ALTER - levičarski ali desničarski (Anketa)

Ali je ALTER levičarski ali desničarski forum?

  • Levičarski

    Glasovi: 43 44,3%
  • Desničarski

    Glasovi: 54 55,7%

  • Skupaj glasov
    97
I

Izbrisan uporabnik #9334

Glede na nabijanje je skrajno desni. Vsaj Čvek in Parlament. Od levih sta samo goba in mirsi...
 
  • Haha
Reactions: Matey

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
... pa tisti, ki so volili Šarca...








Oprosti, Demz, moral sem...

edit - typo
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Glede na nabijanje je skrajno desni. Vsaj Čvek in Parlament. Od levih sta samo goba in mirsi…
Skrajnih desničarjev na tem forumu ni. Od desničarja nisi še nikol slišal besed" še premalo smo jih" Še več bi jih bilo treba" " po vojni nismo pospravili dovolj temeljito" " v rovu je še dovolj prostora" Smrt temu, smrt onemu" "tega ali onega je treba pospravit" itd....kot to tukaj govorijo levičarji, ki pa dejansko SO levičarski skrajneži in SO sovražni. Levičarji bi še kar pobijali.
Če temu nebi bilo tako, pol Snečer, Gatto... ne bi zbrisala svojega profila iz Alter baze. Sta se ustrašila Janše.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne gre za skrajne desničarje/levičarje, ampak normalen level. Skrajni desničar v Avstriji je bil npr. Haider. Pri nas pa Rode.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.255
5.820
113
Pri nas so pa skrajni desničarji sdsovci, ki so v bistvu nekdanji skrajni levičarji. Edina stvar slabša kot komunist je pa bivši komunist.

Sicer v primeru SDS-a gre samo za dobro naštudirano lapanje za vabljenje manj izobraženih oz. manj sposobnih volivcev. V resnici ni nobene ideologije razen visok % na volitvah.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Skrajnih desničarjev na tem forumu ni. Od desničarja nisi še nikol slišal besed" še premalo smo jih" Še več bi jih bilo treba" " po vojni nismo pospravili dovolj temeljito" " v rovu je še dovolj prostora" Smrt temu, smrt onemu" "tega ali onega je treba pospravit" itd....kot to tukaj govorijo levičarji, ki pa dejansko SO levičarski skrajneži in SO sovražni. Levičarji bi še kar pobijali.
Če temu nebi bilo tako, pol Snečer, Gatto... ne bi zbrisala svojega profila iz Alter baze. Sta se ustrašila Janše.
ti si šolski primer skrajnega klerojanševika

še vedno si opazovan s strani Udbe :)
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113

B81

22. jul 2007
34.528
8.972
113
jaz sem se zatipkal, pa naj se prosim moj glas preknjiži na drugo stran, hvala.