1. SNL 2017/2018

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
V zmagi al porazu.....
14 tekem od tega dva derbija in tekma manj......
NI PREDAJE!!!!!!
MI SMO MARIBOR
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Cenim!
Ampak dokler ne boste zamenjatli nadutega Milaniča in preživetega Zahoviča, ki ne premoreta toliko spoštovanja do nasprotnika, da bi mu čestitala za pošteno zmago in v vsem ne bosta videla zarote NZS, ne bo nič.
S tem svojim obnašanjem in izjavami samo povečujeta sovraštvo med Oli in Mar. Verjamem pa, da tudi marskateremu navijaču Mb ni všeč obnašanje omenjenih dveh oslov(se opravičujem oslom)!!!
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
ZZ je v MB alfa in omega in naj bo tako še naprej.....
Darko pa.....
Všeč mi je Biščan priznam!
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Še vedno sem mnenja, da so trenerji v Mb lutka v rokah Zahota. Če se to ne bo spremenilo in kolikor poznam Zahota se ne bo, potem bo težka, dokler ne bo tudi on preteklost. Preteklost pa lahko postane samo če se proti njemu obrnejo Viole, kar pa se zaenkrat še ne bo zgodilo, je preveč pameten in dobro ve, na katero struno mora zaigrati. Spomni se samo trenerja, ki je hotel delati po svoje, koliko časa je bil na klopi,...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Car, kar dela zahovič je le folklora za ljudstvo. Preberi kakšne njegove intervjuje, ki po možnosti niso na Nogomaiji ali kakšnem drugem pristranskem časniku, boš videl kakšen pogled ima na Olimpijo in koliko jo spoštuje. Ni pa Zahovič kot Katanec, ki je slekel hlače pred nadmočno Malto in maha z belo zastavo.
Včasih se ne strinjam z vsem, kar pove in včasih bi res lahko bil nekoliko bolj takten, ampak trenutno imamo 4 velika imena v sklopu slovenskega nogometa - Čeferin, Skomina, Zahovič in Kek.
Milanič pa verjetno res ni nek velik strokovnjak, vendar odlično paše v mariborsko sestavljanko. takšen je bil tudi Šimundža. Da vseh niti v NK Maribor ne vleče samo trener, je jasno vsem. In potrebuješ trenerja, ki zna v takem delat. In tukaj se Zahovič in Milanič odlično ujameta. Ni pa Milanič le lutka na vrvicah Zahoviča - kdor tako misli, ta ne pozna delovanja NK Maribor.

Na drugi strani pa imaš Mandarinkota, ki zmerja vse povprek in ponižuje tekmece. Kar preberi si kakšen njegov intervju. Nazadnje je svojega (nekdanjega) sodelavca imenoval kar "uličar..." Pa podpovprečno inteligentnega Ilića, za katerega bi bilo bolje, da bi bil cel čas tiho, ker kak odpre lape, priletijo ven same oslarije. Pa Rudonjo, ki je... Pač je, ne vem, zakaj točno je tam. Stojić je bil tam zato, da je malo denar obračal, kaj koristnega od njega ni bilo...

Dobro je včasih si postavit ogledalo.

Glede igra pa - pohvala Olimpiji, da se je sestavila in nanizala toliko zmag. In maribor me je malo razočaral. Če sem mislil, da je bila prva kiks zaradi uvedbe novega igralnega sistema (zaradi Cretuja so preklopili iz 4-3-1-2 na 4-3-3) in posledično neuigranosti, ter da je proti Rudarju bil pač nesrečen dan, me je včerajšnja tekma razočarala. Morajo premagat ta strelski krč, potem bo spet vse steklo. Pa obramba nam šepa, preveč golov dobimo.

Ne dvomim pa, da bo tudi letos naslov prvaka ostal v Mariboru ;)
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.901
113
Car, kar dela zahovič je le folklora za ljudstvo. Preberi kakšne njegove intervjuje, ki po možnosti niso na Nogomaiji ali kakšnem drugem pristranskem časniku, boš videl kakšen pogled ima na Olimpijo in koliko jo spoštuje. Ni pa Zahovič kot Katanec, ki je slekel hlače pred nadmočno Malto in maha z belo zastavo.
Včasih se ne strinjam z vsem, kar pove in včasih bi res lahko bil nekoliko bolj takten, ampak trenutno imamo 4 velika imena v sklopu slovenskega nogometa - Čeferin, Skomina, Zahovič in Kek.
Milanič pa verjetno res ni nek velik strokovnjak, vendar odlično paše v mariborsko sestavljanko. takšen je bil tudi Šimundža. Da vseh niti v NK Maribor ne vleče samo trener, je jasno vsem. In potrebuješ trenerja, ki zna v takem delat. In tukaj se Zahovič in Milanič odlično ujameta. Ni pa Milanič le lutka na vrvicah Zahoviča - kdor tako misli, ta ne pozna delovanja NK Maribor.

Na drugi strani pa imaš Mandarinkota, ki zmerja vse povprek in ponižuje tekmece. Kar preberi si kakšen njegov intervju. Nazadnje je svojega (nekdanjega) sodelavca imenoval kar "uličar..." Pa podpovprečno inteligentnega Ilića, za katerega bi bilo bolje, da bi bil cel čas tiho, ker kak odpre lape, priletijo ven same oslarije. Pa Rudonjo, ki je... Pač je, ne vem, zakaj točno je tam. Stojić je bil tam zato, da je malo denar obračal, kaj koristnega od njega ni bilo...

Dobro je včasih si postavit ogledalo.

Glede igra pa - pohvala Olimpiji, da se je sestavila in nanizala toliko zmag. In maribor me je malo razočaral. Če sem mislil, da je bila prva kiks zaradi uvedbe novega igralnega sistema (zaradi Cretuja so preklopili iz 4-3-1-2 na 4-3-3) in posledično neuigranosti, ter da je proti Rudarju bil pač nesrečen dan, me je včerajšnja tekma razočarala. Morajo premagat ta strelski krč, potem bo spet vse steklo. Pa obramba nam šepa, preveč golov dobimo.

Ne dvomim pa, da bo tudi letos naslov prvaka ostal v Mariboru ;)
zaho.jpg
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
In kot vedno ko štajerci izgubijo so krivi sodniki!!! Evo, zato jih ne maram!!!
Da bi enkrat športno priznali poraz,ne, to pa ne!!!
Drugač pa ravno iz Stožic, Olimpija ima res kvaliteto, igra dobiva pravo podobo. Do derbija bomo že čisto pravi!
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.017
5.726
113
blizu močvirne prestolnice
Če jim slučajno uspe zmagati prvenstvo, se bo takoj v kvalifikacijah videlo če ima res odlično ekipo. Tako si zaslepljen, da ti je itak nič vredno domače prvenstvo oh in sploh, zanič rezultati Olimpije v EU tekmovanjih pa porineš nekam stran. Ko bo Olimpija v EU tekmovanjih dosegla pol toliko kot Maribor, boš šele takrat lahko kokodajsal.
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
.....this time....next year....
Car trenutno ste v formi in mi ne....o kvaliteti posameznikov pa nima smisla razpravljat....mi smo dalec pred vami...nenazadnje na vsaki medsebojni pomembni tekmi,vam to,tudi dokazemo.
Pred naso formo so klonile ze dosti mocnejse ekipe kot olimpija....nenazadnje je naso top formo okusila tudi Sevilla,ki je v osmini finala LP....ne si delat iluzij...vasi rezultati so plod vase trenutno zadovoljive igre.....in našega razpada sistema....verjami pa da bo Zaho vedu motivirat pred derbijem...mi v Lj nikoli ne pridemo brez naboja ko gre zares...KONEC BO KO BOMO MI TAK REKLI.....
Mi smo MARiBOR
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Če dobro prebereš pravim, da se naša forma dviguje. In da bomo na derbiju pravi. Drugače itak ne morem reči kot navijač.
Prideš v Lj? Bi te povabil na pir, pa najrž ne bo šlo, ker vas dajo v kletko, razen če boš na C tribuni.
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Car moja najvecja zelja je ta,MOČNA in konkurenčna Olimpija vedno,vsako leto,ker samo tako liga je zanimiva.
Tokrat me ne bo,zal je termin praznikov in grem tradicionalno na obisk familiji od zene v ZG.
Drugace jaz ne zivim v MB.
Nikoli ne ves....mogoce pa ko oni grejo k maši jaz spizdim v mojo cerkvo in bim veren svoji veri
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Jeba je, da če se hočemo rešit Milaniča, se je treba rešit tudi Zahoviča. Žal tako je...
Je Jurčič začel delat po svoje, to ZZ-ju ni pasalo, pa je posledično odletel.

V vsaki normalni ekipi mali Zaho ne bi imel kaj za iskat. S takimi igrami je dober le za autmigeca.
Prav tako ne vem, kaj dela Šuler v 1. postavi, pa Pihler, Hotič je tudi večino časa zgubljen na igrišču, pa Pihler...

Nisem zagrizen navijač, me pa razkuri, ko se tak klub s takimi, za naše razmere, vrhunskimi možnostmi matra z Ankaranom, komaj remizira z Aluminijem, doma izgubi proti Domžalam... In to lani in letos.

Potem pa se še ZZ čudi, da je tak slab obisk tekem... Mislim, ej...