50' TV

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
828b se da dobiti v sloveniji preko uradnega dobavitelja.
grin1.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Acs ga uradno ne dobavlja, sem včeraj klical. Imajo nekak 55" w828b televizij, ki so jih dobili v sames štartu, drugače je pa to to. Ostalih dimenzij uradno pravijo da ni možno dobiti.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Kot sem jaz razumel tovarniških 24 mesecev velja na uradnem SLO servisu, dodatna leta garancije, ki jih doplačaš pa trgovina poskrbi za popravilo na svoje stroške (govorim za Moj-Tv).
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.440
5.924
113
pri taščici
Potem je ok.
Saj poznamo garancije iz drugih segmentov, kjer garancije ne priznajo niti za modele ki so se pri nas prodajali (pa je bil kupljen v tujini zaradi cene), kaj šele za modele ki se niso prodajali (ni rezervnih delov, znanja....).
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.998
5.106
113
Imamo kakšno informacijo, ali današnji TVji kaj crkujejo? Jaz imam doma še vedno 37" Philipsa, katerega proizvodnja sega v prejšnje desetletje, ko si še zraven njega na polici lahko najdel kakšno TV z katodno cevjo. In ne crkne pa da je ne vem kaj. Če nebi bil tanek, bi na njega postavil lonček z rožo, pa naj žena zaliva
smile-1.gif
 

hodor

Zelenc'
26. avg 2014
22
0
1
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Citat:
Uporabnik hodor pravi:
W828b naročen, dobim ga jutri oz. najkasneje v petek
smile-1.gif

Kje si ga naročil?

najprej naročil na Moj-tv. Ker je tam dobava daljša, so mi dali kontakt direktno od njihovega dobavitelja s katerim se je dalo dogovoriti tudi za plačilo po povzetju brez dodatnih stroškov. Na moj-tv je bila cena v tem primeru za 41 EUR višja.

Lp
 

hodor

Zelenc'
26. avg 2014
22
0
1
Citat:
V kolikor bi želeli televizor Sony KDL-50W828B v dostavi še ta teden Vas prosimo, da se za nakup želenega modela obrnete kar na našega dobavitelja.

Sony KDL-50W828B Vam lahko po enaki akcijski ceni 780,00 Eur ponudi podjetje s katerim sodelujemo in je uvoznik za ta model. Gre za podjetje Topcena.
Pri njih lahko televizor po enaki ceni plačate tudi v celoti z gotovino ob dostavi. Dostava je brezplačna.

Cena za velja za izbiro plačila po predračunu, osebnem prevzemu ali gotovinskem plačilu ob dostavi pri podjetju:
Topcena, Jure Bitenc s.p.
Zgornje Bitnje 101b
4209 Žabnica
Slovenia
KONTAKT:
Mobitel: 051 634 658
Prodajni referent: Jure Bitenc
e-mail: info.topcena@gmail.com

Prosimo, da jih čim prej kontaktirate in sporočite, da smo Vas mi obrnili na njih, v tem primeru Vam pripada dogovorjena cena za gotovinsko plačilo.

Prosimo Vas tudi, da nas obvestite kako se boste dogovorili s podjetjem Topcena glede nakupa oziroma ko bo naročeni artikel pri Vas.

V kolikor imate kakšno vprašanje, oziroma potrebujete pomoč, Vam z veseljem pomagamo.

Aventis, tehnološke rešitve d.o.o.
Gorišnica 152a
2272 Gorišnica
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Hvala!

Edit: Evo TV naročen direktno pri dobavitelju in naj bi bil v naslednjem tednu pri meni
smile-1.gif
Pa da vidimo kako bo šlo.
 
Nazadnje urejeno:

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.866
59
63
Nikdar nebi kupoval TVeja na tak način, sploh pa ne od "firm", ki prodajo mogoče 10 ali 20 televizorjev na leto, pa tudi če bi šlo za nek višek tehnike, ne pa za nek povprečen TV.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik bpfc pravi:
Nikdar nebi kupoval TVeja na tak način, sploh pa ne od "firm", ki prodajo mogoče 10 ali 20 televizorjev na leto, pa tudi če bi šlo za nek višek tehnike, ne pa za nek povprečen TV.

Glede na to, da ta model pri nas ni uradno dobavljiv in ti povsod v zameno ponujajo slabši w815 model za ceno 999€) 50" potem lahko rečem samo hvala lepa. Tvji so iz Nemčije, novi, 2 leti eu garancije, ki velja tudi pri nas kar pomeni da je praktično vseeno kje ga kupiš. Če pa za manj denarja dobim več pa odločitev sploh ni težka.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Ker smo v EU in ker evropska garancija pomeni veljavnost po celi evropi? Ker so mi fotoaparat kupljen v tujini servisirali pri nas, ker je bila za prenosnik, kupljen v tujini, garancija veljavna pri nas,....

Imam izkušnje z napravami kupljenimi v tujini in z uveljavljanjem garancije za te naprave pri nas in se je še vedno dalo dogovoriti za servis. Sem tudi prodajalca vprašal če imajo izkušnje s takšno garancijo z našimi serviserji in je rekel da ni nikoli bilo težav. Lahko bi se zlagal ampak dvomim da mu je interes prodati en TV na podlagi laži. Bom pa še poklical v ponedeljek serviserje v Sloveniji in povprašal kdo popravlja eu naprave. V skrajni sili lahko tv vrnem prodajalcu in ga on odpelje v Nemčijo na popravilo, glede na to da se tedensko roba vozi iz Nemčije. Nismo več v časih ko za izdelke kupljene v tujini pri nas garancije ni bilo.

ACS Sony recimo prodaja W828 model v velikosti 55", kar je bilo zame osebno predrago ampak ga imajo uradno ampak samo omejeno zalogo. Gospod iz ACS-a je povedal da so dobili nekaj kosov, da lahko konkurirajo "švercerjem" tudi na našem trgu. Če ga lahko uradni uvoznik pri nas prodaja, z veljavno garancijo pri nas to pomeni da so deli za te modele tudi dobavljivi.

Bom javil kaj sem ugotovil glede servisov naslednji teden, ko bom imel čas in malo preklical naokoli.
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno: