Hamburger ?

Crna_Ninja

Fizikalc
25. dec 2007
509
79
28
Haha ta je dobra ja z razbijanjem steklovine v Stari fabrki. Dvakrat sem bil tam in obakrat so razbili nevem koliko kozarcev, je tudi meni to padlo v oči. Enkrat je enega gosta polila po hrbtu s pivom haha, to je kot da bi kelnerce delale sabotažo...
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Citat:
Uporabnik krava pravi:

Aja, enkrat sem dobil tako zmečkan račun, kot bi ga kravi iz riti potegnil.

Precej zanesljiv znak za goljufanje z računi.
wink-1.gif



Kaj pa Q/Teta Frida v MB? je kdo "stalen" gost?
https://www.facebook.com/kavar...e=3&theater

Smo bili v začetku ogromno v prvem Q-ju na Taboru, potem pa so nam počasi prišli proti z odnosom in postrežbo. Saj že to, da so izklopili možnost ocen na FB-ju dosti pove...
smile-1.gif


Hrana načeloma ok, ampak noben presežek, sploh pa burgerji.

Na uho mi je še prišlo, da je menda tudi v Isabelli na Poštni vrhunski burger.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Nisem, kolega pravi da je burger boljši kot v J&J, z izjemo krompirčka. Sej skupnega s h2o je kolikor vem samo lokacija, lastnik in vse ostalo je drugo.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Hood burgerju gre izgleda kar dobro, ker je eden od lastnikov na psihiatriji na zdravljenju od belega.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik VanZ pravi:
Hood burgerju gre izgleda kar dobro, ker je eden od lastnikov na psihiatriji na zdravljenju od belega.

Eni vsaj gredo na zdravljenje.

Sedaj pa nazaj na topic...
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Citat:
Uporabnik Crna_Ninja pravi:
Haha ta je dobra ja z razbijanjem steklovine v Stari fabrki. Dvakrat sem bil tam in obakrat so razbili nevem koliko kozarcev, je tudi meni to padlo v oči. Enkrat je enega gosta polila po hrbtu s pivom haha, to je kot da bi kelnerce delale sabotažo...

Si tudi ti to doživel?
Jaz sem bil presenečen prvič, nato pa drugič, ko je razbila kar tri. Pizdarija, tako slabe reflekse je imela, da to ni res. Potem se pa tiste črepinje razletijo in na hitro pospravljajo ... saj nisem preveč občutljiv tip, vseeno pa ni ravno prijazno, ko hočeš ugriznit, pa se moraš premikat, pa še na drugo stran ... potencial imajo, pa ga ne izkoriščajo.
 

CoreySteel

Pripravnik
18. nov 2014
52
5
8
Citat:
Uporabnik Crna_Ninja pravi:
Haha ta je dobra ja z razbijanjem steklovine v Stari fabrki. Dvakrat sem bil tam in obakrat so razbili nevem koliko kozarcev, je tudi meni to padlo v oči. Enkrat je enega gosta polila po hrbtu s pivom haha, to je kot da bi kelnerce delale sabotažo...

WTF tudi ko sem bil jaz, se je razbil kozarec.
Sem šel pogledat kdaj sem bil - 22.12.016
smile-1.gif