A ima ta TUŠMOBIL sploh kakšno avtocesto pokrito??

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Zanimivo. V tej temi sta dva uporabnika Tušmobila. ostali ste se pa samo pofočkali. In tako kot je EuroDJ predvidljiv, ste tudi ostali.

Ne pravim, da Tušmobil nima težav, ker je dejstvo da jih ima. Verjetno tudi največje med operaterji (T2 ne štejem sem zraven), samo da pa se v vsaki temi, ko uporabnik reče, da ima težave, oglasi isti nabor uporabnikov z istimi komentarji (v plus in minus) je pa patetično.
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
Vsaj KSZ bi lahko napisal
rolleyes-1.gif


Prvi komentar v taki temi sploh...
frown-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.241
2.312
113
No pa se je začelo dogajati ravno to, kar so mi vsi zagriženi tušmobilovci dopovedali da se ne bo zgodilo...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.241
2.312
113
Citat:
Uporabnik halo pravi:
In kaj se dogaja?
Prekinjanja signala ali?

Počasi so se začeli izklaplajat mobitelovi oddajniki in se priklaplja na tušove kar pa ima svoje posledice... Jaz naprimer sem meseca maja podaljšal aneks pri Simobilu in bi rade volje pri tušu če bi mi kdo tam jamčil da bo še 2 leti možno v celoti preko mobitela klicat v manualnem načinu izbire omrežja... Pa mi tega ni mogel nihče zagotovit in to je to..
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.241
2.312
113
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
..drugod še deluje romnig..s mobitelom..
wink-1.gif

To besedico si dobro tukaj uporabil => ŠE. In to je ravno to. Nihče ne ve kako dolgo bo ŠE povsod drugod deloval roming. Ne me narobe razumet, jaz bi rad da bi tako ostalo in sem vesel za vse vas ki to poceni uporabljate ampak se bojim da se bo to izklapljanje postopoma začelo...

Lp
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.514
290
83
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
..drugod še deluje romnig..s mobitelom..
wink-1.gif

To besedico si dobro tukaj uporabil => ŠE. In to je ravno to. Nihče ne ve kako dolgo bo ŠE povsod drugod deloval roming. Ne me narobe razumet, jaz bi rad da bi tako ostalo in sem vesel za vse vas ki to poceni uporabljate ampak se bojim da se bo to izklapljanje postopoma začelo...

Lp

jst sem že celi cajt na tušmobilovem signalu in nimam nobenih težav na mojem koncu majo super pokrito...
wink-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.241
2.312
113
Ti popolnoma verjamem, nekateri tudi jamrajo nad Simobilom, jaz ga imam že slabih 40 mesecev pa še nisem imel težave s signalom ali izpadom le tega... To je vse zelo relativno...
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.026
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
..drugod še deluje romnig..s mobitelom..
wink-1.gif

To besedico si dobro tukaj uporabil => ŠE. In to je ravno to. Nihče ne ve kako dolgo bo ŠE povsod drugod deloval roming. Ne me narobe razumet, jaz bi rad da bi tako ostalo in sem vesel za vse vas ki to poceni uporabljate ampak se bojim da se bo to izklapljanje postopoma začelo...

Lp

jst sem že celi cajt na tušmobilovem signalu in nimam nobenih težav na mojem koncu majo super pokrito...
wink-1.gif

Se pravi ti je važno oz.dosti, da je samo na tvojem koncu signal, drugje pa tudi če ga ni
smirk-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.514
290
83
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
..drugod še deluje romnig..s mobitelom..
wink-1.gif

To besedico si dobro tukaj uporabil => ŠE. In to je ravno to. Nihče ne ve kako dolgo bo ŠE povsod drugod deloval roming. Ne me narobe razumet, jaz bi rad da bi tako ostalo in sem vesel za vse vas ki to poceni uporabljate ampak se bojim da se bo to izklapljanje postopoma začelo...

Lp

jst sem že celi cajt na tušmobilovem signalu in nimam nobenih težav na mojem koncu majo super pokrito...
wink-1.gif

Se pravi ti je važno oz.dosti, da je samo na tvojem koncu signal, drugje pa tudi če ga ni
smirk-1.gif

Napačno si razlagaš...Jst sem reku da na svojem koncu nimam težav s Tušmobilovem signalom....a fajn bi bilo da pokrijejo tut ostale lukne..a ne...
grin1.gif
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Dejansko je problem samo, če imaš redne poti v in iz Ljubljane. Jaz jih imam, ampak imam tudi službeni Tušmobil telefon, pa nimam glih kaj dosti za jamrat. Ampak % ljudi, ki imajo zaradi tega probleme je majhen, premajhen za to, da bi zdaj mobitelovci lahko na ves glas razglašali zmago. Sploh glede na to, da ste skoz bentili čez Tuš in vehementno razlagali, da je kvaliteto treba dobro plačat, na koncu pa je vaš Mobitel izdal Ðabest paket. A to zdaj pomeni, da je Mobitel postal nekvaliteten ponudnik?
confused-1.gif


Tušmobil ima določene probleme, ki jih je v preteklosti imel tudi M, pa tudi Simobil. Bodo pa se ziher porihtali. Če ne drugo, so vsaj konkurenco prepričali, da je znižala cene in to zdaj čutite tudi tisti, ki znate o Tušu govorit zgolj z zaničujočim pridihom.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
KSZ

Jaz sem bil včasih na simobilu, pa sem bil sredi mesta NEDOSEGLJIV!!! Ali pa doma sedim, pa dobim sporočilo da imam 3 zgrešene klice - ej to je ful dobro. Da ne rečem da sem plačal za smotan telefon 200 eur. Itak pa na avtocestah nimate kaj telefonirati
tongue-1.gif


No imam pa službeno mobitel omrežje pa pravtako na avtocesti prekinja, zgleda ker se hitro premikamo a ima to kakšno vezo pri menjavi omrežja??? Nevem zato vprašam??? Prekinja pa pri vodicah, mobitel in tušmobil.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Eni se prevec tolazite s pravljico "vsi so imeli tezave na zacetku", da se bodo zadeve uredile etc. Simobil je na trgu ze koliko let? Zdaj samo se cakam kulpoverja, da napise teorijo kvaliteta vs cena.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Simobil 10 let
Mobitel 12 let
Mobitel je pred tem imel NMT, ki nima veze z GSM ali UMTS: Simobil NMT ni imel.

Razlika med SImobilom in Mobitelom je torej 2 leti.

Teorija kvaliteta vs cena pa se dokazuje v praksi in je ne bom ponavljal. Morda le v toliko, da si lahko nekateri vseeno privoščijo nizke cene, ki ne gredo na škodo kakovosti, saj izhajajo iz netwrka, ki je že primerno izgrajen in porihtan, drugi pa ga še gradijo.