Ali posojate denar?

top_shit

Pripravnik
13. maj 2011
555
0
16
Jest ponavadi ne posojam denarja. Ga raje kar šenkam, da se mi potem ni treba bat, če ga bom dobil nazaj.
Brez denarja sem itak, samo biti zdrav je pa čisto nekaj drugega. Evo, sem se že nalezel žajfizma.
evil.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Jaz ga načeloma ne, niti sodelavcem niti frendom....družinskim članom bi ga pa, če bi me prosili...

...dosedaj me še niso
smile-1.gif


Sprašujem zato ker me kolega fehta za par jurjev, vrnil bi jih v enem letu
rolleyes-1.gif


Vi napišete kaj črno na belo? Ali kako se to gre?

kolega, ne
sorodniki, najbližji
prjatelj, da
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Se že zapleta
hysterical-1.gif


prvi obrok plačila je na prošnjo dolžnika zamaknjen za en mesec
jezen.gif


to zna biti še pestro

Ljudje v hudi potrebi po denarju obljubijo vse živo, ko jim denar daš se jim odvali kamen od srca in niti ne razmišljajo o dolgu, ki ga imajo do tistega, ki je posodil denar.

Žal si se kljub kupu slabih izkušenj in tudi predlogov, kako zadevo izpeljati, če jo že pač hočeš, da jo narediš najbolje zase, odločil stvar izpeljat po svoje in na zaupanje.

Upam, da se bo dobro končalo...
 

007

Pripravnik
4. sep 2009
707
0
16
posodim vedno, če le imam, jebiga, če pride prijatelj do tebe, je v stiski, rabi denar, valda posodiš, če imaš!? ne razumem logike, da se denarja ne posoja, da se pri tem vse neha!?
mislm wtf, ne vem kakšne prijatelje to imate, če jim ne morte posodit par sto, ali pa kakšen tisoč evrov za kratek čas?! Posojal sem od 10 pa do par tisoč evrov, ko sem jih imel, mi je pa v zadnjih par letih gradnja bajte vzela več ali manj vse kar imam, tako da si bolj jaz kaj sposodim - ja od tistih, ki sem jim prej jaz posodil...tko to gre pr prjatlih...
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
j..milo..mater...
če ti študiraš sem js papež

pa brez zamere, sam a kdaj prebereš, kar napišeš?

Pa tko pišejo v 2. razredu no.
 

007

Pripravnik
4. sep 2009
707
0
16
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
j..milo..mater...
če ti študiraš sem js papež

pa brez zamere, sam a kdaj prebereš, kar napišeš?

Pa tko pišejo v 2. razredu no.

lol, priznam, ne preberem, ni cajta, tok misli uide...študiram pa ne ...več...se opravičujem, tak sem
tongue-1.gif
 

007

Pripravnik
4. sep 2009
707
0
16
Citat:
Uporabnik 007 pravi:
Citat:
Uporabnik dobovsek pravi:
j..milo..mater...
če ti študiraš sem js papež

pa brez zamere, sam a kdaj prebereš, kar napišeš?

Pa tko pišejo v 2. razredu no.

lol, priznam, ne preberem, ni cajta, tok misli uide...študiram pa ne ...več...se opravičujem, tak sem
tongue-1.gif

lolz, pardon, ni name letel, vidm da na enega izmed prodigy-ev alterja...pardon
smile-1.gif
...je pa res, da sam tudi šlapmasto pišem...
 

urikaburi

Zelenc'
21. nov 2011
14
0
1
Imel sem zelo slabo izkušnjo s posojanjem tako, da posodim samo do 100€. Če ne dobim nazaj vsaj vem, da me ista oseba ne bo nikoli več prosila za posojilo.

V glavnem šlo je veliko živcev za to da sem nakomu naredil uslugo. Zase vem da nikoli več.

Lp

U
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik 007 pravi:
posodim vedno, če le imam, jebiga, če pride prijatelj do tebe, je v stiski, rabi denar, valda posodiš, če imaš!? ne razumem logike, da se denarja ne posoja, da se pri tem vse neha!?
mislm wtf, ne vem kakšne prijatelje to imate, če jim ne morte posodit par sto, ali pa kakšen tisoč evrov za kratek čas?! Posojal sem od 10 pa do par tisoč evrov, ko sem jih imel, mi je pa v zadnjih par letih gradnja bajte vzela več ali manj vse kar imam, tako da si bolj jaz kaj sposodim - ja od tistih, ki sem jim prej jaz posodil...tko to gre pr prjatlih...

zmaga.gif


Sem mislil, da sem edini tak.
rolleyes-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
ksz

nazaj nisem dobil še niti centa, mi pa dolžnik sporoča da me ima v mislih
hysterical-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.502
8.957
113
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
ksz

nazaj nisem dobil še niti centa, mi pa dolžnik sporoča da me ima v mislih
hysterical-1.gif

Isto reče prijatl meni:

"Mi je XY rekel, naj mu vrnem, pa sem mu tako povedal: najprej je denis na vrsti, potem pa ti"
grin1.gif
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
družinskim članom ga kvečjemu dam.. posojam pa nobenmu. Enkrat posodu frendu in sva zaradi tega skregana...... je on men zameru, ker sem mu po 5 mesecih čez rok reku za keš...

dobra izkušnja....
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
dolžan še raport .... no nekaj se premika
wink-1.gif


jeseni začel dobivati nazaj do 50%, sedaj sem na 80% posojenega in za spomladi imam oblubljeno da bo 100%

ampak pravi da potem zaključiva
confused-1.gif
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Ne pusti se takim nategunom in bogim zgodbicam, eno je da ne more vrnit, drugo je da si sam privišči luksuz med tem, ko tebi ne vrne. In takih je največ. Sem imel podobne izkušnje, ampak če je kdo grd, je un, k ne vrne do dogovorjenega roka. Sem skoz popuščal, ampak nekje je meja, če se človek ne drži dogovorjenega, naj bo njega sram, ne tebe, ker mu težiš!
 
Nazadnje urejeno:

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Kaj pa k posods prjatlu, pa zves, da gre na dopust za 2 tedna, vrnil pa se nic ni....? Vraca pa ze skoraj 1 leto....
grin1.gif