Covid-19 Ali se boste cepili proti covid-19?

ALi se imate namen cepiti proti COVID.19?

  • DA

    Glasovi: 162 65,9%
  • NE

    Glasovi: 84 34,1%

  • Skupaj glasov
    246

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Fantje - tisti moji vprašanji zgoraj sta, čeprav napisana malo hudomušno, še vedno resno mišljeni.
Tak da smejkoti nea pomagajo, ampak bi bil hvaležen kakega odgovora. Lahko tud sarkastičnega - bom že prenesel.
 
Nazadnje urejeno:

boc

Majstr
1. avg 2007
2.365
432
83
ce ste mogoce v podobni situaciji vam lahko pomaga ta Mazzinjiev clanek:
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: brane_new in Romzi

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.785
6.071
113
Kaj to o viška cepivih na Ptuju je hec, ali dejansko stanje?
Lahko jutri pokličem v ZD? Ali se mi bodo smejali, vklučno z vami ki zdaj to berete.
Vem da AZ nima tolk dobre zaščite, ampak da grem na morje ovce preganjat iz parcele bo pa v redu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaj to o viška cepivih na Ptuju je hec, ali dejansko stanje?
Lahko jutri pokličem v ZD? Ali se mi bodo smejali, vklučno z vami ki zdaj to berete.
Vem da AZ nima tolk dobre zaščite, ampak da grem na morje ovce preganjat iz parcele bo pa v redu.
Ne bom nič trdil, ker v resnici ne vem, ti pa lahko povem kako tam izgleda plačljivi PCR test za tujca:
včeraj svak klical okoli 12h tja in vprašal kdaj bi ga lahko testirali. Pravijo vi takoj plačajte na TRR in nam pošljite mail z zahtevanimi podatki, pa vas takoj nazaj pokličemo in pridete.
Jim nakažem denar in pošljem potrdilo + podatke in prošnjo, da ga najkasneje danes dopoldan testirajo, ker gre jutri popoldan nazaj v D. Čez pol ure pokličem in vprašam kako in kaj, pa me "silno prijazna" napizdi, da delajo po vrstnem redu in bodo poklicali.
Danes ob 12:30 me pokličejo naj pride ob 14:05 na test, rezultat bo VERJETNO jutri!

Zdaj pa si sam odgovori na njihovo resnost!

PS: v MB bi prišel na vrsto v torek! :bonk:
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Kaj hočeš, takle mamo. Oni pravijo da je organizacija na visokem nivoju. Samo odvisno za koga.
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.171
673
113
Kaj to o viška cepivih na Ptuju je hec, ali dejansko stanje?
Lahko jutri pokličem v ZD? Ali se mi bodo smejali, vklučno z vami ki zdaj to berete.
Vem da AZ nima tolk dobre zaščite, ampak da grem na morje ovce preganjat iz parcele bo pa v redu.

Težko reči. Čisto možno da jim na nekih področjih ostaja, ker so pač dobili AZ-ja več kot je zanimanja. Če bi bilo kakšno drugo cepivo bi bilo gotovo drugače. Mene so tudi klicali ( Gorenjska ). Čisto po razporedu. Preko osebne zdravnice. Lahko bi se cepil v petek in potem druga doza čez 10 tednov. Kar pomeni šele maja. In sem jim po premisleku javil da ne bi in naj najdejo drugega. Ampak imam rezervno opcijo.
Tako da ja, pokliči. Za smeh pa se ne sekiraj.
 
Nazadnje urejeno:

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.551
685
113
Ne bom nič trdil, ker v resnici ne vem, ti pa lahko povem kako tam izgleda plačljivi PCR test za tujca:
včeraj svak klical okoli 12h tja in vprašal kdaj bi ga lahko testirali. Pravijo vi takoj plačajte na TRR in nam pošljite mail z zahtevanimi podatki, pa vas takoj nazaj pokličemo in pridete.
Jim nakažem denar in pošljem potrdilo + podatke in prošnjo, da ga najkasneje danes dopoldan testirajo, ker gre jutri popoldan nazaj v D. Čez pol ure pokličem in vprašam kako in kaj, pa me "silno prijazna" napizdi, da delajo po vrstnem redu in bodo poklicali.
Danes ob 12:30 me pokličejo naj pride ob 14:05 na test, rezultat bo VERJETNO jutri!

Zdaj pa si sam odgovori na njihovo resnost!

PS: v MB bi prišel na vrsto v torek! :bonk:
Decembra so edino na Golniku garantirali izvid še isti dan. PCR seveda
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne vem kaj so garantirali, ker nisem bral drobnega tiska, povedal sem realno stanje.