A greste kaj v dol k južnim sosedom?

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.341
5.371
113
A že nehate. Naj gre... In naj se znajde čimbolje, da bo čim dalj tam, kjerkoli pač že. Sitni geriatriki so še bolj nemogoči, kot tisti ležeči pajaci na postaji. Tam se da še kaj narediti...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.583
113
Zato, ker znam dobro vnovčiti svoje znanje. :aplauz:
Ker za prodane ideje dobim namesto denarja - bivanje. Ne denar, ampak bivanje. Še kaj?

Ja, tvoja povprečna poraba je doli, kot si sam rekel okrog 7€. Proti povprečju ostalih si klošar, ker nimaš. Torej če nimaš, zakaj ne ostaneš doma, ali daš noge v lavor, kot to proporočaš zgornjemu?
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Hvala za ukvarjanje z mano.

Očitno sem postal eno najbolj odmevnih "imen" na Alterju. Mi je v čast!

Ampak zadeva še ni prišla do konca.
Mogoče odprem lasten portal, ki bo opozarjal Ljubljančane na sranje, ki ga imamo v Ljubljani:

- nahrbtnikarji,
- daleč prekomeren hrup,
- razpokane ceste-tudi v centru,
- avtobusi, ki po "poletnem" voznem redu vozijo na 28 ali 32 minut. :bonk:
- nasilje nad predmeti (ker mladci premalo onanirajo),
- itd.

V Gradcu recimo vozi tramvaj na 5-7 minut. Tudi poleti...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.683
3.567
113
Ponosen, ker tvoj drek smrdi najdlje? Tudi to je nekaj. Naredi nekaj za sebe in se namesto qrčenja na alterju odqrči iz centra ven.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ponosen, ker tvoj drek smrdi najdlje? Tudi to je nekaj. Naredi nekaj za sebe in se namesto qrčenja na alterju odqrči iz centra ven.

Saj bi, pa ne morem. Stanujem namreč v strogem centru, kvadrat (zaradi lokacije) pa je 4000-5000 evrov, če ne več.

Pa še bo šlo gor, tako kot v VSEH glavnih mestih večine EU držav... :aplauz::cheer:
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Na Krku v incidentu lažje poškodovana slovenska državljanka

Zagreb/Krk, 25. julija - Slovenska državljanka je bila lažje poškodovana v sporu z zakonskim parom iz Hrvaške, ki je izbruhnil zaradi hrane za mačke v kraju Draga Bašćanska na otoku Krk, so za STA potrdili na hrvaški policiji. Povedali so, da so sodniku za prekrške zaradi kaljenja reda in miru ovadili vse tri udeležence torkovega verbalnega in fizičnega spopada.

Spor med sosedi naj bi izbruhnil zaradi spora o hranjenju potepuških mačk. Slovenska državljanka je bila nezadovoljna, ker so pred njeno hišo hranili mačke, za katerimi je morala pospravljati tudi iztrebke. Pustila je list papirja, na katerem je napisala, naj hranijo mačke pred svojo hišo. A pismo ni odvrnilo ženske, ki je hranila mačke, da ne bi znova prinesla hrane. Zaradi tega je najprej prišlo do verbalnega spopada, nato je ženska tudi fizično napadla Slovenko, ki je dobila praske po vratu in licu.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.905
5.453
113
Ti maš pa pozne...al si pa tole v vse teme v čveku nalimal...
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Odlično si napisal. Poleg tega pa ne vem zakaj naše medije skrbi za hrvaški turizem? Meni dol visi, če hodi folk dol. Vsakemu svoje.

Vse bi nas lahko skrbelo za hrvaški turizem, ker je tudi slovenski zelo povezan z njim.

Ampak za to je treba malo dati dol plašnice in pogledati širši kontekst.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Vse bi nas lahko skrbelo za hrvaški turizem, ker je tudi slovenski zelo povezan z njim.

Ampak za to je treba malo dati dol plašnice in pogledati širši kontekst.
A to misliš v tem kontekstu, da če Hrvati še v takšnem tempu dvigujejo cene, kmalu več kot polovica Slovencev nikoli več ne bo videla morja?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.683
3.567
113
Radi se ukvarjamo s "problemi", ki jih ne moremo rešiti, da lažje pozabimo na tiste, ki bi jih lahko. In sem spada tudi ta tema in ukvarjanje s hrvaško turistično sezono. Septembra pa spet dalje druga svetovna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano in msenjur

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Vse bi nas lahko skrbelo za hrvaški turizem, ker je tudi slovenski zelo povezan z njim.

Ampak za to je treba malo dati dol plašnice in pogledati širši kontekst.

Tako je! Eden redkih, ki vidi stvari z drugačnega zornega kota.

Ker sosed, ki je revež, klošar, socialc, ni "dober" sosed! Dober za nas, dober za odnos z njim, za perspektivo.