Hamburger ?

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
https://www.facebook.com/punktkotlje/

Ce se kdo potika po Koroski. Je pa bombeta iz krompirjevega kruha. Meni je bil drugacen, vsekakor ne slab.

Punkt moram samo pohvalit!
Tudi gužva je vedno taka, kadar smo prišli... da je očitno odličen tudi širši okolici
aplauz.gif
 

buce

Pripravnik
23. jan 2014
562
20
18
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Tole se pa bojda najde nekje v Celju
grin1.gif


aRmDoMj_700b.jpg

Bil nekaj časa nazaj v piskru, si naročil burger in bil zelo razočaran. Ne vem, mogoče je imel kuhar izjemno slab dan, ampak za tako izsušen burger se moraš že prekleto pomatrat...
frown-1.gif
Tudi moja, ki si je zaželela steak je bila pissed-off.
V glavnem, izjemno razočaran - me ne vidijo več tam.
 

Rajc

Pripravnik
22. jul 2007
571
5
18
ksz

predlog za sir v burgerju?

zmanjkal mi zaloge iz US pa sem nazadnje dal enga Chedarja iz mercatorja pa razočaran. Reclette bo preveč stopljen?
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Poskusi chedar iz Hoferja, tistega v čni embalaži...meni je super
csm_47601_Cheddar_znizano_KW24_2017_02_DPD-1_a61594ef8d.jpg
 
Nazadnje urejeno:

buce

Pripravnik
23. jan 2014
562
20
18
Citat:
Uporabnik Rajc pravi:
zmanjkal mi zaloge iz US pa sem nazadnje dal enga Chedarja iz mercatorja pa razočaran. Reclette bo preveč stopljen?


jaz ga kupujem v Leclercu. Imajo pravega, angleškega. Sicer je dražji kakor iz hofra, ampak okus pa ni primerjave.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Urban Piqniq - Koper

Super Burgerji. Sploh bombetka mi je super pa pečeno tudi po mojih željah.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.135
2.210
113
Kolikor je meni znano, so slikice tu PREPOVEDANE!
Ura je pol desetih zvečer, zraven pa sam kebab.
A še ni nobenmu kapnilo, da bi kakšno GPX datoteko za Garmina naredil.
Men se od lakote v glav vrti.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.135
2.210
113
Ja glej, zakaj. V glavi ne morem imeti vseh lokacij.
Če grem mimo, grem z Garminom. Ta mi pa reče, da je tam Hamburger.
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
Sprobali smo še burgerje v Logu pod Mangartom, restavracija "Mangrt". Na podlagi reviewev (https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g1172740-d12448324-Reviews-Mangrt_Restaurant-Log_pod_Mangartom_Slovenian_Littoral_Region.html) smo pričakovali vsaj Sv. Petra, če že ne prikazovanje Device Marije.

No, burgerji stanejo neverjetnih 13 evrov (se mi zdi, da še Pop's Place nima takih cen), manjši so kot npr. pri Larsu in Svenu, postreženi so na tistih hipster črnih kvazi kamnitih ploščah, s katerih se vse cedi dol... Sicer so okusni, ampak se mi zdi cena odločno pretirana glede na tisto kar dobiš. Pivo 0,33 je 4 evre. Za dodatek so kelnarji naduvani Ljubljančani (tudi sam sem iz LJ, in vem o čem govorim
wink-1.gif
), kar me je precej presenetilo glede na lokacijo. V začetku so bili še za silo prijazni, ampak če te ocenijo, da ne bo kaj dosti denarja za njih, je konec ljubezni in jim ni problem niti nadret gostov.

Skratka, hrana je bila okusna, ampak če bi vedeli, da so cene in pristop do gostov takšni kot so bili, ne bi šli tja.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Danes tik pred zaprtjem degustrial 7 burger v Kamniku na njihov rojstni dan (3 dl piva gratis).

Srednja žalost. Slabše od vseh ljubljanskih ponudnikov.
 

theiva

Zelenc'
4. avg 2017
12
0
1
Meni pa 7burger spet ni tako napačen, stvar okusa. So pa mogoče glavni trije ponudniki v LJ malenkost boljši.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.579
285
83
www.kacnje.eu
7burger je tudi meni precej dober. Verjetno si prišel na "rojstni dan", ko je bilo res veliko ljudi preko celega dneva, zraven pa še vročina in jim je mogoče od jajc teklo
evil.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.164
113
Sam nisem noben poznavalec hamburgerjev, ampak zadnjič sem bil za časa malice v Kamniku in sem rekel sam sebi, da poizkusim. Jedel sem 666 burger, srednje pekoč in mi je bil všeč. Pred časom sem jedel na Viču, Hood burger, pa mi je bil v Kamniku boljši in mislim da je bil tudi večji.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Sam nisem noben poznavalec hamburgerjev, ampak zadnjič sem bil za časa malice v Kamniku in sem rekel sam sebi, da poizkusim. Jedel sem 666 burger, srednje pekoč in mi je bil všeč. Pred časom sem jedel na Viču, Hood burger, pa mi je bil v Kamniku boljši in mislim da je bil tudi večji.

Nimaš ti holesterola in si začel bolj zdravo živeti? Spet si glavni pri junk foodu?
grims-1.gif