Ena pasja tema

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.902
113
Mater stari trol, si se pa razpisal, da se ti da blesarije trolat po netu. A pol praviš, da tvoj cucek lahko nategne sosedovo psico? Sej se ne rabiš trudit. Moj glas za naj trola 2017 si bosta z lanosom razdelila.
 
Nazadnje urejeno:

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Ja kriza no, tok težkega starga deca pa že dolgo ne
shocked-1.gif

Tacajt, ko tugor nabijaš, bi lahko že trikrat oblezel svojo veleposest in pobral vse pasje kakce, pa še kaj koristnega bi s tem naredil za svoje telo, sej verjamem, da za kak drug šport nisi več....
rolleyes-1.gif

Sicer pa, čigav problem je tvoje ozemlje?
evil.gif
Moje ozemlje je moja last. Jaz sem si ga pošteno kupil, da bom imel na tem ozemlju lahko svoje žvali, svojo travo, njivo...
Jaz tega ozemlja nisem kupil mestnim pesjanarjem, da bodo gor srat hodili. Če en pesjanar ve, da to ozemlje ni njegovo, to pomeni, da je to ozemlje od nekoga drugega. NIma pesjanar vstopa gor, brez mojega dovoljenja. Razumecki?

Saj je bila ta zemlja na prodaj. Javno. Zakaj si ga niso pesjanarji kupili, če ga rabijo?
In draga Mamca, posluš ti stardeca dobro zdaj!.
Za enkrat je na stardecovi domačiji in na stardecovem posestvu tako, da je stardec tisti, ki odloča, kdo lahko po stardecovi lastnini hodi in kdo lahko po stardecovi lastnini serje in kdo ne.
Jaz sem tisti, ki srnicam, zajčkom, kobilicam, murenčkom, čebelicam mravljinčkom, pegatkam, bogomoljkam itd.....dovolim, da serjejo po moji njivi, pesjanarjem pa ne dovolim. Imam pravico zaščititi mojo lastnino. Tudi davke od tega mojega ozemlja pošteno plačujem.
Jaz sem tisti, ki je gospodar na mojem gruntu. Ne ena fuflasta zapiersana in potetovirana pesjanarca.
Jasno zdaj?
Klinc pa tak gospodar ko ima vse posrano in poscano
rolleyes-1.gif

Zakaj si si nagrebel zemlje, če jo nisi sposoben vzdrževat in čistit. Vse si požrl kar si videl, zdaj pa jokaš, ko imaš vse posrano.
Ogabno
rolleyes-1.gif
poln travnik drekov, Fuj!
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
A pol praviš, da tvoj cucek lahko nategne sosedovo psico? .
Seveda, saj sem jaz svojemu psu jajca pustil pod repom.
Ne tako kot tvoja pasja spaka brez jajc, ki ga ima na toplem samo, če si ga poserje.
Sicer pa itak pravjo; kakršen gazda takšen pes... hehe
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.902
113
Lahko bi jo, pa je ne more, ker je revše zaprto v pesjaku in jo lahko samo voha na daleč, tako kot njegov gazda, ki je tečen star osel in se ga babe na daleč ognejo.
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Lahko bi jo, pa je ne more, ker je revše zaprto v pesjaku in jo lahko samo voha na daleč, tako kot njegov gazda, ki je tečen star osel in se ga babe na daleč ognejo.
Tako jaz, kot moj pes, že imava potomce. Jaz imam otroke z mojo ženo, moj pes ima svoje otroke pa celo z večimi kuzlami.
Pri vas pa tako ti, kot tvoj pes nimata še nič otrok. Tvoj pes nima potomcev, ker nima jajc, ti pa otrok nimaš za to, ker nimaš punce. Tvoj fant pa zanosit ne more.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
o ti brihta..
hysterical-1.gif

bonk.gif

a se nima zmenla, da boš zadihal pa se mal umiril??
priden.gif
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.902
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Lahko bi jo, pa je ne more, ker je revše zaprto v pesjaku in jo lahko samo voha na daleč, tako kot njegov gazda, ki je tečen star osel in se ga babe na daleč ognejo.
Tako jaz, kot moj pes, že imava potomce. Jaz imam otroke z mojo ženo, moj pes ima svoje otroke pa celo z večimi kuzlami.
Pri vas pa tako ti, kot tvoj pes nimata še nič otrok. Tvoj pes nima potomcev, ker nima jajc, ti pa otrok nimaš za to, ker nimaš punce. Tvoj fant pa zanosit ne more.
hysterical-1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Lahko bi jo, pa je ne more, ker je revše zaprto v pesjaku in jo lahko samo voha na daleč, tako kot njegov gazda, ki je tečen star osel in se ga babe na daleč ognejo.
Tako jaz, kot moj pes, že imava potomce. Jaz imam otroke z mojo ženo, moj pes ima svoje otroke pa celo z večimi kuzlami.
.
A otroke si tudi naredil kot tvoj pes, si za pet kom. samo enkrat skočil?
hysterical-1.gif


Boš ti že vidu na stara leta, ko bo vnuk pripeljal tamlado domov, eno potetovirano ljubiteljico pesov. Pa boš cel betežen gledal pese po bajti, pa te bodo lizali po frisu, ti pa obnemogel, da jih še nagnat ne boš mogel
evil.gif

vsaka rit pride enkrat na sekret,
aplauz.gif
spomni se name kaj sem ti prerokoval
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Lahko bi jo, pa je ne more, ker je revše zaprto v pesjaku in jo lahko samo voha na daleč, tako kot njegov gazda, ki je tečen star osel in se ga babe na daleč ognejo.
Tako jaz, kot moj pes, že imava potomce. Jaz imam otroke z mojo ženo, moj pes ima svoje otroke pa celo z večimi kuzlami.
.
A otroke si tudi naredil kot tvoj pes, si za pet kom. samo enkrat skočil?
hysterical-1.gif


Boš ti že vidu na stara leta, ko bo vnuk pripeljal tamlado domov, eno potetovirano ljubiteljico pesov. Pa boš cel betežen gledal pese po bajti, pa te bodo lizali po frisu, ti pa obnemogel, da jih še nagnat ne boš mogel
evil.gif

vsaka rit pride enkrat na sekret,
aplauz.gif
spomni se name kaj sem ti prerokoval
Hja no, vse je možno, to je res...si bom zapomnil tvojo "modro" prerokbo...
Ampak, da ne boš mislil, da pri tebi ne more bit drugač kot je zdaj.
Tudi tebi se lahko zgodi, da boš nekoč, če boš imel srečo, starost dočakal in da boš na stara leta obnemogel.
Pa bo mogoče takrat tvoj vnuk domov pripeljal eno tamlado, ki bo za razliko od tebe, celo pametna, pa bo potem ta tamlada tebi, enako kot si ti svojemu psu, jajca porezala in vaju oba potem zbrcala ven iz bajte, da bosta ti in tvoj garjav pes v lastnem dreku oba skupaj brez jajc v pesjaku spala.
Nikol ne veš, kaj te čaka v življenju . Zapomni si stardecovo prerokbo!
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
starina: če že imaš psa ga pelji kdaj pa kdaj v civilizacijo izven ograde, ker to kaj delaš psu je največji kriminal sploh.
Pa tud, če imaš 1000 hektarov zemlje, to za psa ni ok. Daj ti sebe zapri za ograjo dosmrtno.... zakaj sploh imaš psa ?
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
starina: če že imaš psa ga pelji kdaj pa kdaj v civilizacijo izven ograde, ker to kaj delaš psu je največji kriminal sploh.
Pa tud, če imaš 1000 hektarov zemlje, to za psa ni ok. Daj ti sebe zapri za ograjo dosmrtno.... zakaj sploh imaš psa ?
A to, da je pes v naravi, praviš, da to ni dobro zanj?
Bi po tvojem moral bit pes v moji spalnici in z mano v postelji spat? Bi po tvojem, moral jaz svojega psa peljat gledat trgovinske izložbe, ga z avtom peljat na morje na plažo sončit? Bi moral jaz psa peljat sabo v gostilno? Bi po tvojem, moral jaz svojega psa oblečt v puloverček in mu za vrat navezat metuljčka? Bi moral mogoče jaz svojega psa naložit v cekar in potem s psom v cekarju po Ljubljani hodit? A bi mogoče moral jaz svojega psa peljat v Ljubljano, kao, v civilizacijo in po celovški cesti za njim dreke pobirat? A misliš, da bi se jaz moral s psom preselit v Ljubljano v kakšen blok ali nebotičnik?.......to bi bilo dobro zanj praviš? Mestna"civilizacija"
Jaz mislim da boš ti, če je slučajno še nisi, napisal kakšno strokovno knjigo o psih, da jo bodo vsi mestni "pasjeljubci" brali in študirali.

Sprašuješ zakaj imam psa? Za čuvaja ga imam. Da mi čuva posestvo in grunt.
Zakaj imaš pa ti psa?
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Psa imam kot domačo žival. Se psom se ne kopam, spim in lizarim, tudi v trgovino oz. na obiske ga ne vozim. Pes je pes, in tudi tak ose do njega obnašam. Grem pa z njim vsaj 2x 20 min dnevno "ven", in ne samo zato, da se gre posrat. Mnenja sem , da se mora pes socializirat in da ne sodi samo za ograjo, oz. še slabše na ketno. Če imaš psa v ograjenem prostru... a ti še ni nikoli pobegnil ? In potem se še nikoli ni posral na tuje ?

Koliko imaš "grunta" ? A imaš ograjenega tako, da pes ne mora pobegnit ven ?
 
Nazadnje urejeno:

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
a ti veš kolk je 1000 hektarjev????

dobro vem. cifro sem napisal da bi dojel moj point, da je za psa fanj, če kdaj pokuka iza ograje sveda pod nadzorom.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Psa imam kot domačo žival. Se psom se ne kopam, spim in lizarim, tudi v trgovino oz. na obiske ga ne vozim. Pes je pes, in tudi tak ose do njega obnašam. Grem pa z njim vsaj 2x 20 min dnevno "ven", in ne samo zato, da se gre posrat. Mnenja sem , da se mora pes socializirat in da ne sodi samo za ograjo, oz. še slabše na ketno. Če imaš psa v ograjenem prostru... a ti še ni nikoli pobegnil ? In potem se še nikoli ni posral na tuje ?
A pes se mora socializirat? A počlovečenemu, oziroma pohabljenemu psu, ti rečeš socializiran pes? Zakaj misliš, da bi moral pes živet življenje, kot ga živi človek? Zakaj misliš, da bi moral pes imeti človeške navade in počet to, kar počne človek?
A psa imaš ti za domačo žival? Ja potem ga pa pusti, da bo tvoj pes žival tudi ostal. Zakaj misliš, da mora bit žival podobna tebi in živet tako kot živi človek?
A bejž no! Celo 2x po 20minut je tvoj pes zunaj v naravi? In ta narava, ki jo tvoj pes vidi, je za povrh še navaden beton, asfalt, semafor in avtomobili? A to misliš, da tvoj pes kot žival rabi? In hvališ se da v teh 20 minutah ne hodite samo zaradi sranja ven? Ja kaj pa pol še naredite v teh enormnih 20 minutah? Aja, pregledate izložbe, kolk so cunje znižane.

Moj pes je pa praktično 24 ur na dan zunaj, razen pozimi v mrazu, ko se zavleče v zavetje v svojo pasjo uto. Zdaj pa raje zunaj, na frej spi.
Dvomim, da mojega psa zanimajo sezonski popusti v trgovinah.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
a ti veš kolk je 1000 hektarjev????

dobro vem. cifro sem napisal da bi dojel moj point, da je za psa fanj, če kdaj pokuka iza ograje sveda pod nadzorom.
s takšnim pisanjem ne bo nobeden dojel tvojega pointa. Po tvoje je boljše, da gre pes ven 2x po 20 min iz stanovanja , kot pa da ima ograjenih 1000 hektarjev. Lej prjatu....... ustrelo si neumnost. Pr 1000 hektarjih ograjene površine, pes niti lastnik na drugi konec ograje niti videla ne bosta, kaj šele, da bi prehodila dnevno.
In če že primerjamo. Ti mučiš psa, ker ima pes dnevno samo 2x20 minut svobode. Vse ostalo je pa ... kje... v stanovanju??
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
D.K.
Nisem te vprašal za kakšno žival imaš ti psa, al je to domača žival ali je divja itd....
Vprašal sem te ZAKAJ ga sploh imaš? Razlog zakaj ga imaš v posesti!
Jaz imam psa, da mi on čuva poset, ti ga imaš pa zaradi............
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.902
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
a ti veš kolk je 1000 hektarjev????

dobro vem. cifro sem napisal da bi dojel moj point, da je za psa fanj, če kdaj pokuka iza ograje sveda pod nadzorom.
s takšnim pisanjem ne bo nobeden dojel tvojega pointa. Po tvoje je boljše, da gre pes ven 2x po 20 min iz stanovanja , kot pa da ima ograjenih 1000 hektarjev. Lej prjatu....... ustrelo si neumnost. Pr 1000 hektarjih ograjene površine, pes niti lastnik na drugi konec ograje niti videla ne bosta, kaj šele, da bi prehodila dnevno.
In če že primerjamo. Ti mučiš psa, ker ima pes dnevno samo 2x20 minut svobode. Vse ostalo je pa ... kje... v stanovanju??

Sej vem, da trolaš, ampak vseen, če se slučajno koga prime. Niti ne pričakujem, da se bo tebe, ali pa starega. Pes je po svoji biti krdelna žival in ni važno al ga ti zapreš v kletko, al pa na ograjeno posest ki ima 1000 hektarov, osamljen pes ni ravno srečen pes, neglede na to v kakšnem okolju živi. V kolikor pes nima stalnega stika s krdelom (in to je pač pri psu kot domači živali družina pri kateri živi) ni ravno srečen pes. Želja počlovečiti psa pa nima nobene posebne zveze s socializacijo psa, prav tako pa nima nobene povezave z nepobiranjem drekov.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
a ti veš kolk je 1000 hektarjev????

dobro vem. cifro sem napisal da bi dojel moj point, da je za psa fanj, če kdaj pokuka iza ograje sveda pod nadzorom.
s takšnim pisanjem ne bo nobeden dojel tvojega pointa. Po tvoje je boljše, da gre pes ven 2x po 20 min iz stanovanja , kot pa da ima ograjenih 1000 hektarjev. Lej prjatu....... ustrelo si neumnost. Pr 1000 hektarjih ograjene površine, pes niti lastnik na drugi konec ograje niti videla ne bosta, kaj šele, da bi prehodila dnevno.
In če že primerjamo. Ti mučiš psa, ker ima pes dnevno samo 2x20 minut svobode. Vse ostalo je pa ... kje... v stanovanju??

Sej vem, da trolaš, ampak vseen, če se slučajno koga prime. Niti ne pričakujem, da se bo tebe, ali pa starega. Pes je po svoji biti krdelna žival in ni važno al ga ti zapreš v kletko, al pa na ograjeno posest ki ima 1000 hektarov, osamljen pes ni ravno srečen pes, neglede na to v kakšnem okolju živi. V kolikor pes nima stalnega stika s krdelom (in to je pač pri psu kot domači živali družina pri kateri živi) ni ravno srečen pes. Želja počlovečiti psa pa nima nobene posebne zveze s socializacijo psa, prav tako pa nima nobene povezave z nepobiranjem drekov.
Krdelna žival?? I
hysterical-1.gif
Po tvojem bi moral imet celo krdelo psov. Po možnosti v stanovanjih. In kaj si hotel povedati?? Brihtaš kaj je pes??? Kaj teb ni jasn??? Kr neki.
Še nisi zadihal in se umiril??
priden.gif