E-Thorex.com - problem z izplačili

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Nic kaj pogosto napram prejsna leta. Razn ce pridejo pes al pa parkirajo drugje a? Ker novacit se je tud nehalo. Skratka ja, tko kot ze n-krat poprej. Konec je.

Konec je pa drugje nov zacetek, tko da spot investicije doo je zdej to to
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Ja točno tako, razlaga je že zgoraj. Če malo poguglate lahko pridete do zaključka. Vendar nepotrjenga, loh si pa ustvarjate/mo svojo zgodbo
smile-1.gif
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Ja točno tako, razlaga je že zgoraj. Če malo poguglate lahko pridete do zaključka. Vendar nepotrjenga, loh si pa ustvarjate/mo svojo zgodbo
smile-1.gif
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
Citat:
skupaj ga je okoli 55mio eur, od tega namenjenega strankam 49mio eur, torej denarja je več kot dovolj za vsa izplačila,

denarja ni! Zakaj mi niso na zadnjem sestanku nekje poleti 2016 pokazali platofrmo? 2 klika, če majo pri takem denarju tačskrin je samo 1 klik.
A ni to najboljše zdravilo, da stranke pomirijo?

Leta 2011 se je govorilo o 280mio, 2013 200mio, sedaj pa samo še 49mio? :D haha
Mene so še po letu 2013 zbrisali iz mail liste, tako da dobivam samo še "urgentne" maile. Očitno me preveč zanima in nimajo odgovorov?

Moja polnočna razlaga:
Luxuris je bil kao prijavljen v Dubaju ter Sloveniji, kjer so se "vidle" vse transakcije pa trgovanje. Torej imajo res izgubo pokazati za xxx denarja. Pa je šel ves denar čez 1 bančni račun? Torej so lahko že v štartu delali selekcijo, kdo je varen za "neviden" račun in kdo za "viden račun"
To je prvo porajanje. Drugo pa je, da so pri xxx vsoti lepo trgovali preko "introducing podjetja", torej so same sebi delali profit z provizijo trgovanja.
Če so vstopali z 1 lotom so dobili 10 USD - 20 USD, torej so na xxx denar vstopali z xx loti. Torej je to lahko tudi 30-50 loti (odvisno od kapitala investicije). Če so vstopali samo z 50 loti so na pozitivno/negativno zaprto pozicijo zaslužili - 750 USD na pozicijo (v predpostavki da so imeli 15 USD na lot). Pa ni važno, ali je bila zaprta v plus ali minus. Torej odvisno od startegije, so lahko odprli tudi naprimer 40 trejdov na mesec, kar pomeni ... 30.000 USD samo iz te strani.
Lahko da so v 1 sekundi odprli v 2. sekundi pa zaprli. Torej je bil minus oziroma težje plus minimalen. Odprli/zaprli pa so lahko tudi naprimer 30 pozicij dnevno.
Torej so dejansko zaslužili v svoj prid ter na izgubo stranke. In popolnoma legalno.
To je samo moja opcija razišljanja.

Pri telih thorexih pa se bančne transakcije ter transakcije trgovanja ne morejo videti, oziroma so zelo težko izsledljive ker gre za razne brokerske hiše iz malt ...
Je pa tudi zanimivo, da je leta 2012 zapustil Thorex kot "medprvimi" možmi ter ustanovitelj podjetja Valuta Plus d.o.o., ata konopljko Miha Štefe
Torej, kdo bi zapustil podjetje katero laufa, ima vizijo dela profit ter vse klapa? Od predpostavki, da Miha verjetno ni služil 2 jurja ali 9 jurjov. Tukaj so se giblale cifre tudi po 20-50k mesečno. Odvisno od funkcije ter strank.
Torej če imam podjetje, sem direktor ter dobivam lepo provizijo od strank takoj pustim mojo službo za 0.000.720 eur

Konec polnočnega kluba
 

Eric

Pripravnik
21. mar 2016
106
0
16
P.S.: Prejel klic v studijo polnočnega klica

Kdo pa trdi, da Tier1FX broker ni spet v njihovi lasti? :D Sej so mel že neko svojo platofrmo ...
Tier1 -> alf, alf1, tima, tima2 ... psihologi ter teoretiki zarot bi rekli, da je tukaj povezava, hehe

Mogoče je, mogoče ni?

Kdar peljem robo v IC naredim krog, in dejansko že slabe pol leta žalozije v enakem stanju. Torej koristijo samo notranjo svetlobo, torej elektriko. še imajo denarja da so skos zažaluzijan.
Prevod: če bi bile pisarne v obratovanju, bi žalozije odprli zaradi svetlobe. Ne pa da naključno 4-6x ko sem se mimo peljal vedno v istem položaju? Mogoče jih moti luna zvečer
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
>> Lahko da so v 1 sekundi odprli v 2. sekundi pa zaprli. Torej je bil minus oziroma težje plus minimalen. Odprli/zaprli pa so lahko tudi naprimer 30 pozicij dnevno.

Prej se sprijazniš, da niso trgovali (ali z miniaturnim deležem, da so imeli kaj pokazat naivnežem), boljše bo. Zakaj bi brokerju dajali denar, če lahko sami pobašejo vse? Katera fx piramida pa ni končala tako kot tile? Če želiš mehiške limonade jih lahko le za 5€ gledaš na poop-tv, je mnogo ceneje.
 

zxdnsx

Zelenc'
16. jan 2017
7
0
1
Verjamem, da denarja po vsej verjetnosti ne bomo videli, razen če se zgodi čudež. Ampak ne vem pa kako lahko govorite, da pisarna v Šenčurju ne obratuje, pokličeš 030 322 765 in se zmeniš za sestanek. Če ste pa za, se pa zberemo tam pred vhodom v kapucah in s kiji, in gremo gor in naredimo malo škode :DDDD
 
Nazadnje urejeno:

zxdnsx

Zelenc'
16. jan 2017
7
0
1
Sam ne upam.

PS: Koliko vas je tukaj, ki imate kaj v thorexu, lahko tudi napišete koliko.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Po pričanju enih so vrgli v jamo cel kup denarja, ampak to ni taki problem, ker imajo še miljone drugje razpršene
cool-1.gif


V resnici je nekaj komadov tukaj vrglo v nateg verjetno kakega dobrega jurja
grims-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.564
113
V Šenčurju majo rolete dol 24/7. Samo v info tistim, ki bi delali kraval 1 leto po tistem ko je Elvis left the building.
 

Sn4py

Zelenc'
2. feb 2017
1
0
1
Ce bi radi vsaj del dobili nazaj mi pisite pod zasebno sporocilo
smile-1.gif

Ne rabite nobenega dodatnega vlozka ali kaksnih ostalih nategancij ki jih pojujajo v zameno za izplacilo
smile-1.gif
)
Nebo vam zal, nisem povezan z njimi
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

zxdnsx

Zelenc'
16. jan 2017
7
0
1
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:

V resnici je nekaj komadov tukaj vrglo v nateg verjetno kakega dobrega jurja
grims-1.gif

Dobrega jurja??? Kaj k**** ma kdo za jamrat, ki je izgubil klinčevega jurja ali dva...
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Kam ti dam moj paypal, da mi pošlješ klinčevega jurja ali dva? Saj nisem nič izgubil, ampak poznam eno samohranilko, ki bi ji to precej pomenilo, tebi pa nič
smile-1.gif
 

zxdnsx

Zelenc'
16. jan 2017
7
0
1
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Kam ti dam moj paypal, da mi pošlješ klinčevega jurja ali dva? Saj nisem nič izgubil, ampak poznam eno samohranilko, ki bi ji to precej pomenilo, tebi pa nič
smile-1.gif

Samohranika, ki se težko preživlja, najbrž ni vlagala v Forex. Ne vidim potrebe, da bi komur koli pošiljal denar, ker vsako leto prispevam več kot dovolj v rdeči križ, unicef, karitas, itd...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.680
6.241
113
Saj tudi ljudje ki so s svojim delom in sposobnostjo zasluzili toliko da imajo par 10k EUR viska, niso vlagali v ponzi sheme kot je e-thorex. Ker nihce priblizno financno pismen ne nasede na obljubo o 50% donosu mesecno
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Thorex je obljubljal 1-3% na mesec, kar ni neki tezkega doseci. Edini alarm je bil, kjer bi lahko posumil, da nekaj ne ni vredu je to, da so prikazovali in promovirali, da niso imeli niti enega negativnega meseca, kar pa je zelo tezko doseci. Ni nemogoce, ampak da je nekdo 100% vsak mesec je podobno, kot ce bi neko mostvo v sportu zmagalo vsako tekmo v sezoni par let zapored...

In tisti, ki sledite temu kako je slo v Dubaju. Nekdo je napisal da je bila obravnava januarja. Sedaj je februar torej bi morali prejeti novice kaj se je dosodilo ali ne?