Ah, te ženske

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.599
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ne, dragi moji, ne gre se za jokavo zgodbo, sploh ne. da ne bo pomote... ampak včeraj zvečer se je zgodilo neaj stvari, ki so mi spet dale misliti, o kom drugem, kot o naših... ženskah.

bemti babe. pa alkohol.
uf-1.gif


po moje si bom tole bondovo leto zapomnil predvsem po eni zadevi - po kolobocijah z ženskami. o nekaterih sem že pisal tukaj, a najbolj frišna se je zgodila včeraj.

sladko pričakovanje (o katerem sem tudi že pisal tukaj) se je razvilo v nekaj posebnega, sam lahko rečem, da sem v vsem skupaj zelo užival, a vseeno - je vse skupah padlo nazaj na raven prijateljstva. oz. sva lebdela nekje med resnejšo zvezo in prijateljstvom. žal. pač… se zgodi… ampak, kar se je potem zgodilo včeraj zvečer, mi je bilo vseeno rahlo (pa lahko rahlo date tudi stran) čudno.

skratka - že dober teden je, odkar sva se odločila, da bova najin odnos gradila naprej zgolj kot prijatelja. čeprav sem si, priznam, želel več. mnogo več. a sem se s tem sprijaznil, pač je nekaj manjkalo za tisto nekaj več. okej.

in po spletu okoliščin je naneslo, da sem včeraj zvečer šel na sprehod. v dvoje. z dekletom, ki sem ga spoznal pred kratkim, na enem izmed intervjujev na naši radijski mreži. in imela sva se lepo, uživala sva.

potem pa sledi serija sms-ov, pač z gospodično sladkega pričakovanja, v katerem mi razkrije, da je nekako ljubosumna… ker sem se imel lepo z novospoznano gospodično, ker sem tako hitro prešaltal…

priznam - bil je hiter prehod, po vsega enem tednu, ampak tudi to se zgodi. in zgodilo se je, popolnoma nenamermo, popolnoma spontano. no, pa saj se tako ali tako ni še nič konkretnega zgodilo, priznam, bila je kemija, ampak po “prvem zmeku” oz. bolje rečeno sprehodu po Ljubljani in prijetni debati, je težko karkoli govoriti.

a vseeno je vztrajala pri ljubosumju. ne vem, kako lahko nekdo, ki ti reče, da do tebe ne čuti tiste prave energije (ki bi jo moral do nekoga, s katerim bi si želel recimo biti), potem reče, da je ljubosumna. enostavno mi ne gre skupaj. pa potem rečem, da nekako to lahko čutiš samo do nekoga, do katerega (po njeno) tudi čutiš energijo, tisto pravo, pa odgovori, da vseeno ne čuti tega, a da je vseeno ljubosumna.

okej, spet nova poteza ženskega sveta, ki mi da misliti samo tole: “Ah, te ženske!”
grin1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ja in, pac je ljubosumna, in pijes dalje z novo. V takih primerih mors vedno vprašat, če ti ga hoce potegnit... pol bos pa videl kolk je pristno ljubosumje
wink-1.gif
tako da ni panike.

sam kolk pa kompliciras, da niti prebrat nisem mogel tekoče.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Jst tut nikol ne bom štekala zakaj zganja ljubosumje nekdo, ki ti hoče biti samo prijatelj
bonk.gif

Ali pa te je samo malo držala od sebe, v prepričanju, da se boš zjokal in ne vem kaj. Pač se je mal prepozno hotela narest "hard to get"
grin1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
če bi ti imel jajca, bi ji rekel lubica mela si šanso pa si zajebala. se ya

zaradi takega obnašanja ki ga imaš, boš večni prijatelj. ko ti bodo pa jajca zrastla in boš nehal posiljevat romantiko bo pa drugače
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.599
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
sej bi mi ga... no, ne ravno potegnila, ampak... mislim, da bi še vseeno znalo biti pestro med rjuhami...
tongue-1.gif




@dragi Korli: saj sem ji rekel - en teden nazaj see ya. in romantika pali, verjemi...
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
hja včasih se jih ne razume. Rade imajo občutek da bi lahko bilo kaj, ampak nočejo imeti nič. Morda si s tem samo rade pumpajo ego.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
sej bi mi ga... no, ne ravno potegnila, ampak... mislim, da bi še vseeno znalo biti pestro med rjuhami...
tongue-1.gif


@dragi Korli: saj sem ji rekel - en teden nazaj see ya. in romantika pali, verjemi...
wink-1.gif

lubi, nikjer nisem napisal da romantika ne pali, ampak ti tok pretiravaš z njo, da jo že posiljuješ in zato skos dobivaš kontre ala bova samo prijatelja
bonk.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
glede na to da živiš v iluziji da si ti tisti ki je poslikal največ slo misic, potem ni videt da veš kaj govoriš. and i hate to burst your bubble ampak pri vsaki normalni ženski, boš hitro postal samo prijatelj oz te bo odjebala, če bo fural to kar zdej furaš. da boš našel tisto ki pa dejansko ne bo bruhala ob vsem tem cukru, boš pa še dooooooooooooolgo iskal in ob tem dobival veliko "frendic"
hysterical-1.gif
 

mhmm

GIFtedALTER 08
22. jul 2007
2.370
0
36
Stari, babe te majo za "gay" frenda. Dober si za čvek,kavico, pogovore o čustvih, šoping...
Za kaj več pa drugi uletavajo.
priden.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Cuker res ni nekaj najboljšega....to prej odvrne in tako, boš vedno postal le "prijatelj"...
wink-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.599
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
@Elvir - to se nanaša na tole:

kaj imata skupnega alkohol (oz. pijača) in babe?
wink-1.gif



@Don Corleone: to pa vedo tisti, ki me dobro poznajo in me berejo in sprejemljajo in vedo, za kaj se gre.
grin1.gif
bolj kot ne, interna fora.

aja - še to - ne vem, zakaj je bilo potem tok bejb že navdušenih nad mano... da sem se jih moral sam otepat... pač mi zadnje čase ni šlo, ker sem preveč iskal, namesto da bi čakal.
sej veš - sreče ne boš našel - ona bo našla tebe...
wink-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Da vržem eno v Dizzyjev zagovor: z njim se je fajn družit, je ful prijazen, zabaven in fuuuuuul ustrežljiv. Slej al prej se bo našla ena, ki ji to ful paše. Upam, da čimprej (še preden se pokvari)
grin1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Ah pust to zmešano babo .... Pač je užaljena, ker si tok hitro prešaltal. Zgleda je mislila,da je nekaj ultra spešl in boš še en let jokal za njo.

Pa uživaj v novi zvezi
roza.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
kolkrat si mu potegnila, in zakaj ne
wink-1.gif
sicer ne da bi si kdo zelel od tebe potega, a vseeno vprašam pac.