Nasilne smrti je umrl igralec Gašper Tič

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
No, ampak po posnetku na 24ur, ko so ga pripeljali na sodišče ni izgledal prav nič šokiran in potrt, prav naduto je hodil, kot nek puran in se mi zdi na moment kar malce zasmejal.
Bi skor prej rekel, da je bilo obratno, da se je Tič branil česa hudega, pa ga je čefurko fental.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lahko pa, da je suvereno in častno svojega firerja ubranil. Jaz bi že bil ponosen na to.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.926
4.982
113
Tudi meni tip ni zgledal kot gey niti [cenzura]čina. Bi upal reči da je siljenje v spolne odnose zgolj alibi za prikrivanje česa drugega.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

imel je firmo Tiči
smile-1.gif

obseden s tiči
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Tudi meni tip ni zgledal kot gey niti [cenzura]čina. Bi upal reči da je siljenje v spolne odnose zgolj alibi za prikrivanje česa drugega.

Kaj to pomeni meni osebno? - Siljenje v spolni odnos ni v čisto nobenem primeru nič drugega kot posiljevanje ! Če sta se pa imela za zmenit okoli kakih konkretnih delavniških zadev itd, ... si pa nikakor ne predstavljam, da bi zaradi tega prišlo do takega afekta, kot je štihanje z nožem. Celo več kot 10 krat!
shocked-1.gif


Totalni afekt! Tudi če bi bilo opravka z neko ljubico, si ne predstavljam takega afekta.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Tudi meni tip ni zgledal kot gey niti [cenzura]čina. Bi upal reči da je siljenje v spolne odnose zgolj alibi za prikrivanje česa drugega.

Kaj ni gej samo če ga fašeš. Če si na drugem koncu je čist OK oziroma normalno.
zdej se bo parim snelo LOL
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.926
4.982
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Tudi meni tip ni zgledal kot gey niti [cenzura]čina. Bi upal reči da je siljenje v spolne odnose zgolj alibi za prikrivanje česa drugega.

Kaj to pomeni meni osebno? - Siljenje v spolni odnos ni v čisto nobenem primeru nič drugega kot posiljevanje ! Če sta se pa imela za zmenit okoli kakih konkretnih delavniških zadev itd, ... si pa nikakor ne predstavljam, da bi zaradi tega prišlo do takega afekta, kot je štihanje z nožem. Celo več kot 10 krat!
shocked-1.gif


Totalni afekt! Tudi če bi bilo opravka z neko ljubico, si ne predstavljam takega afekta.

Mogoče nisem bil jasen. Mislim da siljenja v spolne odnose sploh ni bilo. To je lahko le nedolžnejša zgodbica vpletenega morilca. Za uboj je milijša kazen kot za umor. Čudno je da v silobranu nekoga 10x zabodeš, sam pa odneseš brez praske. Očividcev pa ni. Le taxist, ki je oba pripeljal do vrat.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Tudi meni tip ni zgledal kot gey niti [cenzura]čina. Bi upal reči da je siljenje v spolne odnose zgolj alibi za prikrivanje česa drugega.

Kaj to pomeni meni osebno? - Siljenje v spolni odnos ni v čisto nobenem primeru nič drugega kot posiljevanje ! Če sta se pa imela za zmenit okoli kakih konkretnih delavniških zadev itd, ... si pa nikakor ne predstavljam, da bi zaradi tega prišlo do takega afekta, kot je štihanje z nožem. Celo več kot 10 krat!
shocked-1.gif


Totalni afekt! Tudi če bi bilo opravka z neko ljubico, si ne predstavljam takega afekta.

Mogoče nisem bil jasen. Mislim da siljenja v spolne odnose sploh ni bilo. To je lahko le nedolžnejša zgodbica vpletenega morilca. Za uboj je milijša kazen kot za umor. Čudno je da v silobranu nekoga 10x zabodeš, sam pa odneseš brez praske. Očividcev pa ni. Le taxist, ki je oba pripeljal do vrat.

Ok, bom pa takole: kwa pa pol, če je šlo za spolne odnose! Kar se mene osebno sicer tiče, bi me bilo precej sram se naokoli sprehajati s posranim tičem
rolleyes-1.gif
!

Toda: lahko da mu je yebal mamico ... ali obljubil kako precej bolj čudno zadevščino. Ob taki dogodivščini se spiplje še marsikomu drugemu in ne samo povprečnemu državljančku naše svetle domovine!
rolleyes-1.gif


Če bi ga zaštihal samo 1x, morda še drugič za vsak slučaj ...
tongue-1.gif
- bi bil umor. Zelo verjetno namenski. Ker ga je 10 x, je bil afekt. Saj bodo pristojni zadevo razložili, itak.

Ampak, ker se je tale v tejle temi pisal "Tič", Gašper, je nastal cel vihar čustvovanja preko cele države. Ko sta pa zgodaj spomladi ona dva na krškem polju v živo klala in celo na FB prenašala dogajanje ... je pa že kar pozabljeno, kajne!
smile-1.gif


Toliko o človeški in še bolj slovenski licemernosti! Gabite se mi !!!
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Alko budalko, pa caplu rec kej kar mu ni vsec, pa jih vidmo.....na napacnega je naletel z dolgim jezikom. Gej gor al dol.
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Kak misliš nekaj narobe
smile-1.gif


Itak, da je blo s tipom nekaj v glavi narobe, z obema, če sta raje v ritke tipov vtikala.

Ritke zensk je ok? Oz. kaj so drugacne? 😀

Moraš kdaj tudi žensko probat - potem povej, če je razlika
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Citat:
Uporabnik Demz pravi:... Siljenje v spolni odnos ni v čisto nobenem primeru nič drugega kot posiljevanje !
Po moje NE ! Spolno nadlegovanje NI isto kot Posilstvo ! (oz. Rape vs. sexual herrasment) ...
rolleyes-1.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik RagnarZ pravi:
Slovenska estradna scena pac. Moj frend je cisto random zunaj srecal enega dost znanega igralca in sta ga skupaj pila do 6h zjutraj, nakar rece mojemu frendu ce gresta se k njemu domov naprej pit in je frend sel. Itak je vedu kaj je na stvari ampak je htel se naprej pit in je izkoristitu zastojn alkohol (frend ni gej). Pr njemu doma ga je ene 3x vprasal ce greta onegavit, mu je frend 3x reku ne, un je sel spat frend pa se par pirov spil in sel domov. Verjetno je blo tu kaj podobnega ampak z drugacnim zakljuckom
hysterical-1.gif

Jaz bi se na tvojem mestu tega frenda izogibal. Se prav on pac gre z random folkom k njim domov, ceprav ve da so geji, ampak pac izkoristi to, da bo dobil 2-3 pire zastonj
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Tudi meni tip ni zgledal kot gey niti [cenzura]čina. Bi upal reči da je siljenje v spolne odnose zgolj alibi za prikrivanje česa drugega.

Kaj ni gej samo če ga fašeš. Če si na drugem koncu je čist OK oziroma normalno.
zdej se bo parim snelo LOL

No, tole smo pa nekoč v gostilni predelali. V obravnavi smo imeli lokalnega monofaznega možakarja, ki ni sicer povedal, kaj on je, je pa razložil, da je razlika med : "feder in buzerant". (Pojasnilo: pri "fedru" moraš "f" zamenjati s "p" , sicer na Alterju pokaže "cenzura"
grin1.gif
)
Feder je menda tisti ki je "ata", buzerant je pa tisti ki se gre "mamo"
grims-1.gif


Kasneje bi nam možakar še kmalu zmrznil, ker je zemljotres prijel šele 10 metrov stran od gostilne, zunaj pa minus sto
rolleyes-1.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
ksz
V tem primeru imamo samo preko medijev preneseno "resnico" tistega, ki je preživel. Zaenkrat nisem zasledil, da bi se kje pojavil vsaj kak bivši partner, ki bi potrdil, da je umorjeni sploh bil gejevsko usmerjen. Prekrokati noč s kakim znancem še ne pomeni nujno, da je oseba istospolno usmerjena. Možno tudi, da je morilec ugotovil, da bo na tako zgodbo najboljša reakcija občinstva.
Navijanje za družinski zakonik pa je tudi nekaj, kar me ne preseneti od osebe (in mu nikakor ne zamerim), ki je zaposlena v JS in igralec. Konec koncev imamo primer drugega igralca, ki se je opredelil drugače in je izgubil svoj posel.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.926
4.982
113
Ravno to sem Demzu hotel dopovedat. On pa na koncu o licemernosti. Pa saj smo o tistih dveh na Krškem polju tudi spisali 10 strani. Teden dni se ju je vlačlo po medijih, eden je šel v pripor, sojenja pa še po mojem ni. Tako se bo tudi tega igralca pozabilo. Čez dva meseca se ga bomo spomnili le če bo ponovitev Firbcologov na RTVSLO.
Sam sem na začetku tudi nasedel geyevski zgodbici, samo ko sem pa morilca videl, sem obrnil ploščo. Hudo dvomim v zgodbo, da je morilec slučajno prijateljsko po prekrokani noči, prišel k žrtvi še na zadnji viski z kocko leda. Prej bi rekel, da mu je morilec sledil z gesto "Vrnil mi boš, pa če te do groba spremljam". Ne vem... taka zgodbica se mi plete po glavi.
 
Nazadnje urejeno: