A mora prit poštar do vrat?

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
kaka je praksa v blokih? dela kdo kot poštar? jaz sem bil od prej navajen, da če je kaj za podpisat, pride do vrat, tudi v 8. nadstropje, če je treba. zdaj pa me novi poštar šeta in pozvoni spodaj, da moramo vsi iz bloka dol prit. kako je s tem? jaz mislim, da mora prinest do vrat. reklame pusti v nabiralniku, za podpisat pa mora gor prinest. saj ko sem mu trikrat rekel, zdaj pride gor, ampak zanima me, kakšne so njegove delovne naloge (pa ne da bi jaz koga hotel zafrkavat).
lp
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Pozvoni in se zadere, pošta, za podpisat. In se lepo odpraviš dol in urediš. So pa tudi limelni, ki se mu ne ljubi niti zvoniti in pusti samo obvestilo o pošiljki in hajd naprej. Pa potem lezeš na pošto.

Zdi se mi, da imajo v pravilniku, da jim ni potrebno (razen v izjemnih primerih) dostavljati dlje kot pa do nabiralnika, ki pa mora biti na vhodu v blok, da ga ne bi kakšen pameten pred vrata v nadstropju montiral.
hysterical-1.gif
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
poštar leze po blokih do 10 štuka po neki druzga kt podpis LOL čeprov so to sam govorice iz žleht sosed s preveč cajta hehe
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Hehehe, je pa število nadstropij premosorazmerno s številom let naslovnice. Mlajša kot je, višje gre.
evil.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Pri nas je tudi en nov mulc, ki ti sploh ne pozvoni, niti se ne zadere, da je pošiljka prišla. Pol pa se goni na poši, da nekih par znamkic, ki ti jih noče, dat, v vrednosti 4€, pa še brat od naslovnika sem. Drugič ga bomo napizdli, da se bo drl že na začetku ulice. Proklete lenobe, tisti stari poštarji se derejo ko gredo mimo tebe...samo takih ni več.
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Poštar MORA vse prinesti do vrat. Če ne bo, lepo kličite na pošto in zagalamite. Ali pa pošljite pisno pritožbo, samo potem zna met poštar pizdarijo.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik tjuren pravi:
Poštar MORA vse prinesti do vrat. Če ne bo, lepo kličite na pošto in zagalamite. Ali pa pošljite pisno pritožbo, samo potem zna met poštar pizdarijo.
Lahko kakšen pisni dokument na to temo?
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Pri meni pride do vrat...in tut vedno pozvoni, preden pusti listek. Čeprav ga vedno vprašam "ali je še kej" in pravi, da je reklame pa dol pustil...včasih pa celo ostalo pošto vrže v kaslc
bonk.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
Pri meni pride do vrat...in tut vedno pozvoni, preden pusti listek. Čeprav ga vedno vprašam "ali je še kej " in pravi, da je reklame pa dol pustil...včasih pa celo ostalo pošto vrže v kaslc
bonk.gif

Hm, hm... le zakaj noče še kej?
evil.gif
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Mene najbolj zmoti kadar niti ne pozvoni, sploh kadar sem zelo nestrpen in čakam na pošiljko že dalj časa. Je to res tako težko narediti?
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Hehehe, je pa število nadstropij premosorazmerno s številom let naslovnice. Mlajša kot je, višje gre.
evil.gif

Mož: Ti, a si silišala, da je novi poštar zelo gajsten. Baje da je že vsem v našem bloku "dostavil", samo ena se mu upira.
Žena: To je pa zihr tista vzvišena frača iz 4. nadstropja...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik tjuren pravi:
Poštar MORA vse prinesti do vrat. Če ne bo, lepo kličite na pošto in zagalamite. Ali pa pošljite pisno pritožbo, samo potem zna met poštar pizdarijo.

Pa dajte bit malo človeski, pa mu naredit to uslugo, zdaj si pa predstavljajte, da moreta vsak dan v 8mi štok po
20x na dan, vam ja noge bek padejo, pa še časa se zgubi.

Poštar pa res nebi bil.

prelen.press
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik tjuren pravi:
Poštar MORA vse prinesti do vrat. Če ne bo, lepo kličite na pošto in zagalamite. Ali pa pošljite pisno pritožbo, samo potem zna met poštar pizdarijo.
Lahko kakšen pisni dokument na to temo?

Jaz ti ga ne morem dati, ampak glede na to, da s pošto poslovno sodelujem, vem, da MORA priti do vrat. Kakor pravim, klic ali pa pisno pa bo sigurno mir.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.661
501
113
41
povsod malo
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik tjuren pravi:
Poštar MORA vse prinesti do vrat. Če ne bo, lepo kličite na pošto in zagalamite. Ali pa pošljite pisno pritožbo, samo potem zna met poštar pizdarijo.

Pa dajte bit malo človeski, pa mu naredit to uslugo, zdaj si pa predstavljajte, da moreta vsak dan v 8mi štok po
20x na dan, vam ja noge bek padejo, pa še časa se zgubi.

Poštar pa res nebi bil.

prelen.press

JA! nimajo vsi bloki lifta
smirk-1.gif
dobi. Jaz tudi nebi bil poštar.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
to je se o.k., meni postar za zadnjih par priporocenih posiljk niti v kaslc obvestila ni vrgel. naslednjic, ko se zgodi kaj takega mu polomim kolena, ker na posto slovenije pritozevati je brezpredmetno.
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
A veste da so uvedli zakon da poštar nesme več v blok.Niti do poštnega nabiralnika.
Zdaj bomo morali vse nabiralnike pred blokom narediti.
En blok je že uvedel take nabirlnike.
To pa naj bi bilo zato ker poštar nesme imeti klučev od bloka več.