Ali ste za to da moderator AndY1 neha spamat in zavajat v Covid podforumu

Ali ste za to da moderator AndY1 neha spamat in zavajat v Covid podforumu

  • DA, sem za

    Glasovi: 85 70,8%
  • NE, nisem za

    Glasovi: 23 19,2%
  • kdo je to AndY1, kaj je to SPAM?

    Glasovi: 12 10,0%

  • Skupaj glasov
    120

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Ne, ne vrtimo se v krogu. Ti pač postavljaš neresnične trditve ("anticepilci ne nadlegujejo procepilcev") potem si pa še malo po svoje interpretiraš situacijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
a ni rečeno, da pred točenjem goriva preverijo pc? torej če nimaš, niti točit ne smeš, ne glede na avtomat. ročke se ne smeš pritaknit.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Sem tankal mslo prej... Za elektronska tocilna mesta ne rabiš pct....ostala ja

Hvala bogu imam Revolut....uspelo povezat z aplikacijo
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Ena dobra stvar bo s tem proticepilstvom. Doktorji marketinga bodo še desetletja študirali, kako je potrebno pripraviti marketinško akcijo, da se tako vsede v človeka, kot je to uspelo s propagando proticepilcev.
Po mnenju nekaterih zgodovinarjev so sveti Peter in druščina preostalih enajsterih potrebovali kar nekaj let, da so se sestavili, pridobili medse Savla, ki se je preimenoval v Pavla in je bil edini pošteno pismen in so nadaljevali z oznanjanjem Jezusovega nauka. Pri sodobni anticepilski religiji gre to v urah ali dnevih. Če bi sedaj študiral v tej smeri, bi takoj hotel delati diplomo na to temo, da poskusim raziskati ta fenomen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Kaj ne bi bilo za anticepilce bolj pametno, da bi promovirali cepljenje? Tako bi se ljudstvo precepilo v zadostnem številu in se njim ne bi bilo treba.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Pepe

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Zmeraj je vprašanje, kje lahko tisti, ki je zadaj, zasluži. Zagotovo bi glavni motorji zadaj za primeren kupček $ prestopili tabor. Povečini so ga enkrat že. Denimo Wakefield.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ena dobra stvar bo s tem proticepilstvom. Doktorji marketinga bodo še desetletja študirali, kako je potrebno pripraviti marketinško akcijo, da se tako vsede v človeka, kot je to uspelo s propagando proticepilcev.
Po mnenju nekaterih zgodovinarjev so sveti Peter in druščina preostalih enajsterih potrebovali kar nekaj let, da so se sestavili, pridobili medse Savla, ki se je preimenoval v Pavla in je bil edini pošteno pismen in so nadaljevali z oznanjanjem Jezusovega nauka. Pri sodobni anticepilski religiji gre to v urah ali dnevih. Če bi sedaj študiral v tej smeri, bi takoj hotel delati diplomo na to temo, da poskusim raziskati ta fenomen.
Za marketinško akcijo v podporo cepljenju so dosedaj porabili "ogromno" vsoto 56.000€. Pa še ta drobiž so v glavnem potalali obskurnim janšističnim medijem.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
a ok hvala za info. tak kontakt pa bi tudi sam potreboval, a dvomim da mi ga bo bizi dal.
mogoče pa tebi.

ali pa se je spet zlagal kot mu je v navadi.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
torej po tvojem so porabili "le" 56k€ in smo nad 50%... če se seveda ne lažeš je to dokaz izredno dobrega gospodarjenja z denarjem.