovedali bojo plasticne slamice, a boste preziveli al ste 3 let stari da ne znate normalno pit? Novi davki? Vsako jebeno leto dajo nove davke na nekaj novega pa se ne pritozujete preveč pa protestirate tud ne. Res so ljudje v pi-zdi ker se je iz tega spet nardilo ideolosko vojno levih proti desnim namesto da bi vsaj pri eni taki pomembni strani stali skupaj. Bolani ste

To o levih in desnih tudi meni ni jasno. Zato, ker so mi Gretine izjava debilne me nekateri označujejo za desničarja. WTF!? še dobro, da je ta Greta bela blond švedinja, če ne bi me še za rasista označevali.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Kako lahko otrok pri enajstih zboli za depresijo?


To je cetrti razred osnovne sole? Zatezeni (da ne uporabim hujse besede) starsi?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

J. Clarckson, faca in debil, kakršen včasih zna bit (ali pa večino časa, kakor za koga), ji je v kolumni za Sun zelo lepo povedal "svoje."

 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.432
9.174
113
Ima veliko srečo, pri nas bi jo že pred leti socialna odvzela iz narave.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.432
9.174
113
Bo kdo naredil te nalepke, "Fak you Greta!",da nalimamo na dizle in normalne avte in simbolno pokažemo, da se ne padamo na ekofašistične fore.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N