Covid-19 Ali se boste cepili proti covid-19?

ALi se imate namen cepiti proti COVID.19?

  • DA

    Glasovi: 162 65,9%
  • NE

    Glasovi: 84 34,1%

  • Skupaj glasov
    246

Floki

Guru
6. sep 2007
9.895
3.020
113
Še ena cvetka Kacina


On bi cepil 30 tisoč ljudi na dan pa jim sedaj cepivo na zalogo ostaja in jih niso sposobni niti 10 tisoč.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Kaj če bi vsaj moderatorji nehali smetiti po temi, kjer je naslov
Ali se boste cepili proti covid-19?
Ne vem, kako to nekaterim ni jasno. AndY1, bi šlo ali boš sral v vsaki temi? Nimaš WC-ja doma?

Ne vem, kje cepivo ostaja. Naši lokalci porabijo vsega, ki ga dobijo, zdravstvena ekipa pa očitno dela nekatere dni od 8.00 do 21.00. Vem, ker vem, kdaj pride domov.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.273
113
Se kdo od vas sploh spomni rumeno/oranžne knjižive o potrjenem cepljenju?
In tisti zdravnik, ki je zgubil službo ob zavrnjenem cepljenju, je bil eden izmed množice, ki so zavrnili in zgubili službo. Jih ni bilo malo. Tudi nezdravniki so bili.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Kaj če bi vsaj moderatorji nehali smetiti po temi, kjer je naslov
Ali se boste cepili proti covid-19?
Ne vem, kako to nekaterim ni jasno. AndY1, bi šlo ali boš sral v vsaki temi? Nimaš WC-ja doma?

Ne vem, kje cepivo ostaja. Naši lokalci porabijo vsega, ki ga dobijo, zdravstvena ekipa pa očitno dela nekatere dni od 8.00 do 21.00. Vem, ker vem, kdaj pride domov.
In kaksen je tvoj problem? Sem napisal kaj, kar ni bilo v zvezi s cepljenjem?
 

koli99

Pripravnik
10. dec 2012
37
12
8
Se kdo od vas sploh spomni rumeno/oranžne knjižive o potrjenem cepljenju?
In tisti zdravnik, ki je zgubil službo ob zavrnjenem cepljenju, je bil eden izmed množice, ki so zavrnili in zgubili službo. Jih ni bilo malo. Tudi nezdravniki so bili.

Se se, sem jo nesel danes s sabo na cepljenje pa niso želeli vpisati tja noter. Dajo poseben kartonček. Upam da je vsa dokumentacija digitalizirana da ne bo težav čez čas...
 

koli99

Pripravnik
10. dec 2012
37
12
8
Prinesel sem s seboj, vprašal če vpišejo noter pa so rekli da dobim poseben kartonček na katerem je bil prilepljen LOT cepiva. Gor že piše naslednji datum cepljenja.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Se pravi popolnoma neuporabno za tujino. Hvala za informacijo. Zakaj zavračajo vpis v cepilno knjižico pa vedo samo oni.
 

koli99

Pripravnik
10. dec 2012
37
12
8
Verjetno gre za standarden kartonček AstreZenece za Covid-19 ker piše gor "prejeli ste: VACCINE ASTRA ZENECA COVID-19".
Je tudi QR koda kjer greš na mednarodno spletno stran (lahko izbereš slovenščina) in kjer najprej izbereš ali gledaš kot zdravstveni delavec ali kot prejemnik cepiva.
 

koli99

Pripravnik
10. dec 2012
37
12
8
Mislim da je precejšna megla v organizacija kaj kdo dela. Kot sem rekel, sem star 33 let, brez pridruženih bolezni in brez prioritetnega seznama, pa so me danes cepili (dobil vabilo v ponedeljek). Spodaj pa današnji odgovor nacionalne koordinatorice programa cepljenja z NIJZ-ja Marta Grgič Vitek:

Novinarska vprašanja za Marto Grgič Vitek:

Po kakšnem principu razdeljujete količino cepiv po posameznih zdravstvenih domovih? In ali je mogoče, da so v manjših krajih prišli na vrsto že mlajši, stari celo okoli 30 let? Takšne informacije smo namreč dobili s terena.
To je anomalija, če se je to res kje dogajalo. Teh informacij mi nimamo.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
In kaksen je tvoj problem? Sem napisal kaj, kar ni bilo v zvezi s cepljenjem?
Vidim, da ti ne bo uspelo.
Preberi si naslov teme. Ni splošen o cepljenju.

Dovolj off, čeprav so moderatorji slab zgled: vsekakor se bom cepil, ko bom po normalnem vrstnem redu lahko.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.895
3.020
113
Mislim da je precejšna megla v organizacija kaj kdo dela. Kot sem rekel, sem star 33 let, brez pridruženih bolezni in brez prioritetnega seznama, pa so me danes cepili (dobil vabilo v ponedeljek). Spodaj pa današnji odgovor nacionalne koordinatorice programa cepljenja z NIJZ-ja Marta Grgič Vitek:

Novinarska vprašanja za Marto Grgič Vitek:

Po kakšnem principu razdeljujete količino cepiv po posameznih zdravstvenih domovih? In ali je mogoče, da so v manjših krajih prišli na vrsto že mlajši, stari celo okoli 30 let? Takšne informacije smo namreč dobili s terena.
To je anomalija, če se je to res kje dogajalo. Teh informacij mi nimamo.

Poklič POPTV pa jim pokaži amo, da bo vsaj gospa iz NIJZ vedela kaj njihovi zaposleni delajo. Ker očitno vlada kaos pri tem cepljenju. Kot povsod drugod v zdravstvu.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Hudiča, a ne morejo v cepivo še en čip ruknit, pa bi potem na meji brezstično odčitali, proti čemu si bil cepljen? :evil: :evil: :evil:

Ne skrbi, to je že vse narejeno. Poleg tega pa ti bodo lahko še sledili, prisluškovali in po potrebi spreminjali tvoj DNK zapis. Jeba. Edini plus poleg zaščite pred covidom (pa še to zgolj pred nekaterimi sevi) bo to, da boš imel še lasten wifi signal.