1. SNL 2017/2018

I

Izbrisan uporabnik 474

Car, kaj se pa to greste - da za drobiž izpustite Cretuja, ki je bil po mnenju mnogih eden najboljših vezistov v ekipi???? Ni mi bilo nikoli jasno, zakaj ni dobival minutaže... Normalno, da smo ga sprejeli z odprtimi rokami. Če še pride Vodišek kot zamenjava za Hando... Ne vem no... Skušam vas razumet, pa ne gre...
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Cretu je dobil priložnost na pripravljalnih tekmah vendar se ni izkazal, zato je odhod razumljiv, sploh če se vzame v obzir, da je na plačilni listi 48 nogometašev. Šel je za toliko, za kolikor je prišel, tako da kar se tega tiče je ok. Maribor? Ni prvi in ne zadnji, ki je šel v tej smeri ali obratno. Če bo igral v taki formi v Mariboru, kot je za Olimpijo, bo to dobra okrepitev za ljubljančane... Meni osebno je bil sicer ok, ampak trener že ve!
Za Vodiška bi bilo pa res škoda, da bi naredil korak nazaj v svoji karieri.... ;-)
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Saj to je to - Cretu je igral odlično, nato pa naenkrat obsedel, ko so prišli neki kvazi novi srbski vezisti. Ob prestopnem roku sem njega smatral kot najboljšo okrepitev, kar je tudi dokazal s kasnejšimi tekmami... Nato pa tema.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Srbski okrepitvi Tomič in Brkič sta odlični, vsaj zame! Izgleda, da zaradi tega ni prostora v moštvu Olimpija. Je pa Olimpija pravkar podala izjavo za javnost glede Cretuja, spet bo pi......ija!
grin1.gif

NK Olimpija
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Srbski okrepitvi Tomič in Brkič sta odlični, vsaj zame! Izgleda, da zaradi tega ni prostora v moštvu Olimpija. Je pa Olimpija pravkar podala izjavo za javnost glede Cretuja, spet bo pi......ija!
grin1.gif

NK Olimpija

od kdaj pa je Tomic srb?
sprasujem se.gif
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Pa dober, Gargy je začel s srbskimi vezisti, jaz sem pač nadaljeval. Nima veze, od dole so zame vsi isti...

dobro poznas vase igralce
priden.gif


tisto kaj pa je Olimpija dala sporocilo za javnost pa se samo dodatno sramotijo.
Ne verjames? Poglej: Pogodba + pogoji
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik tratnjak pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Pa dober, Gargy je začel s srbskimi vezisti, jaz sem pač nadaljeval. Nima veze, od dole so zame vsi isti...

dobro poznas vase igralce
priden.gif


tisto kaj pa je Olimpija dala sporocilo za javnost pa se samo dodatno sramotijo.
Ne verjames? Poglej: Pogodba + pogoji
Si se pa zapičil v to nacionalnost!!!
rolleyes-1.gif


Kar se pa tiče prestopa mi je za Cretuja vseeno, če gre, res pa ta dokument meče čudno luč na izjavo za javnost Olimpije. Čakam pojasnila...
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
te še ni poklical gandalf ?
Ja, me je.
Pravi, da je v dokumentu izrecno navedeno, kar se strinjam, da bodo v roku izdali ITC, kar pomeni, da je dokument namenjen za prestop nogometaša v tujino, saj za domače tekmovanje ITC-ja ne potrebuje.
Edino, če misliš, da je preko Trojan že tujina...
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Ja, me je.
Pravi, da je v dokumentu izrecno navedeno, kar se strinjam, da bodo v roku izdali ITC, kar pomeni, da je dokument namenjen za prestop nogometaša v tujino, saj za domače tekmovanje ITC-ja ne potrebuje.
Edino, če misliš, da je preko Trojan že tujina...

to samo pomeni, da se lahko nogometas registrira tako doma kot pri kateri drugi nogometni zvezi. Ali pa slucajno vidis kje pogoj, da je dokument veljaven samo v primeru, ce gre nogometas v tujino in ne sme xy let nazaj v SLO?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ne bom komentiral, ker ne vem kakšen je pogoj, da nogometaš igra v Sloveniji oz. kakšen papir potrebuje. Če potrebuje tudi ITC je potem jasno, da ni omejitev glede izbire kluba, če pa je ITC namenjen samo nogometašem, ki grejo v tujino, je pa druga stvar.
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Ne bom komentiral, ker ne vem kakšen je pogoj, da nogometaš igra v Sloveniji oz. kakšen papir potrebuje. Če potrebuje tudi ITC je potem jasno, da ni omejitev glede izbire kluba, če pa je ITC namenjen samo nogometašem, ki grejo v tujino, je pa druga stvar.

cisto lepo ti pise: following conditions
pa: another club

se pravi ni nikjer omenjeno, da more bit klub iz tujine.
Kar se pa ITC tice - le ta mora biti izdan, za SLO NZS pa sploh ni potreben, ker je to certifikat za registracijo pri drugi nogometni zvezi
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Fant se bo moral konkretno potrudit,da bo JUG pozabil njegovo veselje in provociranje po lanskem golu na pokalni v MB....res,da po tekmi se je takoj poskušal opravičit...ampak.....
Dobre igre in puščanje krvi na terenu so edini način,da postane ljubljenec publike.....
Cretu dobrodošel v DOM PRVAKOV
#enkratviolavednoviola
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Handanoviæ
Viler-Rajčeviæ-Šuler-Milec
Cretu-Pihler-Bohar
Vrsič
Zahovič-Mešanoviæ

To je to
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

PO moje Tavares - Mešanoviæ, menjava dvojček Zahovič - Mlakar
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Vsekakor Tavares.....ampak gre pol za igro z enim napadalcem......iskreno zdrži na top nivoju samo en polčas....tako da ga vidim bolj kot v vlogi jokerja v trenutni ekipi....pa seveda za tekme večjega pomena v prvi