iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

mosfet

Pripravnik
24. apr 2012
127
0
16
Meni na Waytequ 50 feb.ver. Prima po določenemu časovnemu intervalu se samodejno zaustavi, moraš je iz namizja zagnati nadaljuje navigiranje od tam ki se je zaustavila, v časi zadeva zna biti zelo nerodna, da se zaustavi takrat ko jo naj bolj potrebuješ.

tako da sem bil primoran prestavit v ''rikverc'' na lansko verzijo. Ptički nekje čvrčijo, da je odzunaj aprilska verzija Primota, nisem preverjal če je ki na pašniku.

Letošnji HERE ne najde naslov v Šmartnem ob Paki, Šmartno ob Paki 81, ne ponudi mi hišno številko 81
 

vojc1

Zelenc'
19. jun 2013
10
0
1
Mi je uspelo rešiti problem zmrzovanja. Je bilo treba datoteki DCIM spremeniti ime. Zdaj dela kot mora.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Na Androidu (CM 4.4.4) je glasnost vezana na glasnost alarma. Torej ko spremenim glasnost v navigaciji, me naslednje jutro skoraj kap, ko pozabim dat budilko na tišje. In obratno, ko vključim navigacijo najprej nič ne slišim...

Imam zadnjo oz predzadnjo Izrael verzijo, ne vem pa ali je to problem Roma ali navigacije in kako to rešit.
 

samoss

Zelenc'
28. mar 2014
22
0
1
naložil iGo na Wayteq X7
pa mi napiše :
User interfaceresilution (600x976) is not supported or campatible skin can no t be found.
HELP?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@monaco

Privzeto v sys je nastavljeno na: navigation_audio_stream=4

Tukaj pa kateri zvok pobere katera številka:

0 = Glasnost klica
1 = Glasnost sistema
2 = Glasnost zvonenja
3 = Glasnost muzike
4 = Glasnost budilke
5 = Glasnost opozoril

Torej, če bi rad za iGO vodenje uporabil glasnost zvonenja, potem spremeniš številko v sys v 2 in nato izgleda zapis takole:

navigation_audio_stream=2
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
@monaco

Privzeto v sys je nastavljeno na: navigation_audio_stream=4

Tukaj pa kateri zvok pobere katera številka:

0 = Glasnost klica
1 = Glasnost sistema
2 = Glasnost zvonenja
3 = Glasnost muzike
4 = Glasnost budilke
5 = Glasnost opozoril

Torej, če bi rad za iGO vodenje uporabil glasnost zvonenja, potem spremeniš številko v sys v 2 in nato izgleda zapis takole:

navigation_audio_stream=2
Hvala, res je. Nisem računal na tako enostavno rešitev
cheer.gif

Samo ni mi pa jasno po kakšni logiki je default 4? Včasih je bil glasnost "multimedije", torej bi bil 3. Upam, da ne bom pozabil do naslednjega updejta.
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Se opravičujem, če je že bilo napisano a ne najdem nič o težavi. Na S5 sem si instaliral Israel 9.6.29.390522 Android - 28 April 2014 z iGO_Israel_9.6.29.390522_sys_not_changed , ki sicer dela OK, vedno pa moram ob zagonu vedno nastavljat jezik in potrjevat tiste pogoje, ki se običajno pojavijo samo ob prvem zagonu. Enostavno ne shrani teh nastavitev ob izhodu.
Pobrisal sem že mapo SAVE a ni nič drugače. Kaj lahko še storim?

Hvala
smirk-1.gif
 

fatalist

Pripravnik
15. maj 2008
170
7
18
Pozdravljeni,
sestra je kupila tablico Samsung Galaxy Tab 3.Zanima me kateri IGO PRIMO paše na tole zadevo.Resolucija naj bi bila ista kot na S3 a ko zadevo preizkusim mi spodaj ostane še kak centimeter neizkoriščenega prostora.
Hvala
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tole bi moralo rešit tvojo težavo:

[android]
fullscreen=1
tablet=1

ali

[rawdisplay]
force_renderer="RENDER_MOYA"
driver=engine
screen_xy="auto"

Tab 3 ima resolucijo 800 x 1280 medtem, ko jo ima S3 720 x 1280, če si uporabil kako staro verzijo, ki ima v sys vpisano še resolucijo, potem je to krivo da ti reže.

Poglej pod nastavitve tablice, Vizitka in napiši kateri model je ta tablica.
 

Oliks

Pripravnik
8. dec 2013
66
0
6
Pozdravljeni!
Kolegu sem namestil zadnji IGO iz pašnika na S4 in pravi da mu zamuja napovednik križišč in ovinkov, šele ko zavija reče čez 10m zavijte desno/levo ipd. Je to mogoče in kaj bi bila težava?
ps: ostalo dela bp