Vpis za status?

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Svašta! Lani se je kolega sredi leta vpisal.

V Slovenj Gradec si kaj vprašal. Mislim, da je tud tam neka podobna šola.
 

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
Zdravo!
nujno bi se moral nekam vpisati zaradi statusa, mi lahko kdo pomaga kam se da še prit?
hvala vsem za hitre odgovore.
 

FoxyLady

Pripravnik
7. jun 2008
436
0
16
Maribor/Ljubljana
Meni so rekli da je v Koper možnost vpisa celo leto. Vse zadeve urejaš preko pošte, ko pošlješ njim položnico in kopijo spričevala imaš potrdila o vpisu doma čez maksimalno dva dni.
 

jure1985

Pripravnik
27. jul 2008
108
0
16
upam, da res, bom jutri poklical. Kaj moram povedat kaj posebnega al samo to, da se bi vpisal zaradi statusa?
 

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
Citat:
Uporabnik jure1985 pravi:
upam, da res, bom jutri poklical. Kaj moram povedat kaj posebnega al samo to, da se bi vpisal zaradi statusa?

Ne kliči?

Pošlji ji e-mail, da rabiš status za delo preko servisa in zavarovanje preko staršev in, če ti lahko pošljejo navodila, ne pozabi na naslov, ko dobiš, plačaš položnico, izploniš vpisnico, overiš fotokopijo spričevala od 8 razreda, če se ne motim in pošlješ nazaj, že čez par dni dobiš potrdila in hitro nesi na ŠS, ZZZS...
 

FoxyLady

Pripravnik
7. jun 2008
436
0
16
Maribor/Ljubljana
Ja jaz sem poklicala, pa sem rekla da bi se vpisala. Itak jim je jasno zakaj se gre. Sem ji povedala vse podatke, čez dva dni sem imela položnico in tiste obrazce že doma, plačala in izopolnila vse, pa jim poslala nazaj. 4 dni pa je blo vse urejeno. Cena je 83,46€.
 

njokic

Zelenc'
1. okt 2010
2
0
1
Živjo. danes sem izgubil status, novembra pa bom popolnil 26 let. Ali je to 100% res, da po 26. letu ne moreš več delati preko študentske /dijaške napotnice?
Hvala za pomoč!
 

masterr

Fizikalc
14. apr 2010
1.502
0
36
ok. Cerkno
Citat:
Uporabnik njokic pravi:
Živjo. danes sem izgubil status, novembra pa bom popolnil 26 let. Ali je to 100% res, da po 26. letu ne moreš več delati preko študentske /dijaške napotnice?
Hvala za pomoč!

Status izrednega dijaka in starost 26 let, ne boš mogu več delat preko servisa.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Ali je to pametno takole javno objavljat, a je to legalno vse
confused-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Problem je v tem, da bodo vsi ti zgoraj najbolj glasni, ko bo spet debata o malem delu. Ravno takšni so najbolj glasni, študentje, ki resno študirajo, nimajo nič proti...

LP
Gargy
 

FoxyLady

Pripravnik
7. jun 2008
436
0
16
Maribor/Ljubljana
Je legalno. Luknja v zakonu ... Drugače pa bomo ravno taki najbolj veseli malega dela, ker to pomeni da se ne bomo rabli več kar nekam vpisovat da bomo lahko delali preko študenta, ampak nas bodo lepo redno zaposlili
smile-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.320
943
113
Titograd
Citat:
Uporabnik masterr pravi:
Citat:
Uporabnik njokic pravi:
Živjo. danes sem izgubil status, novembra pa bom popolnil 26 let. Ali je to 100% res, da po 26. letu ne moreš več delati preko študentske /dijaške napotnice?
Hvala za pomoč!

Lahko delaš, mislim pa da ti odbijejo 25% od zaslužka pri dohodnini.
Status izrednega dijaka in starost 26 let, ne boš mogu več delat preko servisa.