A greste kaj v dol k južnim sosedom?

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Sem bil doli konec junija, začetek julija. Fantastično kičasto vreme, izredno toplo morje. Žive duše ni bilo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Lani so isto imeli julijsko luknjo...potem pa rekord turizma.
Srdjan Cvjetović piše nesmisle.

Itak, rekord po njihovo. Če pa je kdo mojster samohvale so pa to Hrvati. Oni imajo verjetno že sedaj verjetno rekord, seveda če vprašaš njihov statistični urad. Je treba iti malo pogledat dol in vprašati ljudi, bo tisto bolj točen podatek.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
En...ti si isti kot un k blebeta da nemci ne hodijo na hrvaško. Da ni nobenga.
Pa naflopajo čez 20 milijonov uradnih nočitev.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Jaz nič ne govorim ker hodim zelo redko tja. Sem pa bil res letos v Primoštenu in verjel ali ne, srečal ali slišal nisem niti enega Germensko govorečega človeka. Bili so Slovenci, Hrvati (domačini in kak purger), Francozi in predvsem Čehi in Slovaki. Zdaj pa če se ti na glavo postaviš. Mi je pa res vseeno kako njim laufa turizem ter koliko imajo nemcev ali amerikancev. Jaz nimam popolnoma nič od tega :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Zdaj pa še podvprašanje ker mi ni najbolj jasno kje je fora v teh Nemcih. Pa kaj če Nemci hodijo ali ne hodijo dol? Kaj pa Belgijci? Nizozemci? Gruzijci in Arabci? Ne razumem kje je fora v oz. pri Nemcih? A Nemci so kakšva svetovna elitna referenca za turizem ali zakaj si ravno Nemce izpostavil oz. kaj hočeš reči s temi Nemci?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.979
113
Podzavest... ko je v jugi dol pritaval švabo, se mu je klanjalo, ker je veljalo, da ima samo in edini on denar. Zdaj se pač na švabote ozirajo, čeprav niso nič več oziroma kvečjemu večji stiskači kot ostali turisti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Steve

Guru
13. avg 2007
9.656
1.580
113
Jaz sem bil v Istri v drugi polovici junija in je bilo vreme fantastično. Sedaj imajo pa že kak teden neurja, viharje in točo in to gotovo vpliva na turiste v kampih.

Sem v istri že skoraj 2 tedna. Dežja je bilo malo v nedeljo in malo včeraj. Drugače je vreme odlično. Gostov pa občutno manj, vsaj na moji lokaciji. Moram rečt da je prav prijetno.
Kar se švabov tiče na hrvatiji: vsaj polovica so to jugo švabi, ostala polovica mehaniki in frizerke klasa.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.736
2.097
113
Jaz sem bil v Istri v drugi polovici junija in je bilo vreme fantastično. Sedaj imajo pa že kak teden neurja, viharje in točo in to gotovo vpliva na turiste v kampih.
Piz.da tut ko govoris o vremenu ti clovek ne more verjet kaj sele o politiki. Slabo vreme je tocno in samo od ponedeljka zvecer in mimogrede je danes ze spet dobro
 
  • Všeč mi je
Reactions: tofsy in Pbutec

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.268
1.940
113
Nemški turisti res niso neki merodajni faktor. Tisto kar hodi iz Nemčije na Hrvaško so bolj reveži. Liter Radenske pa eni kalamari za celo familijo
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
no, jest pa mislim, da pac je bil sedaj prvi val turistov. to so tisti druzinski, ki se lovijo predsezonske cene, predsolski otroci itn... zdej so se oni spokal in pomoje prihaja drug val... to bo od 15.7 do 15.8....

ne vem zakaj delajo zakljucke ko je sezona komaj na polovici...