Slike iz drag-race-ov iz Brnčičeve

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Hehe.
S tole Alfo sem se tudi jaz enkrat peljal kot sovoznik, če se ne motim. Ne spomnim se, kateri avto je bil drugi, vem pa da je bil pred dragom voznik zelo ''suveren'', po dragu mu pa ni bilo prav nič jasno, ker je ostal nekje na pol proge zadaj
smile-1.gif
.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Alfa od Zorana ne? Ker za Štibrovo se ne spomnim da bi kaj posebno hudo letela
smile-1.gif
 

Jason

Fizikalc
20. avg 2009
671
50
28
ksz...
Se je kdo udelezeval kranjskih dragov na savskem otoku? vrhunec, se mi zdi, je bil, ko so prisli oplovci iz MS - med drugim demonstrirali kaj se da z blokado delat. tisti vecer so koncali policaji.
 

B81

22. jul 2007
34.479
8.955
113
Citat:
Uporabnik naliM pravi:
MB Sprint na 1/8milje na letališču je bil 2002. Imam še datoteke z rezultati, tole je bilo superfinale:
smile-1.gif


Super Finale
1. Vožnja 2. Vožnja
Priimek in ime Avto Razred čas čas Seštevek
Škrilec Dušan Opel Calibra 6 8,78 8,88 17,66 (Zmagovalec)
Meznarič Aleksander Venturi 300 Atlantiqe 8 9,08 9,03 18,11

Ta zadnji ima AH v Melju, ne?
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Alfa od Zorana ne? Ker za Štibrovo se ne spomnim da bi kaj posebno hudo letela
smile-1.gif

Tisto tudi če bi letelo je brezveze. Smo šli z Swiftheadom, jaz sem sedel v alfi kot sovoznik. Še dva zadaj. Mejduš, to moreš doživet kolk je bil tale štibr štorats. Še dobro, da takrat ni blo pametnih telefonov s super kamercami, da je vse le en lep spomin. Nikoli ni bilo nič narobe (če že, se ni nobenega poškodovalo, je trpel le pleh lastnikov in ušesa ljudi v bližnjih hišah), smeha in zajebancija pa ogromno. In to šteje. Sploh od začetka, ko ni bilo še pol ljubljane na Brničičevi. Tisto je bil čisti polom, potem TV in konec. In nobenemu ni bilo jasno kako lahko ena mona vozi 1h v LJ, da je bil žur. Ne, tale mona je kdaj prišla 2x. V petek in soboto. Ma TOP čas. Mi ni žal tudi kapljice bencina ne. Pa vsi dragrace-i. V MS sem prišel notri še kot VIP. Hvala, že ve kdo. Ne upam pisat javno. Kaj naj rečem. Kdaj se dobimo in obujamo spomine? Kaj več ni več možno, ker sedaj še kihnit ne smeš več, pa je že vse narobe.
grin1.gif


Zoranwagen je bil tut faca. Tista vožnja z alfo. Do 4.obratov ama popolnoma nič. Pol pa, da fak kaj je bilo sedaj tole.
cool-1.gif


Dejmo zavrtet cajt nazaj jebela.
cheer.gif


OPOZORILO: Da noben več ne odpre topica na to temo. Vedno se spomnim tega žura in potočim solzico.
srce-1.gif
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Jason pravi:
ksz...
Se je kdo udelezeval kranjskih dragov na savskem otoku? vrhunec, se mi zdi, je bil, ko so prisli oplovci iz MS - med drugim demonstrirali kaj se da z blokado delat. tisti vecer so koncali policaji.

Seveda smo
smile-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Alfa od Zorana ne? Ker za Štibrovo se ne spomnim da bi kaj posebno hudo letela
smile-1.gif

Tisto tudi če bi letelo je brezveze. Smo šli z Swiftheadom, jaz sem sedel v alfi kot sovoznik. Še dva zadaj. Mejduš, to moreš doživet kolk je bil tale štibr štorats. Še dobro, da takrat ni blo pametnih telefonov s super kamercami, da je vse le en lep spomin. Nikoli ni bilo nič narobe (če že, se ni nobenega poškodovalo, je trpel le pleh lastnikov in ušesa ljudi v bližnjih hišah), smeha in zajebancija pa ogromno. In to šteje. Sploh od začetka, ko ni bilo še pol ljubljane na Brničičevi. Tisto je bil čisti polom, potem TV in konec. In nobenemu ni bilo jasno kako lahko ena mona vozi 1h v LJ, da je bil žur. Ne, tale mona je kdaj prišla 2x. V petek in soboto. Ma TOP čas. Mi ni žal tudi kapljice bencina ne. Pa vsi dragrace-i. V MS sem prišel notri še kot VIP. Hvala, že ve kdo. Ne upam pisat javno. Kaj naj rečem. Kdaj se dobimo in obujamo spomine? Kaj več ni več možno, ker sedaj še kihnit ne smeš več, pa je že vse narobe.
grin1.gif


Zoranwagen je bil tut faca. Tista vožnja z alfo. Do 4.obratov ama popolnoma nič. Pol pa, da fak kaj je bilo sedaj tole.
cool-1.gif


Dejmo zavrtet cajt nazaj jebela.
cheer.gif


OPOZORILO: Da noben več ne odpre topica na to temo. Vedno se spomnim tega žura in potočim solzico.
srce-1.gif

Škoda ka is mel dizla pa nikamor ni šlo
evil.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Other side :D , obrazi zamegljeni v izogib ločitvenim postopkom
grin1.gif

2568849-IMG_2666-1.jpg
 

Priponke

  • 2568849-IMG_2666-1.jpg
    2568849-IMG_2666-1.jpg
    56,4 KB · Ogledi: 158

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Najbolj da Alter piknik naredimo kr na Brnčičevi :D

Ampak če oz. ko se dobimo, bo treba tud kak soliden drag odpeljat in ne da se bo samo črno dimilo kot v zadnje, ko sva šla na črto samo jaz in Domžalčan
tongue-1.gif