ALTER - levičarski ali desničarski (Anketa)

Ali je ALTER levičarski ali desničarski forum?

  • Levičarski

    Glasovi: 43 44,3%
  • Desničarski

    Glasovi: 54 55,7%

  • Skupaj glasov
    97
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Ma dobr, Snecer oz. izbrisani uporabnik #488 s svojimi "še premalo so jih" izjavami tako ali tako spada konkretno na levo, če ne kar na ekstremno levo tako, da me njegovo mnenje oz. pisanje o usmerjenosti fouma ter še kje drugje nekako ne preseneča. Me pa vseeno zanima zakaj meni tako kot meni. To me v bistvu bolj kot ne vedno zanima pri vseh uporabnikih ne glede na politično ali kakršnokoli drugačno usmerjenost.
Normalen človek ne more biti desničar. Normalnega desničarja še nisem srečal.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.032
5.733
113
blizu močvirne prestolnice
Ti si za take sinove poražene vojske?
1624807247125.png
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.996
9.120
113
39
MB
kratek sprehod čez njegov twiter feed .. mater ... mogoče smo cifro prestrogo sodli :D
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Meni je žal, ker nisem odgovoril v anketi. Očitno jo je postavil ali skrajni levičar ali desničar. Ne ve, da v Sloveniji obstoja najmanj 90 % normalnih ljudi, ki niso ne levi niti desni. Zdi se mi že malo bolano, ko eni in drugi drug drugega obmetavajo z nekimi političnimi floskulami, mi se jim pa sam čudimo. :)

Isto, kot bi vprašal, ali si lezbijka ali peder. Kaj pa tisti, ki nismo ne eno ne drugo in ne hodimo na parade ponosa?
 
  • Haha
Reactions: B81

B81

22. jul 2007
34.549
8.990
113
Meni je žal, ker nisem odgovoril v anketi. Očitno jo je postavil ali skrajni levičar ali desničar. Ne ve, da v Sloveniji obstoja najmanj 90 % normalnih ljudi, ki niso ne levi niti desni. Zdi se mi že malo bolano, ko eni in drugi drug drugega obmetavajo z nekimi političnimi floskulami, mi se jim pa sam čudimo. :)

Isto, kot bi vprašal, ali si lezbijka ali peder. Kaj pa tisti, ki nismo ne eno ne drugo in ne hodimo na parade ponosa?
Pa ko že naprej vem, kaj si napisal, je še vedno smešno to s tvojimi 90% :valjamse:
ta forum je postal desničarski, katastrofa
Ni mi jasno, kaj bi moral bit levičarski, da bi bil forum OK? saj imaš MON, mogoče slo-tech (ne vem) na izbiro. Kaj praviš?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.921
5.461
113
Ti si še največji extremist ker utrujaš stemi 90% normalnih....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.331
113
Meni je žal, ker nisem odgovoril v anketi. Očitno jo je postavil ali skrajni levičar ali desničar. Ne ve, da v Sloveniji obstoja najmanj 90 % normalnih ljudi, ki niso ne levi niti desni. Zdi se mi že malo bolano, ko eni in drugi drug drugega obmetavajo z nekimi političnimi floskulami, mi se jim pa sam čudimo. :)

Isto, kot bi vprašal, ali si lezbijka ali peder. Kaj pa tisti, ki nismo ne eno ne drugo in ne hodimo na parade ponosa?

Ja pa saj anketa ne sprašuje po tvoji politični miselnosti/usmerjenosti ampak sprašuje po tvojem mnenju o politični usmerjenosti foruma. Tu pa tudi kot kao politično neopredeljen lahko odgovoriš v kolikor se ti zdi kateri od odgovorov pravilen. Če pa meniš, da forum ni nagnjen ne v levo, ne v desno in je recimo uravnotežen je pa res najbolj pravilno, da ne odgovoriš.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Ja pa saj anketa ne sprašuje po tvoji politični miselnosti/usmerjenosti ampak sprašuje po tvojem mnenju o politični usmerjenosti foruma. Tu pa tudi kot kao politično neopredeljen lahko odgovoriš v kolikor se ti zdi kateri od odgovorov pravilen. Če pa meniš, da forum ni nagnjen ne v levo, ne v desno in je recimo uravnotežen je pa res najbolj pravilno, da ne odgovoriš.
V vseh okoljih obstoja 90% ljudi, ki so... (da ne bom ponavljal, kakšni) tako na tem forumu kot v drugih okoljih. Sam forum nima sposobnosti biti ne levi ne desni.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.331
113
V vseh okoljih obstoja 90% ljudi, ki so... (da ne bom ponavljal, kakšni) tako na tem forumu kot v drugih okoljih. Sam forum nima sposobnosti biti ne levi ne desni.
Forum sam po sebi res nima sposobnosti biti levo ali desno opredeljen, ga pa lahko levega/desnega naredijo uporabniki v kolikor so večinoma levo/desno usmerjeni. Če pa nič ne prevladuje oz. vleče v svojo smer je pa lahko tudi uravnotežen in tako dejansko ni ne lev, ne desen. Škoda, da ni v anketi še kakšne dodatne opcije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.331
113
Potrebno je ločiti nekaj stvari - eno je usmerjenost (pod)foruma, ki jo lahko določajo uporabniki s svojimi posti. Drugo je usmerjenost oz. so razmišljanja samih uporabnikov kar se političnih pogledov tiče in že tu imaš lahko leve, desne ali pa povsem mešane poglede. Ter kot tretje je tu še dejanska politika oz. politične stranke, ki se predstavljajo kot nekaj potem pa so lahko to ali pa nekaj povsem drugega. In tu se možne zastarelosti političnih kategorij (levo/desno) sploh še ne dotaknemo...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.331
113
Pri nas ni desnice in to so dejstva.

Tudi če to drži 100% to še ne pomeni, da ljudje ne morejo imeti desnih ali pa delno desnih pogledov na zadeve. In ta debata z anketo gre o forumu ter njegovih uporabnikih in ne o tem kakšne politične stranke ima slovenski volilec na voljo.