Kuponlandia izkušnje?

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Sem enkrat dva pioneerova CDJ800 + mišpult kupil iz tajvana za tretjino cene...no niti ponaredkov nisem dobil
smile-1.gif

Šole so drage dandanes
smile-1.gif
Tudi jaz s kitajske kosmodisk za desetino polne cene. Dobil sem ga celo s slovenskimi navodili, ali ie bila škatla slovenska. Se je bilo pa treba posluzevati trika pri naročilu. Pri prvem narocilu v slo, roba ni nikdar prisla. Najbrz je prodajalec vedel koliko je ura. Pri drugem narocilu v tujino (pa nek drug prodajalec je bil, amoak mogoce sta bila povezana) pa je zadeva prišla.

Glede marz. Na alibabi dobis "Samsung" baterije za manj kot 2€. V trgovinah pa je potem 20+.
 

7galaxy7

Zelenc'
25. avg 2016
2
0
1
Pozdravljeni vsi!

Zelo na kratko.....a je že kdo sploh dobil kupon in ali je že kdo dobil kakršenkoli odgovor na mail v zvezi s tem telefonom?
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.879
96
48
mb+ -20km
@all

Torej, da vam povem zaključek moje zgodbe:

Nisem bil med prvimi desetimi, denar sem v celoti dobil nazaj na TRR.
Upam, da ostali, kateri ste tudi nakazali, da dobite svoj denar nazaj.
Za več podrobnosti, samo ZS.

LP
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
12.796
1.313
113
123
Citat:
Uporabnik bero1 pravi:
@all

Torej, da vam povem zaključek moje zgodbe:

Nisem bil med prvimi desetimi, denar sem v celoti dobil nazaj na TRR.
Upam, da ostali, kateri ste tudi nakazali, da dobite svoj denar nazaj.
Za več podrobnosti, samo ZS.

LP
Sedaj bi pa lahko povedal kako se je stvar razpletla, če si že odprl to temo
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Na hitro je rabil posojilo brez obresti, opcija loanshark je hudo nevarna, banka ne bi dala... Naslednji korak je logičen.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.148
2.325
113
v lokalni ostariji
kako točno bi ga pa opral?

tukaj se je šlo za kratkoročni kredit. na easy je dobil dovolj denarja da je premostil težave dokler ni dobil kakšnega večjega priliva potem pa je vrnil denar... brezobrestno. (če je pobral 30.000€ je gladko "prišparal" vsaj 1000€ (obresti, zavarovanja, odobritve...))

lahko pa da kitajci niso uspeli narediti SANSUNGA GELEXY 7 dovoolj hitro
 

anovak99

Pripravnik
8. maj 2010
255
2
18
To je kot oni vic o fantku in kravi. Nekak takole gre ako se prav spomnim:

Fantek si želi imeti kravo in jo kupi od sosednjega kmeta za 300 eur.
Naslednji dan krava pogine. Fantek se vrne do kmeta in želi denar nazaj a kmet seveda o tem noče nič slišati.

Zato dan kasneje fantek priredi tombolo, kjer bo glavni dobitek krava v vrednosti 300 eur. Proda 600 listkov v vrednosti 2 eur po komadu, torej pobere skupaj 1200 eur.

Srečnemu izžrebancu po tomboli sporoči, da je krava žal crknila in mu bo glavni dobitek izplačal v denarju. Izroči mu 300 eur in nagrajenec zadovoljen odide.

900 eur pa fantku ostane za nove krave...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si