A ima ta TUŠMOBIL sploh kakšno avtocesto pokrito??

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.026
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
KSZ

Jaz sem bil včasih na simobilu, pa sem bil sredi mesta NEDOSEGLJIV!!! Ali pa doma sedim, pa dobim sporočilo da imam 3 zgrešene klice - ej to je ful dobro. Da ne rečem da sem plačal za smotan telefon 200 eur. Itak pa na avtocestah nimate kaj telefonirati
tongue-1.gif

Dobro bi bilo, če bi nesel aparat na servis, ni nujno, če si dal za aparat 200eur, da bo stalno delal kot treba.

lp
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik Kinimod pravi:
Sploh glede na to, da ste skoz bentili čez Tuš in vehementno razlagali, da je kvaliteto treba dobro plačat, na koncu pa je vaš Mobitel izdal Ðabest paket. A to zdaj pomeni, da je Mobitel postal nekvaliteten ponudnik?
confused-1.gif

Pozabljas, da za to kvaliteto se vedno placujuemo vsi tisti, ki nismo upraviceni do "Dzabest" paketa.

Tega pri Tusmobilu ni; vsi uproabniki pridejo relativno poceni skozi, placujejo pa vec odivsno od kolicine storitev, ki jo porabijo, in visine subvencije za telefon, kar pomeni od vseh uporabnikov enako malo prihodkov, ne le od ene skupine malo, pa od drugih toliko vec za pokrivanje diskriminatornih cen v drugem segmentu.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.280
279
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
KSZ

Jaz sem bil včasih na simobilu, pa sem bil sredi mesta NEDOSEGLJIV!!! Ali pa doma sedim, pa dobim sporočilo da imam 3 zgrešene klice - ej to je ful dobro. Da ne rečem da sem plačal za smotan telefon 200 eur. Itak pa na avtocestah nimate kaj telefonirati
tongue-1.gif

Dobro bi bilo, če bi nesel aparat na servis, ni nujno, če si dal za aparat 200eur, da bo stalno delal kot treba.

lp

Mel isti problem pri Simobilu kot DoctorZ, na servisu nič ugotovili, na koncu menjali sim kartico in je blo še vedno isto, zdej je že neki cajta mir.
 

S57BMU

Pripravnik
7. sep 2007
643
10
18
No,mal za "protiutež", sem pri mobitelu in se je že zgodilo da sem od Lj do Zagorja govoril v "enem kosu" in se zveza ni prekinila, tudi čez predore pred Trojanami ne
aplauz.gif


Lp.
 
Nazadnje urejeno:

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
izberi si ponudbnika ki ti ustreza,... imaš jih kar nekaj,...

Kot vsi drugi bi tudi jaz imeli poceni klice in kakovstno omrezje
smile-1.gif
Tega pri nas ni, vsaj ne za tak profil uporabnika. Rabim zanesljivost, zato nimam nizje cene, kar pa ne pomeni, da to z navdusenjem pozrem, sploh ker vidim, da ocitno obstaja ekonomsko upravicena racunica s cenejsimi klici ob enaki kvaliteti.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Ti Dzabest in Orto paketi se mi zdijo največja svinjarija operaterjev
10.gif
, saj jih ne moremo koristiti vsi. Naj daj tudi za ostale smrtniki ekvivalentne pakete. In tu po poštenosti zmaga TUŠ, saj ima iste cene za vse.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Kaj pa Izimobil in Halo ter Mobi? Tudi ti ne diskriminirajo uporabnikov.
Pri Izi maš celo klice opravljene ob gostovanju v M@ omrežju (ker so pač tam) za klice v vse SI operaterje po ceni 10,8 centa, kar niti ni veliko dražje od Tuša.
 

ArmanI

Pripravnik
27. okt 2007
608
0
16
Citat:
Uporabnik asko pravi:
Ti Dzabest in Orto paketi se mi zdijo največja svinjarija operaterjev
10.gif
, saj jih ne moremo koristiti vsi. Naj daj tudi za ostale smrtniki ekvivalentne pakete. In tu po poštenosti zmaga TUŠ, saj ima iste cene za vse.

zakai svinjarija, meni se zdi pa prov prijazno do študentov, ki nimajo nekega visokega dohodka in temu primerno so tudi cene nižje ... simpl k pasul če bi mel pa vsi možnost teh paektov pa lahko operaterji samo zaprejo trgovine, od kje naj dobijo dohodek?

Tuš pa takega paketa sploh nima, verjetno bi ga tudi on starostno omejil če bi ga že dal ven ...
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.832
6.430
113
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:

No imam pa službeno mobitel omrežje pa pravtako na avtocesti prekinja, zgleda ker se hitro premikamo a ima to kakšno vezo pri menjavi omrežja??? Nevem zato vprašam??? Prekinja pa pri vodicah, mobitel in tušmobil.

Lahko, da ima. Vezo ima lahko tudi mikrolokacija (mozno da je kakih 10m ceste enostavno slabo pokritih). Je pa tako da je med torovim in ljubljano precej zabito in verjamem da kdaj komu kaka zveza tudi odleti.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Sem pisal glede na naročnške pakete. Preplačniški me nekako ne zanimajo, skoz gledat kolk je še ojrov na kartici. V tej kategoriji pa IZI definitvno zmagovalec
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Off topic: Ja res ste reveži študentje. Mi zaposleni se pa kopamo v denarju.
evil.gif

Meni se zdjo paketei omeni na neko starostno obdobje zelo diskriminatorni, oz. da operaterji nič ne naredijo za ostalo populacijo tudi z tako ugodnimi paketi.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Eh to se je dogajalo pri več mobitelih nima veze mobitel. Pa nisem mislil da če je mobitel za 200 EUR da mora dobro dela, hotel sem povedati da pri simobilu plačaš zanj 200 eur pri tušmobilu pa 1 eur. Pri mobitelu so pa še dražji.

LP
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.835
372
83
Raje nehajte nabijati po telefonih med vožnjo, ker sem že prav naveličan voziti med 5% vinjenega folka in 50% folka ki vozi kot bi bili vinjeni, ker nabijajo po telefonu, za prostoročen komplet ali slušalko pa valda ni keša, pa ni važen al se fura folk v jugecu ali bemflu.
 

Semantique

Pripravnik
17. mar 2008
783
0
16
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Raje nehajte nabijati po telefonih med vožnjo, ker sem že prav naveličan voziti med 5% vinjenega folka in 50% folka ki vozi kot bi bili vinjeni, ker nabijajo po telefonu, za prostoročen komplet ali slušalko pa valda ni keša, pa ni važen al se fura folk v jugecu ali bemflu.

Eni pa pobiramo študente, ki nas najdejo na Prevoz.org, in pač hočejo poklicati domov, da prihajajo in kaj je treba skuhat. :D

Tako da v avtu ne telefonira nujno samo šofer.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Citat:
Uporabnik asko pravi:
Ti Dzabest in Orto paketi se mi zdijo največja svinjarija operaterjev
10.gif
, saj jih ne moremo koristiti vsi. Naj daj tudi za ostale smrtniki ekvivalentne pakete. In tu po poštenosti zmaga TUŠ, saj ima iste cene za vse.

V ozadju je čisto fina ekonomska računica. Če bi reč ponudili vsem, bi jim prihodki padli za ohoho procentov skorajda čez noč. Ekonomski efekt bi bil torej slabši, kot če bi jim Tušmobil čez noč prevzel še kakih sto ali dvesto jurjev uporabnikov.
wink-1.gif

Zato se dela fine ponudbe, ki tangirajo ozko nišo uporabnikov, vendar se reklamirajo na veliko, da se daje občutek, kako je vse poceni. Realno se pa še vedno vleče velike denarce iz naročnikov, ki ne padajo v zastojnsko in na veliko reklamirano nišo, slednjih je pa seveda verjetno čez 90%, sploh pa na nivoju prihodkov.

Ogo
 

TRIROG

Pripravnik
10. jul 2011
76
0
6
Zanimivo je, da 4 leta po odprtju te teme, ko bi si človek mislil, da stvari delajo v redu zadeva še vedno ne deluje kot bi morala ...

GROZA!
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.963
322
83
www.svetidej.com
Povej kje? Bazne ob avtocesti se postavljajo.

Ker se bo izklapljal roaming na Koroškem, Štajerskem in Prekmurju se najprej gradi tam. Potem verjetno pride na vrsto Dolenjska.

Mam polno narejenih primerjav, kako se gradi bazne postaje:
http://www.svetidej.com/aplikacije/zemljevidi/splet/tusmobil/all-2010.html
http://www.svetidej.com/aplikacije/zemljevidi/splet/tusmobil/novo.html
http://www.svetidej.com/aplikacije/zemljevidi/splet/tusmobil/novo-zadnje.html
http://www.svetidej.com/aplikacije/zemljevidi/splet/tusmobil/gsm-frekvence.html
http://www.svetidej.com/aplikacije/zemljevidi/splet/tusmobil/umts-frekvence.html

Da ne boš rekel, da se nič ne dela
wink-1.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik TRIROG pravi:
Zanimivo je, da 4 leta po odprtju te teme, ko bi si človek mislil, da stvari delajo v redu zadeva še vedno ne deluje kot bi morala ...

GROZA!

V vsem mojem času, odkar sem uporabnik Tušmobila (koliko je to lahko vidiš v mojem podpisu), sem imel SAMO 1X težave na mojem naslovu v Medvodah in še to za 1 dan, ko so nadgrajevali bazno postajo iz GSM v UMTS oziroma HSDPA
cheer.gif


Non stop uporabljam internet na obeh številkah, ki jih imam pri Tušmobilu, kličem kar precej in sms-am ogromno.

Gibam se od gorenjske, primorske, notranjske, dolenjske do štajerske večkrat na mesec in nikjer nisem imel problemov med vožnjo (bluetooth seveda
evil.gif
) s samim signalom (povsod je bil VSAJ GSM signal, čene 3G)...

Vedno sem bil ročno postavljen na Tušmobil omrežje, saj mi data iz paketa velja le na domačem omrežju.

Milim, da to kar praviš "GROZA", da se bolj norca delaš
evil.gif