A vrnete?

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.710
142
63
evo ga, mlacom je bil to
smirk-1.gif


samo vzel si je kar mu pripada...
 
Nazadnje urejeno:

Jiggler

Pripravnik
22. jul 2007
637
1
18
Mnja, sam tud bančne nisem nikoli dobil nazaj
smile-1.gif

Še dobro da sem jo kmalu preklical in ni prišlo še do nadaljnega sponzorstva neznane osebe.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Bos danes doma? Bom do tebe prisel, pa bom slucajno nasel TV, PC, avto.. pa bom vzel svoj delez
hysterical-1.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ksz


jst začuda denarnice še nisem našla...enkrat zgubila, ko sem bla še precej mula, jo je nekdo našel in poslal nazaj, enkrat pa očitno nihče ni našel oz. jo je sam pobasal.

Sem pa na še zadnjem meet me-ju na tistih mizicah, kjer se je na veliko kadilo in vleklo (jst ne
evil.gif
(no sj...je blo skor res).
Me pa zanima, kaj si je mislil lastnik, ko je po pošti dobil zdravstveno
hysterical-1.gif

uno dijaško mam pa pomoje še zmer nek doma....sm jo pol vedno pozabla poslat...
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz



V tej temi se vzema srednja vrednost postenosti,pac vzames denar(ceprav je tvojih resnicno samo 10% nagrade od vrednosti),dokumente pa vrnes,ampak ce bi bila prodaja dokumentov bolj razsirjena,v vecini tudi dokumentov nebi vracali,sploh ker se lahko dobi kr dobre dnarje zanj.
 
Nazadnje urejeno:

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Sem enkrat izgubil denarnico in je bilo noter okrog 20 tisočakov tolarjev seveda, no teta me je poklicala, sem prišel iskat ampak denarja ni bilo, pa tud vprašal nisem če kaj ve o tem, sem si rekel, jeb.eš dnar važn da so dokumenti. Potem sem enkrat zgubil denarnico, točno vem kje, prišel čez pol ure nazaj, noben nič vedel, notri je bilo okoli 250tisoč tolarjev, sem reavno motor kupoval pa sem s seboj nosil da bom imel za registracijo, ko me bodo poklicali da je prišel. No od takrat dalje puščam večje vsote doma ali v avtu, ker sem ugotovil da je neučakanost lahko predraga.
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
meni so enkrat z odklenjenega avta sunili denarnico, drugo jutro me klicejo s poste ker jo je nekdo odvrgel-prazno seveda, sreca da je vsaj dokumente pustil vendar denarja je bilo bolj malo na sreco.

Prejsnji mesec sem na eni firmi v Nemciji pozabil denarnico in note dobrih 4T ojrov, se vrnem takoj naslednje in dobim nazaj
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Cemu se cudis?



Slucajno so v avtu nasli denarnico, pa vzeli, kar jim pripada..
crazy1.gif




Bratu so lani spomlad tudi slucajno v stanovanju nasli TV, 800€ pripravljenih, da bo nesel placo, 5.1 sistem zvocnikov in se nekaj.. Pac nasli so in si vzeli svoj del
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno: