Akumulatorske kosilnice

jurcek82

Zelenc'
10. apr 2020
10
1
3
Zdravo! Tej konkretni kosilnici sta priloženi dve 2.5Ah 82V bateriji in hitri polnilec. Polnjenje traja dobre pol ure. Ker tudi kosilnica z eno deluje ravno okoli pol ure, sta načeloma dve bateriji dovolj za neprekinjeno delo.
Zdravo,
torej za to ceno dobiš poleg še polnilec in dva akumulatorja? Ker povsod drugje gledam je to ponudba brez akumulatorjev...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamac

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pewerworks v Bauhausu obstaja v varianti z ali brez polnilca/baterije, glede na kolobocijo s "pozabljenim polnilcem in baterijo" je povsem mogoče, da je plačal varianto brez, ker pa tam prodajalci/svetovalci itak nimajo pojma mu je uspelo nadnadno vse dobit.

Pa nič ne obsojam, samo čestitam. ;)
 

Kamac

Pripravnik
10. jul 2008
40
2
8
Limbuš
Pewerworks v Bauhausu obstaja v varianti z ali brez polnilca/baterije, glede na kolobocijo s "pozabljenim polnilcem in baterijo" je povsem mogoče, da je plačal varianto brez, ker pa tam prodajalci/svetovalci itak nimajo pojma mu je uspelo nadnadno vse dobit.

Pa nič ne obsojam, samo čestitam. ;)
V kompletu s to kosilnico sta za ceno €349 dva 2.5Ah akumulatorja in polnilec - v katalogu to ni razvidno, piše pa na lisku na vzorčni kosilnici v trgovini. "Kolobocijo" sem imel pa s škarjami za živo mejo. Le te se lahko kupi z dodatki ali brez. Namenoma sem kupil in plačal varianto z akumulatorjem in polnilcem, ker sem tako dobil dodaten akumulator in polnilec za manj, kot sicer stane le akumulator. Kot rečeno, pa so bile v škatli le škarje, čeprav je bilo z nalepkami jasno označeno, da bi moralo biti notri vse, tako da žal nisem dobil nič več, kot sem plačal, se mi pa zdi zelo ugodna cena.
Če bi kupil varianto brez baterije in bi bila pomotoma notri, seveda tega ne bi reklamiral...
 

Priponke

  • Screenshot_20200409-230821_Drive.jpg
    Screenshot_20200409-230821_Drive.jpg
    2 MB · Ogledi: 315
  • PhotoGrid_1586560514372.jpg
    PhotoGrid_1586560514372.jpg
    3,3 MB · Ogledi: 297
  • Všeč mi je
Reactions: jurcek82

jurcek82

Zelenc'
10. apr 2020
10
1
3
V kompletu s to kosilnico sta za ceno €349 dva 2.5Ah akumulatorja in polnilec - v katalogu to ni razvidno, piše pa na lisku na vzorčni kosilnici v trgovini. "Kolobocijo" sem imel pa s škarjami za živo mejo. Le te se lahko kupi z dodatki ali brez. Namenoma sem kupil in plačal varianto z akumulatorjem in polnilcem, ker sem tako dobil dodaten akumulator in polnilec za manj, kot sicer stane le akumulator. Kot rečeno, pa so bile v škatli le škarje, čeprav je bilo z nalepkami jasno označeno, da bi moralo biti notri vse, tako da žal nisem dobil nič več, kot sem plačal, se mi pa zdi zelo ugodna cena.
Če bi kupil varianto brez baterije in bi bila pomotoma notri, seveda tega ne bi reklamiral...
Ok kul. Hvala. Verjetno se da tudi laksarce z ali brez dodatnih baterij nabavit ali?
Mal še tuhtam kaj bo čez 3 leta, oziroma ko baterije crknejo, bo to še za dobit al bo vse skupaj končano...? :p
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Kaj je torej boljše, močnejše? 48V, 60V ali 82V? Pač na kaj to vpliva?
* volt x amper= Wat oziroma moč
* ne mešat amper-ur z amper, ki ga vzame od baterije (to v specifikacijah ali na bateriji/napravi posebaj piše, če piše).
*druga stvar je pa da niso vse volti/amperi/wati. VVeliko je odvisno od konstukcije, kje so izgube pri prenosih,....
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Ma dokler ne bo malo bolj standardizirano (tudi med proizvajalci) bo tole bolj en drekule pekule.
Mam doma accu sesalc od Xiaomija in je bp. Če bi lahko baterijo uporabil še kje drugje....
 

jurcek82

Zelenc'
10. apr 2020
10
1
3
Pozdrav,
evo sem dobil kosilnico in laksarco 80V. Je pa tako kot je Kamac napisal, mal zmešnjave v trgovini tudi v LJ.
Uglavnem dobil sem samo eno baterijo poleg kosilnice, ampak je ta 5Ah :) Pri laksarci je tamala baterija. Je pa reku švoger ko je šel iskat da bi kamot še kako baterijo v škatlo vrgu, da je itak zmeda bila. no mal treba bit pošten al kako...
Prvi vtis zelo dobr, zadevi fino delata, materiali videti kakovostni. Jutri stestiram okrog bajte...
Je pa en zajeb k švoger ni vidu, na papirjih piše sam 5 let garancije, ne tko kot na letaku 10. Tko da morm to še zagnjavit...
Povem po košnji kak dela...
IMG_20200419_070634[1].jpgIMG_20200419_070651[1].jpg
 

jurcek82

Zelenc'
10. apr 2020
10
1
3
Sem klical, menda je bila pomota, moram it nazaj z reklamo pa bodo dali novo garancijo.
Kosilnica je bila 349 eur z polnilcem in 5Ah baterijo :)
 

jurcek82

Zelenc'
10. apr 2020
10
1
3
Evo ravno sem kosil...in seveda pozabil pogledat kdaj sem začel...bi reku da cca 1,5h :p
pokosil sem cca 600m2 z obema baterijama, samo je več kot pol kar delala...grvina pa to.. pa smos sem imel na mulčanje kar se mi ydi mora tudi mal bolj delati...
Vtiosi dobri, lepo kosi, v najvišji hitrosti gre prehitro
Napolni se hitro, po papirjih 2,5Ah v 35 min, 5 Ah v 75 min, ponovno nisem izmeril :p

IMG_20200420_1404437.jpg676.jpg765.jpg