Radarji za iGO navigacije

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Sem naredil skupaj novo opozorilo za radarje.
Poslušate ga lahko TUKAJ

Preneste pa si ga lahko v MP3 ali wmv Tukaj
hysterical-1.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Pozdravljeni

Vprašal bi a so v datoteki v prvem postu tudi MB radarji?
Imam namreč Igo Primo in se datoteko prekonventiral v .spud ter jo dal v mapo content/speedcam.
Vendar ko se peljem mimo radarja mi ne javi nič.
Prosim za pomoč
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pri igo Primo ne rabiš spud ampak daš v mapo speedcam samo speedcam.txt in ti bo ob ponovnem zagonu primota samo naložilo radarje.
Naredi takole:

Na Primo v mapi speedcam izbriši vse kar imaš trenutno not

iz prvega posta si prenesi speedcam.txt in daj v mapo speedcam

zaženi primo in se ti bodo radarji naložili

p.s.
Za vsak slučaj še preveri pod zvočna opozorila,da imaš radarje vklopljene.
In v speedcam.txt so vsa opozorila kot so za Garmin
wink-1.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Hvala. Sem sedaj skopiral txt datoteko in jih na karti vidim
cheer.gif

Ker imam čisto na novo Primota, bi te prosil če mi lahko točno poveš kje se nastavit zvočno opozarjanje na radarje?
Hvala
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.155
3
38
Maribor
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Na željo Janch-a in po njegovih navodilih kako se naredi sedaj radarji izgledajo takole:



Pod nastavitvami za radarje si lahko sedaj izklapljate in vklapljate radrje po želji.
Primer:
Če želite,da vam prikazuje samo Stacionarne radarje lahko mobilne in radarje po Mariboru izklopite in vam bo na iGO prikazovalo samo stacionarne.

Hm... Ne najdem možnosti za selekcijo radarjev. Mi lahko kdo pove pod kaj morem iti? Uporabljam pa IGO na Androidu z zadnjimi radarji.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če pa imaš napisano pot v mojem prejšnjem postu.

Več/Nastavitve/Zvok in opozorila/Nastvitve alarmnih točk in tukaj na dnu boš našel Vrste alarmov.

Ko stisneš na vrste alarmov se ti ponudijo različne kategorije kot so:merilnik hitrosti,mobolni merilnik hhitrosti......

Če bi rad onemogočil Merilnik hitrosti stisneš na njega in na tej strani sedaj stisneš na Vrsta opozorila tolikokrat dokler ti ne napiše Onemogočeno in to je to.
Isto narediš za vsa ostala,ki bi jih rad izklopil.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
txt preverjeno ne dela. Sem pa hotel pretvorit zadnjo verzijo, pa dobim čudno napako.
1610903-spud.jpg
 

Priponke

  • 1610903-spud.jpg
    1610903-spud.jpg
    16,7 KB · Ogledi: 436

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Vemo za to napako
smile-1.gif

Sem že kontaktiral izdelovalca konverterja pa zaenkrat še nisem dobilo odgovora.
Določenih kategorij kot so Danger,Limit,želežniški prehodi njegov konverter ne podpira (podpira samo 5 tipov) in zato ti javi to napako.
Ti pa bo delovalo teh 5 tipov,ki jih imaš na sliki ostale ni prekonvertiralo in zato tudi napaka.
Delovali ti bodo: Stacionarni radarji,MB radarji,mobilni radarji,rdeče luči in omejitev 40 ali manj čez določena naselja.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Prosil bi tistega,ki ima še na telefonu mayway,če lahko proba tole:

Prvo izbriši vse iz mape speedcam

Prenesi priponko in razpakiraj zip datoteko direktno v mapo speedcam na telefonu in naj javi,če mu bo prikazalo radarje.
 

Priponke

  • 1610962-speedcam.zip
    14,2 KB · Ogledi: 400

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.155
3
38
Maribor
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Če pa imaš napisano pot v mojem prejšnjem postu.

Več/Nastavitve/Zvok in opozorila/Nastvitve alarmnih točk in tukaj na dnu boš našel Vrste alarmov.

Ko stisneš na vrste alarmov se ti ponudijo različne kategorije kot so:merilnik hitrosti,mobolni merilnik hhitrosti......

Če bi rad onemogočil Merilnik hitrosti stisneš na njega in na tej strani sedaj stisneš na Vrsta opozorila tolikokrat dokler ti ne napiše Onemogočeno in to je to.
Isto narediš za vsa ostala,ki bi jih rad izklopil.

Thanx
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Ne dela, ne prikaže nič.

Sem se zdaj pa še malo igral. Če naložim samo .txt iz prve teme, mi pri ogledu zemljevida radarje pokaže (samo ne vem več ali je Tiger ali Reborn skin), ni pa več pod nastavitvami tiste opcije za vklop opozoril o radarjih (v nekaterih državah bla bla je prepovedano bla bla...). hm... ?!
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Monaco, pri MyWay je tako, da rabi najprej gps signal, šele nato ti ponudi vklop/izklop opozoril! Sicer pa, " kaj ti bo torba, če maš kolo". Primo je zakon "sem pa tja, pa take fore"
smile-1.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
MyWay sem imel že naložen... pa zdi se mi, da je vseeno primernejši za podhranjene androide, bolj gladko deluje... Če so ljudje z Garminom zadovoljni, zakaj bi se komu zdel MyWay preveč oskubljen
evil.gif


No v glavnem ena korist je le bila - ugotovili smo, da v iGo MyWay (vsaj v verziji s Tiger skinom) prav tako deluje če naložiš samo speedcam.txt v content/speedcam in ni potrebno pretvarjat.